Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

A ja się pochwalę swoimi prezentami urodzinowymi:

DSC00626.jpg


DSC00625.jpg


I tym sposobem mam komplet podstawowych lalek EqG. Rarity nie dość, że jest najładniejsza, to jeszcze ma super miękkie włosy! Mogłabym ich dotykać i dotykać...
Plus zakupiona na konwencie w lipcu zeszłego roku przypinka, jak na razie jedyna z MLP:

DSC00586.jpg


Ps: Całkiem niedawno w Smykach widziałam przecenione pluszaki poniaków, najnowsze lalki EqG z serii tęczowej oraz zestaw mini figurek z państwem Cake.  :twilight2:

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę swoimi prezentami urodzinowymi:

DSC00626.jpg

DSC00625.jpg

I tym sposobem mam komplet podstawowych lalek EqG. Rarity nie dość, że jest najładniejsza, to jeszcze ma super miękkie włosy! Mogłabym ich dotykać i dotykać...

Plus zakupiona na konwencie w lipcu zeszłego roku przypinka, jak na razie jedyna z MLP:

DSC00586.jpg

Ps: Całkiem niedawno w Smykach widziałam przecenione pluszaki poniaków, najnowsze lalki EqG z serii tęczowej oraz zestaw mini figurek z państwem Cake.  :twilight2:

 

Nie wiem dlaczego, ale najbardziej z podstawowych lalek EqG najbardziej podoba mi się Rarity. Aż chce mi się ją kupić...  :yay: Przypinka również fajna, a propos Smyka, u mnie te przeceny chyba trwają od 2 tygodni, ale to mała zniżka, więc nie opłaca mi się  :fluttersad: Przynajmniej obniżyli ceny figurek kucyków do czesania o 5 zł  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lalek EqG podoba mi się tylko Rarity, Twillight i Celestia, ale jako, że Twillight niezbyt lubię, a Celestia jest horrendalnie droga to zakupiłam jedynie Rarity i jestem z niej bardzo zadowolona. Szkoda, że reszta wygląda tak..strasznie x.x 

Na razie nie planuję zakupów w sklepach. Czekam na nową falę Blind Bagów i poluję na świecącą Zecorę i chibi Funko Fluttershy. A Dr Whooves już jest w drodze ^ ^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem dlaczego, ale najbardziej z podstawowych lalek EqG najbardziej podoba mi się Rarity. Aż chce mi się ją kupić... 

Bo JEST najładniejsza. Od wszystkich to słyszę.  :rwink: I ma naprawdę CUDOWNE włosy. Zaraz po niej w tym względzie jest Applejack.

Przynajmniej obniżyli ceny figurek kucyków do czesania o 5 zł 


A u mnie nie... Szkoda, bo mam na nie ochotę.

A Dr Whooves już jest w drodze ^ ^ 


Gdzie zamawiałaś?  :twilight2:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh ta Rainbow jest piękna ;3. Ja dziś w jednym "drewniaku" znalazłam...gumy do żucia. Koleżanka kupiła mi gumę (zawrotne 0,30) bo myślała że to naklejki. W środku była jakaś nędzna Celestia. Guma przypominała mniejszą gumę turbo i była podpisana jako "pomarańczowa" (była różowa a smaku nie miałam wcale). Czo jeszcze to Hasbro wymyśli...

Hasbro nie wymysla gum do zucia, tylko producenci gum kupuja licencje na wizerunki i umieszczaja je na swoich towarach. Jak np. w Polsce Starpak produkuje zeszyty i inne przedmioty szkolne wykupując licencję na wizerunki kucyków.

 

Anyways, słyszałam, że ktoś tu chciał kupic dog tagi. Otóż uroczyście oświadczam, że posiadam, mozna kupić tu: http://allegro.pl/show_item.php?item=4070793764 lub bezpośrednio u mnie za 20zł [czyli taniej niz na allegro]. Zapraszam ;)

 

MLP_FIM_dog-tag-pack.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszalałeś/zaszalałaś?

To pochwal się chociaż częściowo zawartością.

 

 

Trochę ^^" Przyznam, że na zdjęciach wydawało się to mniejsze... ^^" Dopiero wczoraj wieczorem miałam chwilę, żeby zrobić zdjęcia i ogarnąć bardziej oba pudełka bo mnie gorączka ostatnio rozłożyła :/ 

Więc - przyszło mi 11 kucyków z G3 + Butterfly Island + Crystal Rainbow Castle + Twinkle Twirl's Dance Studio oraz 5 kucyków z G2 (w tym dwa wyglądają na nieużywane) + Ivy's Beauty Parlor :) Jeszcze na dniach powinno przyjść kilka wielogeneracyjnych kucyków :)

 

Trochę zdjęć:

 

 

P3190039_zps0d12c441.jpg

P3190044_zpsbc649796.jpg

P3190046_zps8bbc571a.jpg

x0wf.jpg

 

P3190047_zpsbfbfb75d.jpg

 

P3190048_zps9348342d.jpg

P3190055_zps5d0cadef.jpg

 

 

Jeszcze się pochwalę, że mam ostatnio szczęście do taniego kupowania kucyków z G1 :D Moje ostatnie nabytki:

 

P3151732_zps24849d13.jpg

 

$T2eC16J,!zYFIby9rjh4BSdqUKSPsQ~~60_35.J

11032014_zpsa350a888.jpg

 

 

I ostatnie znaleziska z pchlego targu :D Aż całe 15 zł mnie kosztowały! ;)

 

P3090578_zps42c226de.jpg

Edytowano przez ZłyKrólik
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anyways, słyszałam, że ktoś tu chciał kupic dog tagi. Otóż uroczyście oświadczam, że posiadam, mozna kupić tu: http://allegro.pl/sh...item=4070793764 lub bezpośrednio u mnie za 20zł [czyli taniej niz na allegro]. Zapraszam ;)

Rozumiem, że nie wiadomo jaki dog tag jest w środku? Czy są na nich jakieś kody jak na BB? I tak jak pytał Triste Cordis, to jest metal czy plastik?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj przyszło wielgachne pudło (prawie o połowę mniejsze ode mnie) i drugie mniejsze - oczywiście oba z kucykami ;) Łącznie około 13 kg kucyków i kucykowego stuffu :D

Jak kupujesz kucyki na kilogramy to wiedz że coś się dzieje^^

Btw przynajmniej teraz wiem, jaki masz nick na Arenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny off-top się tu zrobił. Ja nie kupuję dużo rzeczy z kucykami (mam tylko jedną przyipinkę z cutie markiem RD) z paru powodów:

a) rodzice ne wiedzą o moich zainteresowaniach

b) nawet gdyby wiedzieli i tak nie mogę wydawać pieniędzy bez pozwolenia, a o nie ciężko jak o dobrą pracę w Polsce

c) nie mam kasy, jedyne jej źródło to święta i goście (o nich też ciężko)

d) rzeczy robione przez Hasbro to w większości tandeta (ekhm EqG ekhm), a jak już jest coś fajnego to albo nie w Polsce, albo ciężko dostępne albo za drogie

Z tych właśnie oto przyczyn nie mam szczególnych gadżetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to numer kiedy dodają kucyka kosztuje 9,99. Normalnie to 8,99 :) Mi mama przywiezie bo u mnie w sklepie nie ma :giggle:

 

Edit: Teraz sprawdziłem i numer z Twilight kosztował 9,99zł ;)

Edytowano przez Artiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...