Skocz do zawartości

Reputacja


Linds

Recommended Posts

Nie wiem, czy to zamierzone, czy nie, ale nie widzę żadnego info o tym...

 

Nie no, wpieniłem się. Staram się na forum, jeszcze rano cieszę się z conajmniej 90 pkt reputacji na forum. A tu nagle mi ścięło część i mam teraz 63... Nie żądam naprawienia tego (choć byłoby to bardzo miłe), ale zastanawiają mnie dwie rzeczy:

- Czy tylko ja tak mam?

- Czy to jest po prostu kasacja tych punktów reputacji, jakie się dostawało kiedyś za sam profil? 

Link do komentarza

Nie, żebym płakał, po prostu to stało się tak nagle, po cichu no i pomyślałem na początku, że to może któryś z adminów robi mi dowcip z zamiarem napisania potem "Londs plz". 

 

Tak patrzę na profil Stachula... gość miał kiedyś przynajmniej 130 punktów. Obecnie - 9. Rekordzista!

Link do komentarza

Reputacja z poprzedniej generacji forum została (przypadkowo :rainderp: ) usunięta.

 

Sam mam 14, więc i tak jesteś w topce Linds :P

 

 

@edit by Slowpoke a.k.a. Skysplit

Przez przypadek ktoś uruchomił synchronizację reputacji(nie będę wytykał palcem, ale to wyjątkowo nie ja xD) przez co reputacja zdobyta na starym silniku forum, tj. mybb, została usunięta. Pozostałe punkty zdobyte są już na silniku IP.B, dlatego niektórym się nie zmieniło.

 

P.S. Nie narzekam, mam 30 xD

  • +1 1
Link do komentarza

WTF - post Xyza nie ma żadnego punktu reputacji, a wyświetla mi się z tagiem "Najlepsza odpowiedź". How is that possible?

 

@Victoriatus - przy tak dużym stężeniu dzieci i atencyjnych dz. już widzę, co by było, gdyby były punkty ujemne. 

  • +1 1
Link do komentarza

WTF - post Xyza nie ma żadnego punktu reputacji, a wyświetla mi się z tagiem "Najlepsza odpowiedź". How is that possible?

 

@Victoriatus - przy tak dużym stężeniu dzieci i atencyjnych dz. już widzę, co by było, gdyby były punkty ujemne. 

 

Bo tak sobie zaznaczyłem xD Po prostu odpowiedziałem na Twoje pytania, więc byłoby dobrze, gdyby mój post był lepiej widoczny.

Link do komentarza

@Victoriatus - przy tak dużym stężeniu dzieci i atencyjnych dz. już widzę, co by było, gdyby były punkty ujemne.

Stary silnik pod względem reputacji był lepszy:

- można było uzasadnić repa

- uzasadnianie z emotkami :x

- były dwa rodzaje: pozytywne i neutralne, przy czym jak ktoś się komuś nie podobał to dostawał właśnie neutralnego i problemu nie było

- reputacja nie była zdobywana poprzez hejt czy inne wybitnie genialne posty, ale za to jaki ktoś był, za pomoc innym i wesołe derpienie z innymi na SB

Jedyna rzecz, której mi brakuje po MyBB.

  • +1 2
Link do komentarza

Nie no, wtedy repki szło też dostać i za posty. I można było dodatkowo uzasadnić jeszcze. Mi aż tak nie brakuje tamtego systemu - pamiętam, że każdy mógł dawać danemu użytkownikowi codziennie nowy pkt reputacji, ja zaś nie mogłem i wyskakiwała mi zawsze blokada po przyznaniu jednego pkt reputacji danej osobie. 

Link do komentarza

"uzasadnienia" z poprzedniego silnika zazwyczaj kończyły się na "fajny koleś" czy "na start" i w ten sposób zwyczajni idioci mogli nieraz uzbierać więcej zieleńców niż zasłużeni. teraz przynajmniej jest za co dawać. większość starych rep była bez sensu i jak dla mnie bardzo dobrze że odeszły w niebyt.

zdziwisz się jeszcze

Edytowano przez Gość
Link do komentarza

Reputacja z poprzedniej generacji forum została (przypadkowo) usunięta.

Tjaa... przypadkowo, jasne xD tu nic nie dzieje się przypadkowo, Czerwoni wszystko psują naumyślnie! xP

 

A może tak usunąć cały system reputacji?

Nie miałbym nic przeciwko, i tak nie każdy się w to bawi, więc na cóż nam to? Zwłaszcza, że teraz to działa bardziej jak lakjki na FB, nie wiadomo nawet za co to kto dostaje! >,< Nie są to te prawdziwe repki z komentarzami! Teraz reputacja to jakaś randomowa cyferka, zaś wcześniej... "repek, bo ma fajne skarpetki" to chciało się (i przede wszystkim miało się) co czytać! ^^

  • +1 3
Link do komentarza

A może tak usunąć cały system reputacji?

Ja tam nie narzekam na usunięcie reputacji. Miałem jednak nadzieję, że jak już zostanie to zrobione, to zniknie cały system, dlatego popieram Trica! Poza tym... oj tam z tą reputacją, jest to tylko niepotrzebne i często wynikające z kontaktów, ocenianie użytkowników. Jak dla mnie jest i było to zawsze całkowicie bezsensowne i ustawione :octcry:

Link do komentarza

Uważam, że reputacja w tym przypadku wgl. nie ma sensu. Jak było jeszcze forum na poprzednim serwerze to się miało satysfakcje, że się ma jakieś punkty za to, że np: "że jest dobrym użytkownikiem, przyjacielem". Powoli to forum przeistacza się w Facebooka. Tak czy inaczej jak Tric oraz inni zgadzam się na usunięcie tych repków.   

Edytowano przez Phinbella Flynn
  • +1 1
Link do komentarza

Zgadzam się z waszymi argumentami, ale spójrzmy na to z drugiej strony...

Pewnego razu była dyskusja o clopach human x pony oraz foalconach, gdzie głównymi stronami dyskusji byłem ja i Crusier. Mieliśmy przeciwne opinie. Dostawanie tych pkt reputacji podobało mi się - okazywało się, że jednak ktoś mnie popiera i, że nie piszę długich postów niepotrzebnie. 

 

Co innego jak ktoś dostanie repkę nie za jakiś długi, wartościowy post lub za napisanie czegoś mądrego, lecz za to, że dana osoba jest lubiana lub post akurat był zabawny. 

  • +1 1
Link do komentarza

Jak to mawiają starożytni indianie: "nie ma przypadków są tylko ciągi zdarzeń" to raz, dwa... miło by było gdyby na przyszłość informować o tego typu akcjach, trzy...wkurzyłem się, cztery system reputacji w obecnej formie nie ma racji bytu, poprzednia wersja pod wieloma względami była lepsza np. uzasadnianie repka, czy repki nic nie znaczą? możliwe że są mało znaczące ale w pewnym sęsie jest to odzwierciedlenie usera i jego działalności na forum(chociaż czasami mam inne odczucia) więc...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...