Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

A ja się w końcu pokusiłam o obfocenie mojej skromnej kolekcji.  :yay:
Twilight i Fluttershy:

DSC00513.jpg


Rarity i AJ:

DSC00514.jpg


RD i Pinkie:

DSC00515.jpg


Dodatkowa RD z Maka oraz Breezie, zostawione do przeróbki na Derpy:

DSC00517.jpg


Pluszak Pinkie (trochę mnie irytował ten mop, ale przyzwyczaiłam się - poza tym, jak będzie okazja, chciałabym się pozbyć tego ogona i grzywy, i doszyć do niej włosie z peruki):

DSC00518.jpgDSC00521.jpg


...oraz pudełko, w którym powyższą Pinkie otrzymałam:  :pinkie:

DSC00522.jpgDSC00523.jpg



Mam jeszcze 1 nr Magazynu MLP (ten z figurką Twily), ale chcę się go pozbyć. Niestety, nie mam żadnej młodszej siostry/kuzynki/siostrzenicy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się w końcu pokusiłam o obfocenie mojej skromnej kolekcji.  :yay:

Twilight i Fluttershy:

DSC00513.jpg

Rarity i AJ:

DSC00514.jpg

RD i Pinkie:

DSC00515.jpg

Dodatkowa RD z Maka oraz Breezie, zostawione do przeróbki na Derpy:

DSC00517.jpg

Pluszak Pinkie (trochę mnie irytował ten mop, ale przyzwyczaiłam się - poza tym, jak będzie okazja, chciałabym się pozbyć tego ogona i grzywy, i doszyć do niej włosie z peruki):

DSC00518.jpgDSC00521.jpg

...oraz pudełko, w którym powyższą Pinkie otrzymałam:  :pinkie:

DSC00522.jpgDSC00523.jpg

Mam jeszcze 1 nr Magazynu MLP (ten z figurką Twily), ale chcę się go pozbyć. Niestety, nie mam żadnej młodszej siostry/kuzynki/siostrzenicy...

 

Bez obrazy ale...

Ta Pinkie.....jest...OKROPNA.

  :rarirage:  :rarirage:  :rarirage:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie działa ten Hasbro-disease... ? bo mi wciąż nie :/ A jestem bardzo ciekawa, co się tam kryje :D

Chodzi o to, że mają CM tylko z jednej strony... Geez, naprawdę tak ciężko napisać, a nie wysyłać niedziałające linki?

Edit:

Czemu kupujecie te tandety od Hasbro? Chodzi mi szczególnie o pluszaki i Lalki z EqG

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że mają CM tylko z jednej strony... Geez, naprawdę tak ciężko napisać, a nie wysyłać niedziałające linki?

Edit:

Czemu kupujecie te tandety od Hasbro? Chodzi mi szczególnie o pluszaki i Lalki z EqG

No to przykro mi, ale żadne kucyki jak do tej pory nie są z tej "choroby" wyleczone, a koleżanka wcześniej mówiła, że takowe znalazła... no ciekawe :/

 

Ja nie kupuję pluszaków, bo szyję lepsze :D A nawet jakbym nie szyła, to bym ich nie kupiła. Lalek tym bardziej nie, bo EQG zwyczajnie nie trawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak byłem z Littlepipem na wizycie w zabawkowych, to dało się zobaczyć m.in. Pinkie w samochodzie :rainderp: najdziwniejsze byłi to, że owa Pinkie była trochę emo. Miała czarne pasemka włosów i CM - baloniki w różnych kolorach. W innych zestawach z taką nie-plastikową grzywą też była taka (w jednym przypadku miała na sobie jeszcze tonę brokatu, a w innym wyglądała jak klacz lekkich obyczajów). Dafuq? W Equestrii mają auta. Hell yeah!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie co mi szkodzi.

Od początku mojej przygody z My Little Pony, którą zacząłem jakieś 3 lata temu. Udało mi się zebrać małą kolekcje pamiątek. Sądzę, że niektóre trafią do innych rąk, ale póki co zostają u mnie. W dużej mierze moja kolekcja składa się tylko z Rarity :P Ale co poradzę, mam słabość.

Każdy z was na pewno ma trochę przypinek. Będąc na konwentach i pomniejszych zlotach, zdołałem zebrać małą kolekcję. Zbytnio nie ma czym się chwalić, ale proszę oto one:

 

Przypinki

 

Posiadam  także koszulki, które głownie zbierają kurz. Nosić już raczej ich nie zamierzam.

Koszulki

Figurki. Chciałem mieć jedną do pudełka, wyszło trochę inaczej. Drugą dostałem w prezencie. Kolejne pamiątki do wspominków, jak bardzo zbłądziłem.

Figurki

Kubki. Kto ich nie ma w domu. Te zbytnio i tak nie do użytku.

Kubki

Ostania rzecz jaka ozdobiła moją kolekcje, jest pluszak. Tak pluszak. W opisie jest zabawką kolekcjonerską. Niestety ma przypisane inne zadanie, będzie prezentem dla tej jedynej ; P

Pluszak #1

Pluszak #2

Pluszak #3

Tym samym, kupując tego pluszaka, zakończyłem ogólne zbieractwo drobiazgów związanych z MLP. Może kiedyś jeszcze zdarzy się coś kupić, ale to nie będzie nic wielkiego.

Mizerna kolekcja, ale i tak, miło mieć ogólnie choć jeden drobiazg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że mają CM tylko z jednej strony... Geez, naprawdę tak ciężko napisać, a nie wysyłać niedziałające linki?

Edit:

Czemu kupujecie te tandety od Hasbro? Chodzi mi szczególnie o pluszaki i Lalki z EqG

Link działa. Przeglądarka Chrome. Sprawdzałem. I dziękuję za wyjaśnienie. Nie rozumiem dlaczego maluje CM tylko z jednej strony. Czy oszczędzanie na farbie aż tak bardzo im się opłaca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu kupujecie te tandety od Hasbro?

Dla ciebie to tandety, dla innych - coś fajnego. Mi się bardzo podobają lalki EqG i nie zamierzam rezygnować z ich zakupu, "bo tandeta". Tu już wchodzi temat gustów i guścików, a każdy ma swoje.

najdziwniejsze byłi to, że owa Pinkie była trochę emo. Miała czarne pasemka włosów i CM - baloniki w różnych kolorach.


Akurat ta wersja Pinkie bardzo mi się podoba.  :giggle: Tylko szkoda, że ma to auto.

Posiadam  także koszulki, które głownie zbierają kurz. Nosić już raczej ich nie zamierzam.


A szkoda, bo ta z Fluttershy jest bossska.  :lunaderp: Pluszak też genialny.

Tak a propos, gdy przeglądałam sobie z nudów Google, znalazłam takie o zdjęcie:


Nie działa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...