Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie ' date=' chodzi mi te czerwone oczy bo myślę że Trixie normalnie ma tam lasery.[/quote']

Hahah....Naprawdę fajnie by było. :) Btw http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20121126212150/mlp/pl/images/f/fd/Mlpfimepisode305pic-4_3_r560.jpg

Trixie ma czerwone oczka , bo ma czerwony amulet. Skoro Twilight na tym obrazku ma zielony to powinny się jej oczy świecić na zielono :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robię że oglądam spoilery i nie psuję sobie tego co tam będzie , a niektórzy mówią ze nie oglądają spoilerów bo nie chcą psuć niespodzianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robię że oglądam spoilery i nie psuję sobie tego co tam będzie ' date=' a niektórzy mówią ze nie oglądają spoilerów bo nie chcą psuć niespodzianki.[/quote']

W moim przypadku jest tak ,że im więcej wiem tym bardziej się niecierpliwie :P. W sumie nie wiem jak można psuć sobie niespodziankę znając niecałą minutę odcinka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dal mnie to trzeba gdzieś 3-5 + minutowego spoilera żeby zepsuć niespodziankę albo spoiler w którym Twilight przegrywa to wtedy masakra jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę' date='że butik Rarity zmienił trochę klimat :D[/quote']

Dobrze powiedziane. :derpwalk:

No może podyskutujmy o kolejnym odcinku.

Sleepless in Ponyville

Spojler:

Przy ognisku, Rainbow Dash postanawia podzielić się fantazyjnymi i strasznymi opowieściami, sprawiając że Scootaloo zaczynają dręczyć straszne i wyraziste koszmary. Scootaloo chce pozbyć się koszmarów, ale nie chce, aby inni uznali ją tchórza.

To może być ciekawe, ale zależy od tego jakie to będą koszmary(i jak bardzo będą wiązały się z rzeczywistością) i opowieści Rainbow. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twixon, no prawdopodobne :), mam tylko nadzieję, że będzie ta historyjka będzie tak dobrze pokazana jak te w " MMMystery on the Friendship Express " :).

Anonim, fajnie by było. "czy Sorain zakocha się w Rainbow ?" Oj ciężkie pytanie :):rd8:

Btw obrazek z odc o Wonderbolts Academy

Dołączona grafika

Kim jest postać obok Rainbow ? :) A w tyle to co pas startowy ? Na ziemi ? Ja myślałem ,że Wonderbolts Academy jest w Cloudsdale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy będzie odcinek z Rarcią

Może będzie na razie nie znamy wszystkich tytułów po których można by było się czegoś domyśleć.

Jestem ciekawy co będzie w 60 odcinku, bo nazwy nie znamy. Za to 61 to "Apple Family Reunion", a

62 "Spike at Your Service".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...