Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Po obiedzie usunę twoją tarczę :>

A co do następnego odcinka - może będzie śnić o tym,że Znaczkowa Liga się rozpadła

OK :P , "Znaczkowa Liga się rozpadła" kiedyś to nastąpi to nieuniknione. Jak zdobędą znaczki. :)

Po tym drugim zdjęciu wnioskuje że wyśle wszystkich na Alaskę

NO,

Zwierzaki + CMC ciekawe co to ma być :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

jak będą znaczki to będzie koniec serialu D: i lekcja "Nieważne co masz na zadku , zawsze będziemy razem."

Pamięta ktoś te obrazki z opuszczonym ponyville , jaka jest szanse że to się pojawi w następnym odcinku? ;)

Raczej mogą dostać znaczki a to nie będzie miało wpływu na serial, bo opowiada on o TWI.... grrr, a tak lekcja jak najbardziej. Ze znaczkami dalej będą przyjaciółkami, i dalej będą miały przygody :)

"opuszczone ponyville " jakie obrazki może przytoczysz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być naprawdę dobry odcinek, zresztą... tak jak dotychczas wszystkie w 3. sezonie. Serio, może tylko odcinek z Pinkie mnie... hmm, 'rozczarował' to za mocne słowo; po prostu spodziewałem się więcej. A i tak było bardzo dobrze. Duużo mamy też nawiązań do poprzednich odcinków: - Trixie ('Boat Busters') - Parasprite ('Swarm of the century') - Spike wspomina, jak magia Twilight 'zmieniła' go i Applejack w śnieżną kulę ('Winter Wrap Up') - rock farm ('Cutie Mark Chronicles') - pojawia się Owloysius ('Owl's Well That Ends Well') - i Tank ('May the Best Pet Win') - RD czyta książkę o Daring Doo ('Read It and Weep') - mogę się mylić, ale podczas parady (odcinek 4) pojawia się sprzedawczyni pomidorów, z którą Pinkie wykłócała się o cenę ('Putting Your Hoof Down') - fotograf ze szkolnej gazetki ('Ponyville Confidential') Pewnie jeszcze coś by się znalazło :) Lubię takie nawiązania, smaczki, zawsze mam dodatkową radochę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być naprawdę dobry odcinek, zresztą... tak jak dotychczas wszystkie w 3. sezonie. Serio, może tylko odcinek z Pinkie mnie... hmm, 'rozczarował' to za mocne słowo; po prostu spodziewałem się więcej. A i tak było bardzo dobrze.

Duużo mamy też nawiązań do poprzednich odcinków:

- Trixie ('Boat Busters')

- Parasprite ('Swarm of the century')

- Spike wspomina, jak magia Twilight 'zmieniła' go i Applejack w śnieżną kulę ('Winter Wrap Up')

- rock farm ('Cutie Mark Chronicles')

- pojawia się Owloysius ('Owl's Well That Ends Well')

- i Tank ('May the Best Pet Win')

- RD czyta książkę o Daring Doo ('Read It and Weep')

- mogę się mylić, ale podczas parady (odcinek 4) pojawia się sprzedawczyni pomidorów, z którą Pinkie wykłócała się o cenę ('Putting Your Hoof Down')

- fotograf ze szkolnej gazetki ('Ponyville Confidential')

Pewnie jeszcze coś by się znalazło :) Lubię takie nawiązania, smaczki, zawsze mam dodatkową radochę :P

Spostrzegawczy jesteś :). Skoro jest tak dużo powiązań znaczy odcinki są robione coraz bardziej dokładnie, i wiąże się wcześniejsze historie to oznacza ,że coraz bardziej się do tego przykładają, i odcinki będą bardziej dopracowane a my będziemy mieli wiele radochy. :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że Trixie już nigdy więcej się nie pokaże w Ponyville. A ciekawe,co jeszcze Hasbro dla nas przyszykuje. :)

A ja wręcz przeciwnie mam nadzieję że wpadnie jeszcze parę razy. Bardzo podobał mi się jej występ. Chociaż jedna rzecz mnie wkurzyła, nie dowiedzieliśmy się o niej nic nowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję' date='że Trixie już nigdy więcej się nie pokaże w Ponyville. A ciekawe,co jeszcze Hasbro dla nas przyszykuje. :)[/quote']

Po twoim awatarze sadzę, iż Ci się podobało, i w głębi duszy chcesz więcej Trixie.

