Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cipher 618

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.

Recommended Posts

eee 24 oddane 21 wziętych... wezmę jeszcze trzy i bilans wyjdzie na zero :v

Also Dec

Sikorka=Uszatka, Geralt=Paplok, Jaksiu=Yaxez, CalevaN=AdamSkanD

Czemu ja na tej liście jestem 2 razy, raz że 5 gier dostałem, drugi raz że 3

Also Dec

Sikorka=Uszatka, Geralt=Paplok, Jaksiu=Yaxez, CalevaN=AdamSkanD

Dlatego właśnie prosiłem o pomoc w weryfikacji Nicków :rainderp:

Rano to poprawię, bo już w łóżeczku siedzę :giggle:

Tak tylko wpadnę i zgłoszę, że na liście bezimienny kot jest 2 razy wpisany :P

Zgłoszone zostało poprawione. Następnym razem proszę o komentarz w dokumencie.

W każdym razie...

Od teraz PlaguePony oraz WhiteDrakon, jako osoby, które zabrały najwięcej a w zamian dały najmniej, są w kolejce o niskim priorytecie.

Raz na tydzień listę się zaktualizuje i wyłoni nowe osoby.

Niechaj wolniejsi mają szanse na nieco lepsze smaczki :giggle:

Jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje - słucham.

W przeciwnym razie, kończymy offtop i niechaj temat toczy się swoim życiem.

• Upvote 2

Moim zdaniem temat powinien zostać. Tylko od osoby wręczającej gry, zależy czy prześle klucz pierwszej, czy drugiej osobie. Osobiście mam wygwizdane na to, ile ktoś pobrał gier. Nie zwracam uwagi kto się po nią zgłasza. 

A co do zmiany nazwy - co prawda ja go założyłem i zacząłem tą "akcję charytatywną", ale nie mam nic przeciwko. Czas pokazał, że zasady z pierwszego postu mają się nijak, do tego co się teraz dzieje. Myślę, że warto będzie zmodyfikować pierwszy post i wrzucić do niego link z listą. Do tego ograniczmy listę odbieranych gier do trzech :)

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 2

Zmieniłem pierwszy post (rzućcie na niego okiem, jeśli coś jest nie tak - dajcie znać). Mam dwie wątpliwości:

1. Czy mogą pojawiać się tutaj prośby o kupno danego bundla? 

- prośba: "czy ktoś mógłby kupić - link do bundla"

- resztę ustalacie na PW

- czy stworzyć osobny temat na takie rzeczy? Oczywiście wszystko opierałoby się na zaufaniu wobec drugiej osoby. To forum o MLP a nie Allegro, gdzie oszustwa są karane :P

2. Kto ma edytować listę? Ja czy moderatorzy? (Decaded)

Proponuję edycję listy raz w miesiącu (pierwszego dnia)

Edited by Triste Cordis

Ad1 - Proponuje osobny temat, Gdzie po zakończeniu wymiany, następuje wystawienie komentarza i ocena, która z czasem zostaje przepisana do 1 posta w jakieś formie, by każdy widział, kto jest godny zaufania.

Ad2 - Ja proponuje ciebie. Decaded zagląda tutaj dość rzadko i później i tak zapomni o tym. Chyba że się mylę :)

Co do pierwszego postu, to ciekawe ile osób będzie prosiło o grę, którą już ktoś wymienił. Chyba, że poinformujesz o tej możliwości, bo nie każdy potrafi czytać miedzy wierszami.

Czy można tą listę jakoś posegregować?

Ad1 - Nie jest to Allegro i jakoś kiepsko widzę takową formę. Nie koliduje to co prawda z regulaminem, jednakże (w mojej ocenie) to forum nie służy jako bazar. Później będzie problem, bo ktoś zapłacił i nie dostał i płuacz. Jestem przeciwny tej formie jako oficjalnej w tym, czy innym temacie.

Ad2 - Mogę edytować ja, może edytować Triste, a możemy obydwoje. Jedyne czego potrzebuję to maila w celu dodania praw edycji :dunno:

Można.

Jeśli autor tematu sobie życzy, mogę go nieco przetrzepać (powywalać zbędne posty). Jeśli się zgadzasz, Triste, zapraszam na PW.

