Skocz do zawartości

Flash Sentry


Linds

Recommended Posts

Ja osobiście chciałbym zobaczyć w serialu jakiegoś chłopaka Twi, a żeby to był Flash niekoniecznie ale zaczne od początku:

 

Numer uno- Ludzie czy wy tym serialu Rarity ma monopol na zakochiwanie się? To jest bez sensu ! Sądze że dla odmianny inna z Mane6 powinno sobie znaleść też partnera (tak wiem niektorzy wy woleli żeby taka RD miała partnerke ale tego w serialu nie zobaczymy nawet za dziesięciokrotność lat istnienia Ziemi)

 

Numer duo- według mnie Twi powinna mieć nieco innego chłopaka, prosze was pegaz? To by wywołało moj moralny rozgardiasz dyby przedstawiciel mojej najulubieńszej rasy związał by się bardziej stało z przedstawicielem mojej najmniej lubianej rasy a po za tym to Twily powinna mieć chłopaka bardziej...określenie "nerdowy" powinno tu pasować ale myśle o takin nerdzie który nie będzie poł dnia nawijał o jego lvl w grze typu "Dungeons and Dragons" i będzie znał słowa takie jak "pasta do zębów", "dezodorant" oraz "warzywa" i jeszcze "kąpiel" i "mydło" oraz będzie szczupły, tak taki chłopak dla Twi byłby idealny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ale związek Spike-Rarity, Blueblood-Rarity, Trenderhoof-Rarity jakoś nic nie rozwalił

Nie znam się może na związkach ale to raczej nie był związek. Spike zakochał się w Rarity ale bez wzajemności. Ona była tylko jego przyjaciółką nie dziewczyną. Blueblood traktował Rarity strasznie i zwracał uwagę tylko na siebie. Trenderhoof to też nie był chłopak Rarity zakochał się w AJ. Nie oglądałam do końca odcinka Proste życie. Gdyby każda z mane6 miała chłopaka to nie miałyby czasu dla przyjaciółek. Pomyśl sobie jakby to wyglądało gdyby każda miała chłopaka. Większość bronych których znam też tak uważa.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleh... Nie przepadam za Flashem, ale to głównie dlatego, ponieważ przez niego przegrałam zakład. Stawiałam bowiem, że Twi miałaby romans z bibliotekarzem albo pisarzem.

Ej, zaraz! Twi jest zajęta! Zakochana w książkach, nie może znaleźć sobie jakiegoś pomarańczowego giterzysty.

A właśnie. Co ma gitara do strażnika? Nonsens, mym skromnym zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w ślub Flasha i Twi nie wierzę, ale jestem jedną z niewielu pegasis, dla których to byłby całkiem fajny związek.

 

Widzę sporo zarzutów typu "on jest pegazem", "on jest gwardzistą"... I co z tego? To bardzo powierzchowna ocena. Kto wie co robi po pracy? Może pisze poezję i interesuje się fizyką kwantową :rainderp:?

 

Nie lubię takiego stereotypowego myślenia. Ale zgadzam się z jednym- ewentualny chłopak Twi powinien mieć podobne zainteresowania i być na zbliżonym poziomie intelektualnym.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash Sentry wystąpił w jakimś odcinku, jako kucyk tła, nawet mrugnął do Twilight, lecz tego nie zauważyła. Co do Flasha Sentry jako człowieka ma fajny charakter chociaż głos ma głupi jak powiedział " Nic ci się nie stało?" tak ochrypłym głosem tak jakby... I dobrze , że rzucił Sunset Shimmer :3


