Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Jakoś nie bardzo rozumiem. Jaki jest sens posiadania kilku ton kucyków. Rozumiem jakieś gadżety, sam mam kilka.

Trudno jest to wyjaśnić ...sama mam tone tego wszystkiego (w ogóle mam zagracony pokój wszystkim) ...jednak z tego co zaobserwowałam u mnie w rodzinie istnieje tz "Patologiczne zbieractwo" ....już trzy pokolenia są tym dotknięte i ja jestem jak na razie najmłodsza. Nie zbieram wszystkiego co mi wpadnie w łapy jednak staram się powiększać swoją kolejce a w mojej głowie towarzyszą takie myśli jak "więcej...więcej"...jednak moja sytuacja jest na tyle dobra ,że jestem w stanie pozbywać się kompletnie niepotrzebnych mi rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Littlepip- niektórzy lubią kolekcjonować jakieś rzeczy. Jedni kolekcjonują figurki ze Star Warsów, a inni kolorowe koniki :derpdash:. Osobiście ciągot do gromadzenia paruset BB nie mam, ale gdyby były lepiej wykonane, a nie same rekolory, to co innego. Chociaż niektóre mnie kuszą, ale naprawdę pojedyncze sztuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak wracając do właściwego tematu tego tematu (masło maślane, wiem), oto update mojej kolekcji. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale aparat w moim telefonie nie jest najlepszy :/

 

Figurki

Ot74CPv.jpg

 

Plakaty i rysunki (nie mojego autorstwa)

98nD1Ye.jpg

 

I na koniec koszulka  :untz:

K0kSd7o.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W toys,r us jest przecena na tą pinkie w czarnej sukience, zeszli z 78 zł na 47... tak, kupiłem se :D

co do dlaczego kolekcjonujesz... takie hobby :P przyjemność z poszukiwania i radość z upolowania jakiegoś rzadkiego okazu, emocje podczas aukcji, planowanie "dalszego rozwoju", zdobywanie wiedzy i odkrywanie nowych rzeczy (G1 to całkiem głęboki temat :) ) i wew wogle :P No i ta radocha jak znajdujesz awizo w skrzynce pocztowej albo jedziesz do domu z nową pinkie pod pachą^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falconek jak bym czytał o sobie :fluttershy5:  To uczucie kiedy idzie się przez sklep z kucykami(ostatnio szedłem przez tesco z trzema pluszakami, tymi 25cm od Hasbro - coś pięknego :aj3: ) Albo gdy wraca się z nowym nabytkiem do domu autobusem, z plecakiem wypchanym kucykami ahh ^_^ )

Szkoda że ja tą Pinkie w sukience(jest prześliczna :rarityexcited: )  kupiłem już 1,5 miesiąca temu za 79zł :( Ale nie mogłem już wytrzymać :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w mojej mieścinie otwierali drugą już Biedronkę. Chodziłem z ciekawości oraz dla filmu "Niemożliwe" (POLECAM!) W stercie zabawek zauważyłem albo puzzle albo inne ustrojstwo do składania z MLP. Całkiem spore pudło. Na cenę nie patrzyłem bo jak to w dniu otwarcia przez sklep przelała się fala Zombie. Z trudem znalazłem film. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...