Edited by Decaded

Ad1 - Proponuje osobny temat, Gdzie po zakończeniu wymiany, następuje wystawienie komentarza i ocena, która z czasem zostaje przepisana do 1 posta w jakieś formie, by każdy widział, kto jest godny zaufania.

Ad2 - Ja proponuje ciebie. Decaded zagląda tutaj dość rzadko i później i tak zapomni o tym. Chyba że się mylę :)

Co do pierwszego postu, to ciekawe ile osób będzie prosiło o grę, którą już ktoś wymienił. Chyba, że poinformujesz o tej możliwości, bo nie każdy potrafi czytać miedzy wierszami.

1. Bardzo dobry pomysł. Jeśli admini pozwolą, można by używać dwóch kolorów: zielony - pozytyw, czerwony - negatyw. Osoby z chociażby jednym negatywem nie będą mogły prosić o gry (w tym temacie). Po zrehabilitowaniu się - przynajmniej 5 pozytywów, "ban" zostaje zdjęty. Trzy i więcej negatywów - ban na dobre.

2. Mogę się tym zająć. Co prawda mam dwa działy na głowie, ale raz gry pojawiają się co tydzień, innym razem mamy "ciszę w eterze" przez miesiąc, także nie będzie to wymagające.

3. Nie bardzo rozumiem  :flutterblush:

Ok, pora wracać do moich działów. Wpadnę do tego tematu później.

EDIT - zostałem uprzedzony :) Napiszę PW jutro. Zgadza, się co do jednego - to nie Allegro, ale czasami ktoś nie może (taki bank) lub nie ma tych kilku "ojro" na koncie (jest sobota, a tu do poniedziałku -90% do upragnionej gry). Sam o coś takiego prosiłem

Edited by Triste Cordis

1. Bardzo dobry pomysł. Jeśli admini pozwolą, można by używać dwóch kolorów: zielony - pozytyw, czerwony - negatyw. Osoby z chociażby jednym negatywem nie będą mogły prosić o gry (w tym temacie). Po zrehabilitowaniu się - przynajmniej 5 pozytywów, "ban" zostaje zdjęty. Trzy i więcej negatywów - ban na dobre.

2. Mogę się tym zająć. Co prawda mam dwa działy na głowie, ale raz gry pojawiają się co tydzień, innym razem mamy "ciszę w eterze" przez miesiąc, także nie będzie to wymagające.

3. Nie bardzo rozumiem  :flutterblush:

Ok, pora wracać do moich działów. Wpadnę do tego tematu później.

EDIT - zostałem uprzedzony :) Napiszę PW jutro. Zgadza, się co do jednego - to nie Allegro, ale czasami ktoś nie może (taki bank) lub nie ma tych kilku "ojro" na koncie (jest sobota, a tu do poniedziałku -90% do upragnionej gry). Sam o coś takiego prosiłem

Taka propozycja:  :twiface:

Jeśli kody podajecie w postach, a nie na PW to proponuję, abyście zrobili by ten wątek mogli przeglądać tylko zarejestrowani użytkownicy. Dzięki temu zmniejszy to dużą ilość złodzieji kodów tzw. gościu sobie wejdzie, widzi kod, bierze nawet o tym nie powiadamiając. Ale i tak najlepiej na PW.

Jeśli chodzi o mnie.

W tym wątku i żadnym innym podobnym nie będę się udzielał, gdyż jak ja chcę jakąś grę to kupuję, nie chcę, nie kupuję. Proste  :grumpytwi:

Edited by Lucas

Data Hacker - Initiation wysłane do Decaded
Echo of the Wilds wysłane do Dżuma
Where Angels Cry wysłane do Nightmare
Spate wysłane do Dżuma
War in a Box - Paper Tanks wysłane do Kacpi01_PL
Corporate Lifestyle Simulator wysłane do plx
Aeon Command wysłane do Chief
The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition wysłane do Uszatka

Edited by SzymonL
  • Upvote 2

Zgłaszam się na listę chętnych do tego tytułu: The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition 

Ja z kolei z chęcią przyjmę pod demoniczne skrzydła płaczące anioły, czyli Where Angels Cry ^^

Mam do oddania kupony na -75% na gry Dawn of War i Dawn of War II. Oczywiście wymiana przez Steam'a. Ważność kuponów do 27 lipca.

Edited by PlaguePony

To samo. Grę już posiadam, także jeśli ktoś chce - dajcie znać. W zamian możecie oddać cokolwiek.