Jump to content

Yaoi & Yuri


Ukeź
 Share

Recommended Posts

Ja osobiście nie lubię i trzymam się jak najdalej mogę od prawdziwych yaoi/yuri. Jakoś mnie to nie kręci. Oglądałem Junjou Romanticę i to miło się ją oglądało, więc za pewne obejrzę kiedyś więcej serii shounen-ai, ewentualnie obejrzę jakiś shojo-ai.

Link to comment
Share on other sites

Avro - Junjou to już yaoi, ale lekkie ^^ Ale jeśli Ci się to podobało to zobacz Sekaiichi Hatsukoi, bo też na podstawie mangi tej samej autorki, to humor podobny itd~

Domine - Wygląda mi to na postać z Umineko no Naku Koro Ni. Czyżby Lucifer? :v To pewnie tak odnośnie wcześniejszego tematu~

Bardzo ładnie

~Domine

Link to comment
Share on other sites

Wszedłem tu tylko dlatego, że słowo yaoi nie ma spółgłosek. Anime nie oglądam... No, może hentai. Przeczytałem kilka postów, Ukeś jakieś hardy podała, nie jestem w temacie kompletnie, a tu nagle jakieś ryjące banie filmy D: Ale... MiaLem co robić w nocy przynajmniej :trollface: W każdym wypadku, obejrzałem i... *teatralna przerwa* Że tak powiem "pornol jak pornol" tu nie o fabułę chodzi, w przeciwieństwie do shounen-ai i shojo-ai.

Chwila, o czym ja gadam? Przecież ja nawet nie lubię anime/mangi...

Link to comment
Share on other sites

Heh dotychczas nie oglądałem ani jednego ani drugiego więc nie mam zdania, ale może w końcu przemogę się i zryję sobie banię ( czytaj, obejrzę jakieś yuri )

@Turoń

Siedź cicho, ale utworek fajny

Link to comment
Share on other sites

ESH3R- Jesteś niewinny nie ryj sobie bani ;_; Ale jak yuri to Strawberry Panic. A jak shoujo-ai to baaaaaaaaaardzo delikatne powiedzmy że Sasameki Koto.

WładcaCiemnościIWszelkiegoZła -Tsa. Porno jak porno, z tym że animowane i yaoi to gejoza <3 Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Chociaż przyznam szczerze, hardy wolę czytać, a oglądać lekkie yaoice pokroju Junjou. Chociaż właściwie obejrzę wszystko byle była gejoza <3 XD

Link to comment
Share on other sites

To ja zadam pytanie: Dlaczego dziewczyny lubią yaoi?

Czyli nie jestem dziewczyną ;-; Podejrzewam, że dziewczynom podoba się przedstawione w yaoi zachowanie mężczyzn. Każda znajdzie coś dla siebie: od sadystów po niewinnych młodszych braci.

Co do tematu, nie jestem fanką tego typu produkcji. Proszę mi od razu nie doklejać łatki pt. "homofob", bo homoseksualizm, tak jak i biseksualizm są mi całkowicie obojętne :P Wolę jednak oglądać zwyczajne związki heteroseksualne z którymi mogę się utożsamiać. Swoją drogą, ciekawi mnie czy yaoistki byłyby w stanie obejrzeć gejowskie porno :D

Link to comment
Share on other sites

Vanitachi - Uwierz, gejowskie porno do obejrzenia to nie problem XD Byle 'aktorzy' pasowali XD Ale i tak najbardziej lubię czytać. I znam wiele yaoistek które ciągle gej porno oglądają, więc tego~

Piesek Hayate - BO TAM SOM GEJE I SIEM RUCHAJOM <- Odpowiedź standardowa XD A tak serio to chyba kwestia zależna od osoby, ja to lubię, bo dla mnie to słodkie i uważam się za mentalnego pedała od zawsze XD I fajnie zabija czas np. pisanie rpgów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Założyłam konto i od razu zauważyłam temat z Yaoi i Yuri :F

Uwielbiam obydwa gatunki anime, są słodkie. Widzę też ,że nie tylko ja przeszłam na Yaoizm :D

Może coś polecicie :D ( Romantice już całą obejrzałam :))

Link to comment
Share on other sites

Flue yaoistko Ty moja XD No to z yaoiców polecam jak Junjou widziałaś to w pierwszej kolejności Sekaiichi Hatsukoi jeszcze ^^ I z innych lekkich serii to Gravitation. A jak chcesz hardy to i to wymienię xD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja tam osobiście kocham i yuri i yaoi. Ogólnie kocham wszystko co zboczone, w sumie im dziwniejsze tym lepsze. 

Oglądać i czytać wolę yuri, stanowczo, jednak jeśli mam pisać to wolę yaoi, ponieważ nie wiem czemu, ale ciężko mi się pisze żeńską postacią. Przecież jestem kobietą ._. Może to dlatego że zawsze jak kreuje męskie postacie to są ciekawsze, nie wiem. Ale ogólnie to chyba bardziej wolę yuri, jest bardziej podniecające xD

Link to comment
Share on other sites

Kocham, kocham, KOCHAM yuri!!!  :yay: Im więcej cycków, tym lepiej. Ale yaoistki w tym kraju mają za dobrze, tyle tytułów na rynku do wyboru... A co z yuristami?  :grumpytwi: Przecież serii godnych uwagi nie jest wcale mniej od yaoiców...

Link to comment
Share on other sites

Ale yaoistki w tym kraju mają za dobrze, tyle tytułów na rynku do wyboru... A co z yuristami?   :grumpytwi: Przecież serii godnych uwagi nie jest wcale mniej od yaoiców...

 

Gadałam na ten temat z kolesiem ze stoiska jakiegoś na Nejiro XD stwierdził, że to dlatego, że chore yaoistki będą kupować yaoice i wydawnictwa mają zyski, a yuristów jest zdecydowanie mniej takich psychopatycznych, by kupować wszystko co zostanie wydane z tego gatunku. I w sumie to w całości się z nim zgadzam XD

Link to comment
Share on other sites

Ale to nie dotyczy tylko yuri przecież... Są gatunki, które sprzedają się świetnie, a inne nieco gorzej... A mimo to wydawnictwa się nie ograniczają, robią eksperymenty... Więc uważam, że jakieś yuri też powinno znaleźć się na rynku. TYPOWE yuri, bo mangi z elementami już są/będą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Create New...