Flash Sentry wystąpił w jakimś odcinku, jako kucyk tła, nawet mrugnął do Twilight, lecz tego nie zauważyła. Co do Flasha Sentry jako człowieka ma fajny charakter chociaż głos ma głupi jak powiedział " Nic ci się nie stało?" tak ochrypłym głosem tak jakby... I dobrze , że rzucił Sunset Shimmer :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to całkiem możliwe. Może w sequelu EQ jeszcze nie - toż to małolaty. Ale w finale sezonu 5? Hasbro zebrałoby baty... i zarobiło kupę forsy. W końcu zabawki z kolejnego ślubu szły by jak ciepłe bułeczki. W końcu taka jest ich polityka. Serial w służbie zabawek. :salut:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie wydaje mi się, że w serialu w teorii 'dla małych dziewczynek' miałaby rację bytu finalizacja jakichkolwiek związków. To nie Monster High gdzie fabuła opiera się głównie na nastoletnich miłostkach- w przypadku kucyków taka forma zupełnie mi nie pasuje do klimatu serialu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, w bajce jak na razie mieliśmy jeden ślub, jedno zauroczenie na linii Spike-Rarity i dwa zauroczenia na linii Rarit- jakiś niebiesko krwisty zadzisław, jakiś gość na wybielaczu i żelu, no i jeszcze gość NWiŻ- Applejack, i jedno zakochanie właśnie w  przypadku Flasha i Twil'y, jednak tego mało a po za tym jakby zaatakowali ślubem to Fandom by już na serio chwycił za grabie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie Hasbro ma fandom :lol: OK, może odrobinę nas lubią, ale przede wszystkim liczy się kasa, kasa i jeszcze raz zarobki. Hasbro patrzy na zyski nie opinie fandomu. A jeśli patrzy to tylko dlatego, że widzi w tym potencjalny zysk. "Chcą Lyry? Kupią ją. Niech mają" To samo pisałem przy premierze sezonu trzeciego. Zawalili sklepy kryształowymi kucami. A ślub Cadance? Jeszcze lepsza okazja. Bazylion zabawek..." Sprawdziło się. Nie twierdzę, że na 100% będzie ślub Twilight, ale na wszelki wypadek przygotujcie wiadra z pomyjami na taką ewentualność. Dla mnie to nie przeszkadza. Wiadomo kto jest "targetem". W końcu ślub Twilight będzie "taaaki ulooocy..." xD A ile piosenek zaśpiewają.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Hasbro na pewno bardzo nas lubi, kto w końcu legionem ogląda tę bajke i kupuje zabawki oraz materiały promocyjne? Tak wiem małe dziwczynki, ale w tym proceńcie również my jesteśmy (ja osobiście wspieram Hasbro tylko oglądaniem kucyków...i transformersów...no i może...czasem Littlest Pet Shop :twiblush: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies... Zawsze marudzą.

Shitstorm na Twilicorna.

Shitstorm na Flasha.

Shitstorm na wszystko.

 

Potem mijają 2 miesiące... Ej, Twilicorn jest super!

 

Ludzie, Hasbro ma to gdzieś, że jojczycie. "Za mało Derpy!" "Za dużo Derpy!"

Zawsze niezadowoleni. Zawsze.

 

Do czego zmierzam?

Wczoraj byłam w kinie. Przed filmem dla dzieci była reklama innego filmu. Tak, gadali o seksie. I to by było na tyle ochrony dzieci przed widokiem związków, ślubów, etc. Na ulicy codziennie widzą się śliniące parki, więc nie mogą zrobić wątku miłosnego głównej bohaterki :lol:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do "Twilicorna" (jak ja nie lubie tego określenia) nic nie mam ale co do Flasha...też do niego nic nie mam ale Twily nie jest osobą która miałaby się interesować największym "ciachem" to takie...bardzo nie w stylu Twily

No błagam to jest dziwczyna która czyta, uczy się, jest nauczycielką i można ją określić nerdem (w znaczeniu pozytywnym) nie chodzi mi oto że takich kobiet nie ma (sam znam taką jedną) ale sądze ze takie dziewczyny nie zakochują się w pierwszym leprzym przystojniaku z gitarą (chyba że przeceniłem moją wiedze o kobietach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się. Znam takie dziewczyny, byłam w tzw. elitarnym liceum i miałam wokół siebie same takie Twilight. I połowa z nich chodziła z tępymi mięśniakami. Leciały na takich, aż się kurzyło. A jedyne co Flash ma na sumieniu to to, że jest ładny, wysportowany, a w EqG gra na gitarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...