Dołączona grafika

No i mam jak takie samo zdanie jak mój towarzysz broni BlackHawk. I jest to bardzo prawdopodobne, fanów Trixie coraz więcej, a wiadomo co liczy się dla Hasbro... kasa...jak jakaś postać jest popularna...i zarabia na siebie... to będzie na 100%.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mogą dostać znaczki a to nie będzie miało wpływu na serial, bo opowiada on o TWI.... grrr, a tak lekcja jak najbardziej. Ze znaczkami dalej będą przyjaciółkami, i dalej będą miały przygody :)

"opuszczone ponyville " jakie obrazki może przytoczysz ?

http://www.equestriadaily.com/2012/08/rumor-possible-season-3-images-time-for.html

o tutaj.

choć może to są fotki z finału sezonu , kto to wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight górą,Trixie kanałami

Btw.ciekawe,czy będzie 4 sezon.

Bez takich tekstów bo ja nie heatuje Twilight chociaż wolę Trixie, a mogę zacząc tylko to będzie tak wiązanka że będziecie się przez tydzień zbierać. Więc proszę o kulturę, bo to nie jest temat "pieprzmy bez sensu"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występ Trixie owszem spodobał mi się' date='ale po tym co zrobiła Twi i jak potraktowała inne kucyki,nie che jej już nigdy widzieć w Ponyville.[/quote']

To przez amulet....

A ja jak najbardziej. :)


No bardzo odchodzimy od tematu.

Ale muszę bronić honoru Trixie przed królem Hejtu Twixon'em.

Twixon....nie musimy walczyć

Dołączona grafika

...... Po prostu się poddaj....:djTyy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Trixie górą,Twilight kanałami :D

Btw.ciekawe,czy będzie 4 sezon.

hihi

Twixon miałeś być po obiedzie....

http://i.imgur.com/y3wB1.jpg

Nie ładnie tak przerabiać wypowiedzi innych.Zaraz cię palnę jakimś mocnym zaklęciem *przeszukuje księgę zaklęć żywiołów* cholera,wszystko rozpierdziela na miejscu.Tym razem ci się upiecze :twilight3: ale i tak znajdę(a jak nie znajdę to stworzę)zaklęcie,które cię uciszy :rd2:

Nigdy się nie poddam

PS.Mimo iż nie znoszę zarozumiałej Trixie(król hejtu,jak cudownie to brzmi)to jednak obrazek na tapetę może pójść xD

Nie cytujemy z BBCode ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De_Simon gdybym już ci nie dał repa to za ten obrazek miał byś drugiego. Genialny! I teraz słuchajcie ludzi patrząc na to cud. Ja jestem za tym żeby obie klacze się zaprzyjaźniły bo są do tego na dobrej drodze. Niej żyje przyjaźń Trixie i Twilight i za to wypijmy. Nie serio idę po piwo bo nie wytrzymam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Twixon, ja mam na ciebie zaklęcie....

Dołączona grafika

Chcesz dołączyć do Pinkie..

Będziesz w moim zaprzęgu :)

Dołączona grafika Soon....

Nie no żartuję: dla Twixon'a:

Dołączona grafika


De_Simon gdybym już ci nie dał repa to za ten obrazek miał byś drugiego. Genialny! I teraz słuchajcie ludzi patrząc na to cud. Ja jestem za tym żeby obie klacze się zaprzyjaźniły bo są do tego na dobrej drodze. Niej żyje przyjaźń Trixie i Twilight i za to wypijmy. Nie serio idę po piwo bo nie wytrzymam

Ja też dlatego wklejam te pokojowe obrazki z Trixie i Twilight. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Przecież Yoda był pradziadkiem Zecory.Jak można tego nie wiedzieć :rd4: Btw.zostawiając swoje uprzedzenie do Trixie,zastanawia mnie jedna rzecz - co by było,gdyby od razu pokazali ją w dobrym świetle(nie jako oszustka,gbur,zarozumialec,chciwiec i inne tego typu cechy).Albo gdyby była kuzynką Rarity(te dwie coś łączy,ale nie powiem co :rd2: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...