Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

- Eeee, dobra starczy tej czułości, bo jeszcze sobie pomyślą, że ja też jestem hem nie tego - odparła zaskoczona Moon. - Mam nadzieję, że wyciągniesz lekcje z tego koszmaru - dodała, odwzajemniając wreszcie uścisk, a po chwili Cię puściła.

Jej ciało było równie cudowne jak ciało Dark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- Wyciągnęłam lekcje... dostałam drugą szanse i jej nie zmarnuje.- wymruczałam cicho jakby żałując za to. - Wiem co robiłam źle... I nie zamierzam tutaj nawet zrobić małego zarodnika tego co było przedtem o nie... - dodałam patrząc się na Moon. - Hej też masz niezłe ciałko... - powiedziałam żartobliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra, nieważne - odrzekła Moon. - Jak nawyki Ci zostały, to i tu możesz się w coś wkopać. A i zapomniałabym... Twój zakład z Dark wciąż obowiązuje... NIESTETY! - warknęła Moon. - Zresztą co tu stoimy jak te głupie ... yy nieważne po raz drugi... Chodźmy gdzieś...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chciałam tylko ci powiedzieć... że z tamtego koszmaru została mi tylko miłość do Morning... chyba tyle. powiedziałam sobie koniec z rozpieszczonym bachorem jakim byłam... i od teraz muszę uważać na to co mówię. - powiedziałam cicho. - Zresztą masz racje... nadal nie ogarniam co tu się zmieniło prócz wieku... wiec chodźmy połazić. - mruknęłam weselej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja wiem co się zmieniło, ale powiedzieć nie mogę - odparła Moon. - No po za tym że dziś mamy poniedziałek, który jest wolny bo są apele dla klas wyższych... Mi chodziło raczej o to że stoimy tu jak kołki w płocie.

Moon przysiadła i podrapała się w głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmm, tak jakby. Mam Ci nie ułatwiać i tyle - odparła Moon. - A jeśli chcesz coś zjeść to w porządku.

Ruszyłaś razem z Moon do siebie. Oczy wszystkich znów były skierowane na waszą dwójkę. Jednak tym razem to nie było to spojrzenie co kiedyś... Wreszcie byłyście w domu. Frost rzucił krótkim "cześć" i wrócił do czytania gazety na kanapie. Z góry dobiegały śmiechy Dark i Love'a. Moon tylko wywróciła oczami pytająco...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Z kim się bawi Dark? Coż... ta ciąża to była prawda i bawi się z moim siostrzeńcem Hated Love, ciekawe imię w sumie... chodź do kuchni... głodna jestem... - mruknęłam wesoło. - Tato... Kiedy mama przyjdzie? - spytałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak wróci to będzie - odparł drwiąco Frost. - Ale możemy zrobić zakłady i wtedy obstawimy jakieś opcje - zarzucił dodatkowo żartem i czytał dalej gazetę.

Moon westchnęła tylko i lekko pchnęła Cię do kuchni.

- Może ona lepiej się z nim nie bawi? - spytała ze strachem w oczach. - W sumie wydawało mi się, że się z kimś, hmm, nie ważne... Jesteś już dużą dziewczynką, sama sobie zrób jeść, huh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och dzięki... cpt oczywisty. - mruknęłam żartobliwie i wzięłam się za robienie sobie kanapek. otworzyłam lodówkę wzięłam sałatę masło... pomidora i na szybkiego zrobiłam 2 kanapki. " A może jej się zapytać..." - pomyślałam odstawiając kanapki na talerz... - Moon... mam pytanie... - spytałam cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lol nie, nie o kasę mi chodziło... - mruknęłam zdziwiona. - Słuchaj... - zaczęłam niepewnie. - Jak mam powiedzieć siostrze... matce hateda że w tych spinkach on wygląda śmiesznie? Jak dziewczynka... przecież ogier powinien mieć rozpuszczony ogon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon zachichotała. Oparła się kopytem o Ciebie.

- Młody sam chciał, a matka mu nie broni - odparła z uśmiechem. - Po za tym, teraz jest inna moda. Pięć lat, a tyle się zmieniło co? O ile Flame jakoś można to powiedzieć, normalnie to jej komunikując, to małemu nie wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Aha... małemu niewolno wspominać nic o wyglądzie... okej, zapamiętam. - odpowiedziałam jakby spokojniej. Po czym wzięłam talerz i szłam do swojego pokoju. Przedtem rzuciłam jeszcze za siebie. coś ala... " No chodź żesz."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon ruszyła za Tobą. Po chwili byłyście w pokoju.

- Nie tyle, że nie wolno. Mały wydaje się być delikatny - dodała.

Moon położyła swoje torby obok łóżka Dark, a następnie się na nim położyła.

- Mam nadzieję, że nie będę tego żałować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jest delikatny czyli niemożna mu mówić nic przykrego... hmm ok tylko żeby nie wyszło że wyjdzie na takiego samego rozpieszczonego bachora jakim ja byłam..." - pomyślałam kładąc swoje kanapki na pobliski kredens i wskakując na łózko, i z kredensu biorąc kanapki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałaś i żułaś kanapki. Moon zaś tylko wylegiwała się na łóżku Twojej lokatorki. Z pokoju Flame dochodziły Ciągłe śmiechy.

- Zaczynam się martwić - mruknęła Moon. - Cholera wie co do łba strzeli naszej Dark...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon kiwnęła łbem twierdząco. Ruszyłyście do pokoju Flame. Powoli i delikatnie otworzyłyście drzwi. Faktycznie, Dark łaskotała Love'a. W pokoju siostry również były dwa łóżka i trochę zabawek dla młodzieńca.

- Bałam się, że inaczej się bawią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon nic nie odpowiedziała. Zaś na Twoje słowa Dark i Love, zareagowali tym że przestali się śmiać i łaskotać wzajemnie. Pozycja w jakiej byli, była dwuznaczna. Patrzyli się na was.

- Ale młody się cieszy - odparła z uśmiechem Dark. - I specjalnie nie protestuje.

Love wreszcie złapał oddech.

- Fajnie jest - odparł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...