Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Toż to ci fajne prezenty  :fluttershy5:

 

Ja posiadam tylko figurkę Applejack z Mc Donald's i jeden plakat formatu A3, który obramowany jest w antyramę i wisi na ścianie   :yay:  (co za duża kolekcja, no comment...) Ale w lutym, bądź marcu, chcę kupić figurkę Pinkie Pie do czesania i inne rzeczy, typu koszulki, przypinki itd. :>

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co też nie ma szału z kolekcją :P Jeden zestaw figurek w skład w który wchodzą: Nightmare moon, Rarity, Fluttershy oraz Manticora i węża morskiego ( temu co Rarity dała część swojego ogona, jako brakującego wąsa :P). Zamówiłem też oficjalny przewodnik MLP, który wygląda jak księga Twilight o elementach harmonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskich stronach raczej nie szans tego dostać. Kupiłem na ebay-u, wersja angielska (na szczęście to nie problem) bo tylko taka jest, ale bardzo ładnie wygląda.

Jak to się nazywa, bo nie wiem jak to znaleźć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka o której mowa jest dostępna na polskiej stronie, i nie trzeba się bawić z ebayami etc. Osobiście zamawiałam z tej właśnie strony. Musiałam trochę poczekać, bo sprowadzali specjalnie dla mnie egzemplarz, ale było warto :) Podrzucam linka dla zainteresowanych:

 

http://www.bookcity.pl/A20492255/My_Little_Pony_The_Elements_of_Harmony_Friendship_Is_Magic_The_Official_Guidebook/Brandon_T_Snider

 

Mam nadzieję, że pomogłam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka o której mowa jest dostępna na polskiej stronie, i nie trzeba się bawić z ebayami etc. Osobiście zamawiałam z tej właśnie strony. Musiałam trochę poczekać, bo sprowadzali specjalnie dla mnie egzemplarz, ale było warto :) Podrzucam linka dla zainteresowanych:

 

http://www.bookcity.pl/A20492255/My_Little_Pony_The_Elements_of_Harmony_Friendship_Is_Magic_The_Official_Guidebook/Brandon_T_Snider

 

Mam nadzieję, że pomogłam :)

Dla mnie zamawianie na ebayu jest jak zamawianie na kazdej innej stronie :P Wiec nie wiem o co chodzi z bawieniem sie. Po za tym z tego co widze to z ebaya krotcej sie czeka na ta ksiazke niz z tej strony. Sorki za brak polskich znakow, cos mi sie porobilo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zamawianie na ebayu jest jak zamawianie na kazdej innej stronie :P Wiec nie wiem o co chodzi z bawieniem sie. Po za tym z tego co widze to z ebaya krotcej sie czeka na ta ksiazke niz z tej strony. Sorki za brak polskich znakow, cos mi sie porobilo :P

Spoko, broń Boże nie mam nic do Ebaya :) tylko powiem szczerze, że ja osobiście pewniej się czuję zamawiając przez inne strony. No jakoś tak mam ;) i właśnie z myślą o "takich co tak mają jak ja" podrzuciłam tego linka.

P.s. najlepszego z Nowym Rokiem :B6jwX:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...