Skocz do zawartości

[Konkurs] Twoja Luna


Arjen

Recommended Posts

A właśnie, ze boli. Podejrzewam, że Anarysowałaś to w 10 czy 30 minut, a my się starałyśmy i włożyłyśmy w to wiecej pracy...

To może nie podejrzewaj. Bo chyba ja lepiej wiem ile rysowałem nie? Aczkolwiek mogę się mylić. W dodatku nie przypominam sobie by pisało "przyjmujemy prace na które poświęcono więcej niż 10 min".

Link do komentarza
No cóż' date=' ja wychodzę z założenia, że konkursy artystyczne podlegają ocenie subiektywnej, a nie obiektywnej. Niezależnie ile się pracy włoży w swój rysunek trzeba się liczyć z tym, że pomysł innej osoby może się bardziej spodobać oceniającem[/quote']

Dokładnie masz rację! Robiłam przez 3 dni po kilka godzin wydzierankę i nie zostałam doceniona, zobacz:

ml1b.jpg

Link do komentarza

Trudno się mówi. Ja też włożyłem dużo pracy w rysunek i wektor na gimpie i nie zostałem wyróżniony. Lecz mi się podoba i to mi wystarcza. Jak Arjen nie, to inni twój wkład docenią. Ja uważam, że jesto bardzo ładne i nie brak ci wyobraźni :)

"Doceń innych, a sam zostaniesz doceniony..."

Zappter

Link do komentarza

jeżeli oceniający nie ma zielonego pojęcia o rysowaniu, nie zwraca uwagi na poszczególne aspekty jak:

-czy obrazek może być przekopiowany ( te obrazki są bardzo specyficzne i łatwo rozpoznawalne )

- czy obrazek jest dziełem ściągniętym z internetu czy też dziełem własnym

- ile opcjonalnie poświęcono czasu na wybrany rysunek i jaki jest poziom włożonego w nie starania

Jeżeli miałabym ocenić osobę Arjena jako znawcę odnośnie tego, chciałabym tylko zwrócić uwagę aby się nieco podszkolił jeśli ma zamiar organizować konkursy w przyszłości gdyż jest w tej dziedzinie beznadziejny

Link do komentarza
Trudno się mówi. Ja też włożyłem dużo pracy w rysunek i wektor na gimpie i nie zostałem wyróżniony. Lecz mi się podoba i to mi wystarcza. Jak Arjen nie, to inni twój wkład docenią. Ja uważam, że jesto bardzo ładne i nie brak ci wyobraźni :)

"Doceń innych, a sam zostaniesz doceniony..."

Zappter

Dzięks, pondniosłeś mnie lekko na duchu xD

Link do komentarza

Bardzo podobają mi się wszystkie prace i gratuluję talentu i zajętych miejsc. Wstawię dwie z trzech wysłanych przeze mnie prac (dbam o wasze zdrowie, ale gwarancji nie daję! :fluttershy4:)

http://4.bp.blogspot.com/-9qfPJnBlmsE/UVDHwNQ3yaI/AAAAAAAAAVw/z5OVc1exf6o/s1600/1364248020594.png

http://3.bp.blogspot.com/-HJv8yOHArwA/UVDHwD8y7AI/AAAAAAAAAV0/PyA_Hmc7gfM/s1600/1364247710045.png

Wiem, że zdecydowanie z większością nie miałam żadnych szans, ale chciałam... Nie wiem co chciałam. Dowartościować innych, że istnieje jednak osoba, które nie potrafi pocieniować :fluttershy3:

Link do komentarza

jeżeli oceniający nie ma zielonego pojęcia o rysowaniu, nie zwraca uwagi na poszczególne aspekty jak:

-czy obrazek może być przekopiowany ( te obrazki są bardzo specyficzne i łatwo rozpoznawalne )

- czy obrazek jest dziełem ściągniętym z internetu czy też dziełem własnym

- ile opcjonalnie poświęcono czasu na wybrany rysunek i jaki jest poziom włożonego w nie starania

Jeżeli miałabym ocenić osobę Arjena jako znawcę odnośnie tego, chciałabym tylko zwrócić uwagę aby się nieco podszkolił jeśli ma zamiar organizować konkursy w przyszłości gdyż jest w tej dziedzinie beznadziejny

A czy Twoja praca droga zukori jest podpisana Twoim nickiem, tak jak wymagałem w regulaminie? Nie? Więc równie dobrze mogłem jej wgl. nie brać pod uwagę.

