Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Szkoda że w Polsce nie ma nigdzie RD i FS z Fashion Style ;_; Nawet na allegro.. Chcę zebrać całą kolekcję, ale oczywiście Polska jest traktowana po macoszemu..

Nie ma JUŻ. Wyprzedały się. Możliwe, ze będzie nowa linia, bo pojawiaja się prototypy, ale nic nie wiadomo. Póki co można kupić "Ribbonshy" czli Flutter z dziwnie stunningowanymi włosami oraz niedługo Rarity. Co potem, nie wiem.

 

Nie będę się rozpisywać, lecz powiem tyle (nie sprawdzając poprzednich postów) co kryje się pod takowymi "kolekcjami".

 

Figurki, koszulki, itp są spoko, ale nałogowe kupowanie tego jest moim zdaniem nie-spoko. Co mam na myśli? Mam tu na myśli symboliczną ilość figurek. Jak ktoś zbiera, to niech se zbiera, jednak widziałam pokoje perfidnie przejęte przez kucyki. Nie jest to normalne, a choroba ta nazywa się kucyko-mania. Radzę się leczyć, to nie jest normalne. Nie kupujcie więc za dużo gadżetów MLP, ponieważ kucyki przejmą Wam pokój, a potem wkradną się do umysłu i pozżerają wszystko. Powoli, a do celu. Nie raz widziałam kogoś, kto wychodził ze sklepu z całą siatką blind-bagów. Więc jestem na NIE, jeśli chodzi o nałogowe kupowanie gadżetów. Można kupić jeden na miesiąc, mieć jakąś systematyczność i postawę(założenie, że kuca kupię raz na miesiąc. Nie wcześniej. Bo tak). 

Cóż, uśmiałam się.

 

Wie ktoś czy można w Polsce kupić ,,My Little Pony Dog Tag Blind Bags''? Takie saszetki z wisiorkiem w środku.

Własnie zamawiam całe pudło, więc niedługo będą na Allegro :)

 

Moja kolekcja [bez blindów]:

1527020_679016795477033_1250581564_n.jpg

1545802_679016762143703_1604826592_n.jpg

1174835_679016718810374_1654324989_n.jpg

1004810_679016765477036_856088739_n.jpg

Edytowano przez Kamisha
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojej kolekcji ostatnio dołączyła RD EG (dzięki promocji w Realu  :yay: ) oraz pluszowa Pinkie Pie z Design a Bear (ciekawe, czym to się różni od Build-a-Bear...). Tę drugą kupiłam, bo była tania (Allegro  :pinkie2: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momencik... plastikowa grzywa i "włochaty" ogon?  :confused: Trochę to dziwne, ale z drugiej strony bardzo nietypowe. Jeśli o mnie chodzi to czekam na książkę "Elements of Harmony" oraz Rainbow i Fluttershy (9 fala) z wyleczonymi z choroby Hasbro. Gdy otrzymam całe to tałatajstwo będę mógł powiedzieć: "Achevement unlocked:  Blind Bag Hunter". :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłaś? 

Tak dostałam specjalne pastele do malowania po bluzkach i tkaninach ale że były tylko biały,żółty,pomarańczowy,czerwony,zielony,niebieski i czarny mogłam zrobić tylko Applejack. Potem nałożyłam kartkę na wzór i mama wyprasowała wyprasowałam. Nawet nie zeszło w praniu. Teraz bluzka się suszy ale nie wiem czy będę ją nosić bo jest rozmiaru M a ja noszę XS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłam figurkę Applejack z McDonalds  :ajawesome:  Mam zaciesz niczym małe dziecko. Jak na razie są to marne początki. W lutym bądź marcu będę zamawiać Pinkie, ponieważ oszczędzam kieszonkowe na wycieczkę  :aj5:

 

obRaafw.jpg

 

A co było trudnego w znalezieniu jej na allegro? ;D

 

oraz Rainbow i Fluttershy (9 fala) z wyleczonymi z choroby Hasbro.

 

W 9 fali RD wygląda dokładnie tak samo jak we wcześniejszych, więc o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałam specjalne pastele do malowania po bluzkach i tkaninach ale że były tylko biały,żółty,pomarańczowy,czerwony,zielony,niebieski i czarny mogłam zrobić tylko Applejack. Potem nałożyłam kartkę na wzór i mama wyprasowała wyprasowałam. Nawet nie zeszło w praniu. Teraz bluzka się suszy ale nie wiem czy będę ją nosić bo jest rozmiaru M a ja noszę XS.

 

Pochwal się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nigdzie nie mogłem jej znaleźć.

2. Każda figurka cierpi na chorobę Hasbro. Obie zostały z niej wyleczone :P

 

Hasbro-disease-my-little-pony-friendship

Nadal proszę o konkret ;)

to cos w spoilerze nie działa.

 

Lepiej chyba oszczędzić jakieś 20-25 zł i do tego przesyłka 7-10 zł. A tak to tylko z Happy Meal'a za 9 zł (chyba), : ) 

Na Allegro kosztuje całe 22zł z wysyłką...

Edytowano przez Kamisha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Hasbro-disease-my-little-pony-friendship

 

Jeśli chcesz to wrzucę zdjęcia. Tak czy inaczej mam dwie figurki, których mi brakowało. Kolekcje uznaję za zamkniętą. 

Tobie działa ten Hasbro-disease... ? bo mi wciąż nie :/ A jestem bardzo ciekawa, co się tam kryje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...