Skocz do zawartości

The Pinkamena - Sesja w krainie śmierci ZAPISY


Lemuur

Recommended Posts

UMIEJĘTNOŚCI :

- Znajomość zaklęć i eliksirów

- Specjalizuje się w lewitacji i teleportacji

SPECJALNA ZDOLNOŚĆ : Z racji, że jest prymuską, to niechaj specjalną zdolnością będzie, wielka wiedza o świecie i magii.

EKWIPUNEK :

- Eliksiry leczące

- Księga zaklęć

- Latarka

Lem. oceń teraz, czy jest ok, czy do korekty coś, w razie wątpliwości to wiesz gdzie można mnie dorwać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm... Po kolei :D...

Joasiq, może być, jak najbardziej ^^.

MALYSZ ^^

Discors... Jesteś nienormalny, ale uznaję! :D

Dziękuję, dziękuję za komplement ^^ ~Discors

Anaid - Nie musi. Twój ekwipunek, Ty decydujesz.

Nightmare, jeszcze nie wiem, ale na pewno coś się wymyśli :D. Myślę, że będę organizował takie sesje na podstawie pamiętników, a te postaram się pisać z Bellą częściej.

Magic Dream, zmień może tą wodę święconą... Bo... W uniwersum MLP Boga katolickiego raczej nie ma, więc Cię nie ochroni :P. Może zastąp czymś bardziej pasującym do świata. Reszta jest ok.

Lemi... ale wiesz, woda święcona występuję w wielu uniwersach, głównie jako środek na nieumarłych :P ~Discors

Wiem, co nie zmienia faktu, żem czepialski :P. No i zwykle jest to jakoś uzasadnione, bo w tych uniwersach są bogowie, którzy mogliby ją pobłogosławić :P.

Plothorse, tak, zginiesz za to, zlinczuje Cię! :D Jasne, że możesz odpowiadać, pod warunkiem, że znasz odpowiedź. (znasz)

BiP, wszystko ok, uznaję.

Może podam listę osób, które już na mur/beton są w sesji:

  • Joasiq (Snowflake)
  • RainbowDash123456789 (Thunder Pink)
  • Bellamina (Grass Whisperer)
  • Baffling Glum (Abyssal Outlaw)
  • Magic Dream (Travelly) + Popraw tylko tę <- wodę święconą ;)
  • MALYSZ (Atimkos)
  • DiscorsBass (Elise Mare)
  • Alcatraz_PL (Medyk)
  • Anaid (Anaid)
  • BRONIESiPEGASIS (Lila)
  • Plothorse (Poll Nurdoo)

Wiej - "Shadow może panować nad wszystkim co jest martwe lub nieumarłe." Wywal to z KP :P.

Pozostali, którzy jeszcze nie zostali wpisani na listę po prostu nie dali znaku życia od zapisu, lub dali, a nie pamiętam xD. W każdym razie chodzi głównie o brak ekwipunków, w razie czego skontaktujcie się ze mną. ( Wiem jak na razie tylko, że Shoppie miała być przez jakiś czas nieobecna, Alcatraz, jeśli masz z nią jakiś kontakt, dałoby radę chociaż ekwipunek wypisać? )

Jeszcze taka drobna uwaga... Przy karcie postaci RedSky'a miałem duże zawahania, w dodatku chyba uzasadnione, bo wyjaśniał mi swoją KP i naprawdę nie była zła, w dodatku Bella pisała do mnie zdziwiona, że się nie dostał. Nie przeszedł w zasadzie tylko przez nadmiar chętnych, dlatego jeśli ktoś by teraz odpadł, chciałbym dodać go do sesji, jeśli nie mielibyście nic przeciwko...

Dodatkowo, jako że tak naprawdę na poprawki u niektórych możemy czekać w nieskończoność, chciałbym ustalić termin poprawek w KP. ( Sugestia BRONIESiPEGASIS, jak najbardziej sensowna, nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiłem xD), tak więc karty poprawiamy do poniedziałku (18.02.2013) i tego dnia, lub we wtorek sesja rusza.