- Pisałem, że liczy się m.in. efekt końcowy, a nie jak to zrobisz.

- Dałem wam przede wszystkim szerokie możliwości nie chcąc was w żaden sposób ograniczać.

- A jakim cudem mam wiedzieć, ile kto poświęcił czasu na dany rysunek, i kto dał z siebie 50% a kto 100%? Niektórym w 5 minut przychodzi to co innym zajmuje godzinę.

Za znawce się nie uważam, i w sumie mało mnie obchodzi czy ktoś się spodziewał po mnie wyrafinowego smaku w tej sprawie. Chciałem dać wam okazję do pokazania innym swoich dzieł, okazyjnie nagradzając paru userów. To, że w paru przypadkach przymknąłem oko to chyba raczej moja inicjatywa i pójście wam na rękę, niż zabieranie czegoś, co i tak wam dane nie było.

No ale cóż, może rzeczywiście jestem w kwestii rysunków ignorantem i nie nadaje się do tego. Na szczęście konkursu nie muszę powtarzać (taki był plan), więc unikniemy po prostu kontrowersji następnym razem. Będziecie musieli poczekać, aż pojawi się nowy Avatar Luny :luna:

Myślę że Arjen troszkę źle to rozegrał' date=' moim zdaniem powinien zrobić podział na, prace zrobione komputerowo i prace narysowanie bądź zrobione jeszcze w innym stylu. Więcej userów miało by wtedy szanse zostać wyróżnionym, obeszło by się bez nieporozumień. [/quote']

Niestety ja nie zamierzam szastać awardami na prawo i lewo. Mają być cenne.

Link do komentarza
1. A czy Twoja praca droga zukori jest podpisana Twoim nickiem' date=' tak jak wymagałem w regulaminie? Nie? Nie widze tam nigdzie takowego podpisu. No to dlaczego nie dziwi Cię na przykład, że wgl wziąłem ją pod uwagę?[/quote']

Are you serious? :ming:

xXRMKg7.png

Przepraszam, mimo szukania nie zauważyłem tego. Na moim wyświetlaczu wygląda to mniej więcej tak (logiczne, że nie daje teraz screena). Jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie, jednak pracę tak czy siak uwzględniono przy wynikach.

juchh6x.jpg

Link do komentarza
2. Czy niektórzy z Was dobrze się czują? Mam wrażenie' date=' jakbym za nagrodę rzucił 500 zł, a niektórzy nie mieli na leki niezbędne do życia xD[/quote']

Mnie akurat nie dziwi, że pomimo braku "wartościowych" nagród w konkursie niektórzy tak reagują. Z jednej strony wynika to z włożonego przez nich czasu, który akurat jest czymś o dużej wartości. Jeśli na rysowanie poświęci się wiele godzin, to naturalną ludzką reakcją jest, że chciałoby się żeby to zostało docenione i wydaje się, że warto poświęcić te parę minut na walkę o owe docenienie pracy. Ile warte jest wyróżnienie pracy w przeliczeniu na złotówki? Nie mam pojęcia, ale zważywszy, że niektórzy są gotowi poświęcić wiele godzin, aby je osiągnąć, to widać dla nich jest bardzo cenne. Ja akurat wyżej sobie cenię to, że biorąc udział w konkursie mogłem się trochę podszkolić w rysowaniu i czerpać przyjemność z samego rysowania, ale jak ktoś ma do tego inne podejście to zrozumiałe jest, że może być rozczarowany "zmarnowanym" czasem.

