Skocz do zawartości

[Zabawa] ¿Co byście zrobili w swoim świadomym śnie?


Reguś

Recommended Posts

Zabaw polega na tym żebyście napisali co byście zrobili z swoim świadomym śnie.

Od niedawna zacząłem się tym interesować. Mówią że w świadomym śnie da się zrobić wszystko.:ming::megusta:

Dla tych którzy nie wiedzą co to świadomy sen daje oto ten link: klik

Więc ja zaczne.

Gdybym miał świadomy sen to bym... heh i co tu zrobic? Przecierz wszystko można:ming:. Zmaterializował bym sobie komp z moim mózgiem zamiast dysku twardego i przeglądałbym pliki systemowe :ming:. Nie zdziwiłbym się gdyby znalazł folder o nazwie "przekleństwa" :ming:

Link do komentarza

kontynułowała bym życie które toczę teraz z tym że była bym totalnie mocarna XD umiała bym czarną magię miała bym wielkie czarne skrzydła i była bym Wąpierzem >D mwhaha no totalnie bym rządziła :crazytwi:

to by było coś , a potem obaliła bym szatana i skazałabym go na wieczne męki po czym zeszła bym na ziemię by zawierać pakty z nędznymi śmiertelnikami po czym zabierała bym im duszę :9QuUw: i potrafiła bym przybierać postać kruka i w ogule wszystko co mocarne było by moje :fluttershy5:

Link do komentarza

Niewiem czy wogóle bede próbował tych metod. Jestem za leniwy na notowanie każdego snu w zeszycie ale spróbuje.

Co next... Chciałbym umieć latac i dostac takiego kopa żeby zrobic x5 tęczowe bum. Ciekawe jakby wyglądał miasto po takim czymś. Widziałem co RD potrafi zrobic z podwójnym bum hehe ale zastanawia mnie jakby wyglądało 5x.

Link do komentarza

nie chcecie wiedzieć. powiem że coś z władzą, rewolucją, equestrią, potęgą, nowoczesną bronią i fluttershy. nie, nie chcę zniszczyć equestrii.

no dobra... za pomocą portalu teleportuję się do equestrii z bronią, staję się kucem, przejmuję kontrolę, obalam księżnicki, robię rewolucję, inwazja na gryfy, pomaganie fluttershy w ogródku, wiele głupot, staję się bohaterem narodowym i tak dalej... w czerwcu minie rok wymyślania... to już jest prawie jak świadomy sen... codziennie tak godzinkę przed spaniem. z takimi detalami jak spacer po parku (z fluttershy).

tego nigdy nie powinienem pisać

Link do komentarza

Gdybym takowy stan był osiągalny dla mnie zapewne śnił bym o nieskończonej wiedzy. Byciu kimś równym bogu, stworzył bym własne uniwersum w którym bym dał racje bytu stworzeniom takim jak kuce, następnie dał bym mi rozum i wiedzę... i patrzył jak ich imperia rosną w siłę oraz dobrobyt, niekiedy wplatając swoją wizję losu ich świata tak żeby niebyło zbyt słodko... innymi słowy siał bym chaos i zniszczenie, poprzez wojny i kląski żywiołowe.

Link do komentarza

No, ja zastanawiałem się nad tym zagadnieniem od dawna, zanim zacząłem oglądać serial. I zanim zorientowałem się, że wywołanie świadomego snu nie jest wcale takie proste...

Miałem wiele pomysłów, ale chyba starał bym się powtórzyć te najprzyjemniejsze, nieświadome sny, w których miałem wielką moc zmieniania świata.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...