P.S. Nie było mnie 2 dni, teraz nie będzie mnie do soboty, tak więc chciałbym przeprosić za moje nieobecności, zwłaszcza te bez informacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, karta Aldera także mi się podobała, ale każdy... To byłby chaos, to jak drugi nabór, byłby syf... U Aldera podoba mi się hipsterstwo postaci, z drugiej strony dziwnie może to wyglądać w praktyce, dlatego tutaj miałem nieco większe zawahania, niż u Reda, ale dobrze. Myślę, że 2 miejsca się znajdą, prawo do poprawy kart postaci niechaj ma każdy, aktywnych rozpoznawał będę po ekwipunku, a owe poprawione karty uznaję, jako grupę rezerwową, z której będę brał ludzi, gdy staniemy poniżej limitu 15.

  • Joasiq (Snowflake)
  • RainbowDash123456789 (Thunder Pink)
  • Bellamina (Grass Whisperer)
  • Baffling Glum (Abyssal Outlaw)
  • Magic Dream (Travelly) + Popraw tylko tę wodę święconą ;)
  • MALYSZ (Atimkos)
  • DiscorsBass (Elise Mare)
  • Alcatraz_PL (Medyk)
  • Anaid (Anaid)
  • BRONIESiPEGASIS (Lila)
  • Plothorse (Poll Nurdoo)
  • Wiej

    REZERWA:

    • RedSky Vivacious Lyrics ( " śpiewnik, notes, pióro, atrament, flet i mapę" Upchnij to jakoś, może razem z mandoliną, bo masz 3 miejsca w ekwipunku :P. Zdarza mi się przymykać na to oko, ale zgrabniej to upchnij ;). )
    • Alder ( jak doda ekwipunek )

    @ Plothorse, zgadzam się, że to trochę niesprawiedliwe, dlatego postanowiłem zorganizować rezerwę, jednak nie przesadzaj z wyjaśnianiem. Każdy miał prawo napisać i spytać, czemu się nie dostał, jaki błąd popełnił. Jedną z takich osób był Red, z tym szczegółem, że przy nim najtrudniej było mi odpowiedzieć na to pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wybaczysz zwłokę i mam jeszcze jakąś nikłą szansę. Co do nekromancji, to chodziło mi o to, że potrafi się komunikować i przywoływać martwych. Używać magii się nauczyła z książek, nie chciałam alicorna, a jednocześnie chciałam ciekawą postać. A co do wątku wodnego... jest faktycznie trochę nieprzemyślany i chyba z niego zrezygnuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista ostateczna:

  • Joasiq (Snowflake)
  • RainbowDash123456789 (Thunder Pink)
  • Bellamina (Grass Whisperer)
  • Baffling Glum (Abyssal Outlaw)
  • Magic Dream (Travelly)
  • MALYSZ (Atimkos)
  • DiscorsBass (Elise Mare)
  • Alcatraz_PL (Medyk)
  • Anaid (Anaid)
  • BRONIESiPEGASIS (Lila)
  • Plothorse (Poll Nurdoo)
  • Wiej007 (Wiej)
  • RedSky (Vivacious Lyrics)
  • Alder (Alder)
  • lola2001 (Sad Blind)
  • Shoppie (SkyFire)

Nocturnal Light, pisałaś, że poprawisz i nic nie zmieniłaś, a termin był do wczoraj, więc... Niestety.

I tak wyszła jedna osoba więcej, niż chciałem, ale trudno. Nie chcę już selekcjonować... Tak więc w takim składzie dziś rozpoczniemy. Temat z sesją powstanie niebawem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za opóźnienia, wypadło mi kilka wyjazdów i po prostu jestem zbyt wymęczony, by napisać ładny wstęp, a chciałbym w miarę ładnie opisać świat w którym się znajdziemy na wstępie...

Jeszcze raz przepraszam, sesję rozpocznę jutro, lub najpóźniej pojutrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...