A z drugiej strony niezależnie, czy nagrody są cenne, czy nie, to nieuczciwość należy zwalczać, bo jeśli ktoś uczestniczył nieuczciwie w konkursie bez cennych nagród, to i w konkursie z cennymi nagrodami postąpi podobnie. Jeśli jednak zostanie ukarany już na tym etapie, to działamy prewencyjnie zwiększając szanse, że w konkursach z cennymi nagrodami ludzie będą brać udział uczciwie, bo albo zostali tego nauczeni wcześniej, albo w ogóle nie mieli prawa udziału ze względu na wcześniejsze wykroczenia (aka. ban).

I tutaj od razu mówię - ja nie chcę nikogo oskarżać o oszukiwanie, może Ares nie wiedział, że praca ma być całkiem samodzielna, a może nawet przerysował ów wektor. Nie mnie to oceniać. Po prostu ważne jest to, aby nie ignorować sprawy, by nikt nie zbierał pochwał za coś, czego sam nie zrobił... bo trzeba by dać jeszcze nagrodę autorowi owego wektora :TWcU3:

Link do komentarza

Gratuluje wszystkim zwycięzcom. :lunaderp:

Więc... moja Luna nie dostała się ani do czołówki ani do wyróżnionych. Najważniejsze w tym wszystkim liczą się dobre chęci. Jeśli jakaś praca nie jest wyróżniona to po prostu się nie spodobała i tyle. I nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Następnym razem może się uda. :rd8:

Skoro jest już po wszystkim to ja chce się pochwalić swoją Luną a oto i ona. :lunaderp:when_the_day_gets__my_luna_by_phinbella781-d5xvrx4.gif

Link do komentarza
Za znawce się nie uważam' date=' i w sumie mało mnie obchodzi czy ktoś się spodziewał po mnie wyrafinowego smaku w tej sprawie. Chciałem dać wam okazję do pokazania innym swoich dzieł, okazyjnie nagradzając paru userów. To, że w paru przypadkach przymknąłem oko to chyba raczej moja inicjatywa i pójście wam na rękę, niż zabieranie czegoś, co i tak wam dane nie było.[/quote']

widzisz? i tutaj popełniłeś niewybaczalny błąd.... skoro nie masz kompletnego pojęcia o ..nie sztuce ale podstawach rysowania, nie powinieneś się brać za takie konkursy gdyż nie tylko ja jestem urażona ale jest wiele osób którym jest przykro z tego powodu

mniejsza.

a więc skoro forum MLPP kipi niesprawiedliwością i oszustwem, chciałabym was poinformować że zrywam współpracę i więcej pluszaków na nagrody nie będzie. ^ ^!

Link do komentarza
Zukori, mam pytanie: Gdzie jest twój nick na obrazku?

Sunset Gdzie jest napis moja Luna i twój nick?

Ona podpisała na grzywie, a Arjenowi wysłałam 3 zdjęcia, podpisałam ołówkiem.


a więc skoro forum MLPP kipi niesprawiedliwością i oszustwem, chciałabym was poinformować że zrywam współpracę i więcej pluszaków na nagrody nie będzie. ^ ^!

Dzęki Arjen, no naprawdę. To, że uczestnicy , którz się postarali nicc nie dostali, to jeszcze na konkursy z pluszakami od zukori nie ma co liczyć. Świetnie...

Link do komentarza

Kilka tygodni wcześniej był konkurs w dziele Rarity, tam wszystko było na swoim miejscu nikt się nie skarżył. Warto czasem wziąć przykład z innych, skoro nie jest się obiektywnym w przyznawaniu nagród. Arjen skoro oczekiwałeś tapet z Luną trzeba było konkurs w tej tematyce zrobić. To tyle z mojej strony.

Link do komentarza

Najważniejsze to aby prace wykonane przez nas samym sobie się podobały. Innym może to wisieć, ale jak ty uważasz, że twoja praca jest piękna i zasługuje na nagrodę to już wygrałeś. Ja chciałem tylko pokazać w oto tym konkursie, że mogę poświęcić dla jednej sprawy dużo czasu i pokazać się od dobrej strony. Nie ważne są nagrody tylko uczucie satysfakcji z tego co sam wykonałeś :)

PS. Nie wiem czemu, ale lubię wspierać innych. Taka moja natura.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...