Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Coś czuję, że

będzie odcinkiem o Rarity i Spike, gdzie nasz smok zrozumie, że nie powinien być sługą "Rzadkości" (wykorzystywała go). Pokłóci się i odejdzie, ale powróci bo zrozumie że... cośtam. Tak coś czuję, że tak będzie.

Nie....

to będzie o tym że spike chce pracować i być "dorosłym"

popracuje sobie we wszystkich miejscach gdzie się da,

On się zmęczy i zrozumie że nie lubi pracy i musi się dużo nauczyć.

KONIEC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Exterminatore

Coś mi się wydaje,że Rainbow Dash będzie po prostu chciała dołączyć do zespołu Wonderbolts i w tym celu będzie chciała udowodnić swoją wartość "bojową" w akademii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo że musi iść do wojska, do Legi cudzoziemskiej

A tak serio to za daleko by wiedzieć na 100%

.. do wojska.. chyba jako żołnierz New Lunar Republic :)

Nawet, żadnych obrazków nie znalazłem do odcinka :/.


Coś mi się wydaje' date='że Rainbow Dash będzie po prostu chciała dołączyć do zespołu Wonderbolts i w tym celu będzie chciała udowodnić swoją wartość "bojową" w akademii :D[/quote']

I się "nie uda". :P


A my tak w przyszłość wybiegamy a mamy jeszcze to ,ponoć dotyczy Magic Duel(znaczy jest)

Dołączona grafika

Ponoć kuce ze wschodu, jakieś aluzje do bliskiego wschodu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to' date='że w przyszłości zobaczymy więcej naszej nowej CMC.Jak dla mnie,dobra wiadomość.Co raz większa szansa,że zobaczymy wielkie miasto.[img']http://2.bp.blogspot.com/-U3XMUzD9whc/ULechjGOceI/AAAAAAABFFo/F2R6kgkif9c/s1600/1.JPG\

Manehatten , tak ? Bo mnie pamięć zawodzi. Ale w sumie co nam to da, z paru odc wiemy jak wyglądają wielkie miasta, może nie jak funkcjonują bo tego też jestem ciekawy. (btw jak funkcjonuje władza w IMPERIUM CELESTI xD )


Oglądając mapę equestrii:

Dołączona grafika

takie coś jest na wiki znalazłem:

Saddle Arabia

Mentioned in the episode Magic Duel, Princess Celestia arrives to Ponyville with two representatives from the region. The name is a play on the real life desert region kingdom of Saudi Arabia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4? (jak już jesteśmy przy żartach o autostradzie)

Jak już jesteśmy przy takich żartach, to już powinieneś raczej wspomnieć o odcinku A1 - Świerklany - Gorzyczki :rainderp: I te ichnie wieczne problemy z budową.

Also, gdzie niby tamtej postaci do Spitfire - nie jest tak ładna xd Tylko ciekaw jestem, co będzie motorem napędowym fabuły. Stawiam, że rywalizacja Rainbow z tą klaczą... Pytanie tylko: zdrowa rywalizacja czy wyścig szczurów? Niby na skrinach wskazuje się na to pierwsze, ale... znamy Dashie - i to, że nie potrafi przegrywać. Czuję więc konflikt w powietrzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Coś czuję,że Celestia się załamie,jak ujrzy porażkę Twilight.I rozpierdzieli Trixie na milion kawałków :D A co do akademii - raczej będzie ostra rywalizacja(w końcu trzeba zaimponować Wonderbolts,nie?)xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskie, czar na zabieranie ust Pinkie hahah, obracanie drzewem(biblioteką i domem Twi). Jak dla mnie to Trixie jest OP. :begone:

:)

Twi: let's duel. Jak dla mnie powinno być let's battle. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że powie "Why? Why?! You humililated me!" xD Ciekaw jestem, jak działa ten jej amulet... Zauważyliście chyba, jak jej oczy i amulet zaświeciły się, gdy powiedziała słowo "revenge"? xd Czyżby było napędzane nienawiścią i złością? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Trixie jest OP. :begone:

:)

do momentu aż Twilight lub ktoś inny zabierze jej amulet ;p wtedy wróci normalna lv 1 Trixie która zna kilka sztuczek magicznych

najbardziej interesuje mnie jak zakończy się ten odcinek dla Trixie:

a) znowu ucieknie i gadka o "zemście" => kolejna szansa na powrót i jej przekręty

b) do szkoły "specjalnej"/do lochów z rozkazu Celesti za oszukiwanie i korzystanie z mrocznego amuletu

c) WYBACZ WYBACZ CHOĆ ZBŁĄDZIŁAM *kissu kissu kissu* = czytaj Friendship. Dzięki temu bronies będą mieli kolejny materiał na Twixie shippy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Co do tego amuletu to możesz mieć rację Niklas.Kiedyś chyba nawet grałem/oglądałem coś,gdzie moc przedmiotów była "napędzana" złością lub innymi tego typu cechami właścicieli.Ale na szczęście jutro/pojutrze już się dowiemy,jak to się wszystko potoczyło(Phosiq pewnie nie zawiedzie swoich fanów :rd6: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale jeśli faktycznie to jest - jak są pogłoski - amulet Sombry, może zwiększać moc magiczną, pod warunkiem, że używająca go postać darzy kogoś dużą niechęcią/nienawiścią. W przypadku Trixie to zadziałało i teraz, upojona nową mocą, wraca do PV, by się zemścić... A to może być takie lekkie perpetuum mobile, bo widzi Twilight, nienawiść wzrasta, mści się - nienawiść wzrasta, itp. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Coś mi się zdaje,że to nie jest amulet Sombry.Ani wygląd,ani "kolor mocy" Trixie nie wskazuje na Sombrę. Btw.z tego może wyniknąć Star Wars w wersji kucykowej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że powie "Why? Why?! You humililated me!" xD

Ciekaw jestem, jak działa ten jej amulet... Zauważyliście chyba, jak jej oczy i amulet zaświeciły się, gdy powiedziała słowo "revenge"? xd Czyżby było napędzane nienawiścią i złością? xd

No na to wygląda, najgorzej jest to, że moja teoria z opętania przez Sombra zaczyna tracić grunt pod nogami.

:/

Skop Twilight tyłek i przelej jej krew na ołtarzu bogów chaosu' date=' ewentualnie Sombrera[/quote']

Raczej skończy się to jak to:

:TWcU3:


Elsword killed Overpower Trixie :trixie:

Twixon killed by Overpower Trixie :trixie:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Sorry,zawsze noszę kamizelkę z magicznych szmaragdów,niweczących moc zaklęć.No chyba,że mnie przebiła rogiem(ale raczej niemożliwe jest przebicie rogiem magicznego szmaragdu - prędzej atakującego porazi 1000 voltów). Btw.rozpierdzieliła mnie Fluttershy z tym pergaminem :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...