Jump to content

Witam wszystkich ^^

CherryGrove
 Share

Recommended Posts

To ja żeby za dużo nie spamować przywitam się krótko i ponownie gdyż wróciłem po bardzo długiej nieobecności, a nawet całkowitemu porzuceniu MLP, doszło nawet do tego, że poprosiłem o skasowanie konta D: Wielu złych ludzi mnie do tego namówiło, ale inni, dobrzy, namówili mnie żeby wrócić więc przełamałem się, obejrzałem kilka filmików, piosenek, żeby sobie przypomnieć i zrozumiałem, że brakowało mi tego... Mam nadzieję zostać trochę dłużej niż poprzednio i znowu wziąć się do tworzenia wektorów :3 A więc hej wszystkim! ^-^

• Upvote 1

Kolejny kotecek, zwierz na forum.

Jakbyś mógł przybliżyć nam trochę swoją postać? Gdyż nie wiem z kim|czym ja gadam :squee: (mam mały staż =w=)

Czyli zadam ci podstawową salwę pytań.

Czym się interesujesz poza MLP

Grasz może w jakie gry?

I najważniejsze bym godnie mógł cię przywitać: Jaki jest twój ulubiony kuc :twilight7:

Edited by Kitsun

Dziękuję wszystkim za przywitanie :D Faktycznie nie było mnie hmm 4-5 miesięcy więc nic dziwnego, że większość mnie nie zna, poza tym ja dużo nie piszę, raczej siedzę cicho, po prostu nie potrafię pisać :C

Czym się interesujesz poza MLP
Grasz może w jakie gry?
I najważniejsze bym godnie mógł cię przywitać: Jaki jest twój ulubiony kuc

Poza MLP interesuję się anime/mangą oraz związanymi z nimi różnymi artami, poza tym uwielbiam wszystkie zwierzęta a najbardziej KOTY^^ Kocham je :3

Od czasu do czasu gram w różne mmorpgi a w singlu to sci-fi albo fantasy typu Skyrim, Mass Effect.

Ulubiony kuc hmm... kiedyś była nim Twilight ale po ostatnich przejściach chyba Fluttershy ^^

• Upvote 3

Hmmm...czyli ogólnie grasz w RPGi =w=

OK. Wszystko wiem to mogę przystąpić do rytuału powitalnego.

USTAWIĆ MACHINĘ!

*po klaśnięciu z nieba spada Hugowa Katapulta 9001*

ZAŁADOWAĆ!

*wsadza do łyżki katapulty twego ulubionego kuca*

WYCELOWAĆ!

*celuje prosto w bidnego kotecka*

OGNIA!!!!

fluttershy_hug_by_c_h_loboguerrero_c-d4y

A ty jaki gatunek kotów lubisz najbardziej?

Oczywiście wszystkie :D

Chociaż jak mam wybierać to najbardziej Maine Coon <3 Chciałbym kiedyś mieć jednego ;_;

Kitsun :D

Jakie miłe powitanie, co mogę powiedzieć hmm? YAY! :D

Edited by CherryGrove

O, jest kilka, "Chobits", "Bleach", "Fullmetal Alchemist" a z filmów "Giniro no Kami no Agito", "Hotarubi no Mori e" i "Howl no Ugoku Shiro" ^^

O, jest kilka, "Chobits"

Chobits

Masz u mnie giga plusa =3 Przypomniałeś mi o jednym z moim ulubionym anime. Chyba trzeba zrobić rewatcha :pinkie4:

To ja żeby za dużo nie spamować przywitam się krótko i ponownie gdyż wróciłem po bardzo długiej nieobecności, a nawet całkowitemu porzuceniu MLP, doszło nawet do tego, że poprosiłem o skasowanie konta D: Wielu złych ludzi mnie do tego namówiło, ale inni, dobrzy, namówili mnie żeby wrócić więc przełamałem się, obejrzałem kilka filmików, piosenek, żeby sobie przypomnieć i zrozumiałem, że brakowało mi tego... Mam nadzieję zostać trochę dłużej niż poprzednio i znowu wziąć się do tworzenia wektorów :3 A więc hej wszystkim! ^-^

No nareszcie! Sporo trza było czekać.... :hmpf:

Należy się Tobie...

2l8kbk1.jpg