Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Dwie naprawdę zajebiste postacie będą ze sobą walczyć' date=' no no ten sezon naprawdę trzyma poziom[/quote']

Dobrze powiedziane. Póki co, tylko King Sombra mi się nie podobał... W porównaniu do Nightmare Moon, Discorda (ulubiony villain w tym show! :discord2:) i Chrysalis, jego postać jest jakaś... dwuwymiarowa...

Na ten pojedynek czekam z niecierpliwością, odkąd dostałem informację o powrocie Trixie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Widzę, że tylko ja kibicuję Trixie. ;-;

Jeszcze ja :fluttershy4:!

Mam nadzieję, że odcinek będzie epicki (chociaż trochę!) i dowiemy się czegoś więcej o Trixie. No i ciekawie czy będzie piosenka...

Jejciu, naprawdę nie wiem kogo bardziej lubię Trixie czy Twili... Chociaż to zależy jak przedstawią postacie (chociaż jak pisałam to tak trochę bardziej chcę żeby Trixie wygrała, ale pewnie na samym końcu wyląduje w błocie). Pewnie (no i się powtarzam -,- ...) na samym końcu Twi wygra i będzie wszystko super. Hmmm... tylko co stanie się z Trix? Czy stanie się dobra czy znów ucieknie :twilight3:? Hmmm ...

Echh... jak na to patrzę to wyszło to dziwnie i chaotycznie i trudno się odczytać bo wszystko takie wymieszane... Ale już dobra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trixie jest super, głównie dlatego że wygląda ślicznie i jest taka zadziorna, do tego ja staram doszukać się w niej większej głębi. Z drugiej strony Twilight która jest w mojej czołówce zaraz po Pinkie, głównie przez to że ostatnio często mi się śni Ten odcinek będzie genialny , aż nie wiem komu kibicować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Trixie zdobędzie nareszcie oficjalnie rangę Villain'a? Na razie była tylko mocną w gębie chwalipiętą (a to ciężko nazwać złem w czystej postaci). Nie wiem co wy w niej widzicie i osobiście liczę, że ta postać pozytywnie mnie zaskoczy ( pozytywnie = większe zło). Ale i tak wszyscy wiemy, że Twilight wygra. Nikt niema prawa pokonać Twilight. Jeśli ktoś spróbuje to oświadczam z tego miejsca, że poddaje się ponifikacji, zostaje alicornem, otwieram portal do Equestrii i robię porządek z każdym kto ma coś do Twi. Jak tam skończę to Wami też się zajmę. --- Believe me, you aren't prepared for this.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIXIE TO ZUOOOO!!

P.S.Nie lubię jej ale ta walka będzie EPICKA!

Dokładnie podpinam się pod tym

Trixie zginie mwahahahaha! a przynajmniej mam taką nadzieje :fluttershy5:

MWAHAHAHA też tak chcę Trixie zła do lamusa ją odesłać

Ciekawe czy Trixie zdobędzie nareszcie oficjalnie rangę Villain'a? Na razie była tylko mocną w gębie chwalipiętą (a to ciężko nazwać złem w czystej postaci). Nie wiem co wy w niej widzicie i osobiście liczę, że ta postać pozytywnie mnie zaskoczy ( pozytywnie = większe zło). Ale i tak wszyscy wiemy, że Twilight wygra. Nikt niema prawa pokonać Twilight. Jeśli ktoś spróbuje to oświadczam z tego miejsca, że poddaje się ponifikacji, zostaje alicornem, otwieram portal do Equestrii i robię porządek z każdym kto ma coś do Twi. Jak tam skończę to Wami też się zajmę. --- Believe me, you aren't prepared for this.

To jest tak Jak coś się stanie Twilight to Trixie zabiję , zrobię portal do equestrii , poddam się przemianie w kuca i zrobię reżim na Trixie

Nikt nie prawa doknąć, a co gorsza zrobić Twilight Sparkle :partycannon:

Kto jest ze mną :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dobra dobra ... Twilight wygra , to pewne, ale nie zamieńmy tego tematu w offtop o tym jak się zrewanżujemy za ewentualne pokonanie Twi... bo wtedy ja za to beknę. Proponuje więc wrócić do spoilerów. Otóż znalazłem na mlp.wiki dość pokaźny przedpremierowy artykuł. Nie wiem na ile można mu wierzyć ale warto wrzucić. W każdym bądź razie parę informacji jest niepokojących. http://mlp.wikia.com/wiki/Magic_Duel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby wygrała ucziwie bo przykładała się do treningu, a po dogrywce którą wygrała by Twilight się podłamała na duch a reszta ją pocieszyła szczerze to by było genialne Ale po filmiku kolegi wnioskuje że bawi się czarną magią co też jest super i nie jest oszustwem mi pasuje Bo szczerze powrót Trixie to super sprawa, a to chyba nie jest czarna magia tym bardziej jak kilka osób zakładało magia Sombry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taak, w końcu Trixie jest kimś. Ogólnie mniej więcej każdy wie jak potoczy się ten odcinek, ale ja nie mam pojęcia jak on się zakończy. Jest kilka opcji :twilight3:. Mniejsza, jeśli chodzi o powyższy filmik to Trixie podoba mi się jeszcze bardziej niż przedtem. Zaskoczyło mnie jednak zachowanie Twi. Od razu na nią wrzeszczy, a w poprzednim odcinku z Trixie nie okazywała raczej złości do Trix. Tylko uspokoiła tego niedźwiadka i do niej nic praktycznie nie miała (prawie). A tutaj ona od razu z tym Spikiem krzyczą żeby się wynosiła ... A jeśli ona by miała pokojowe intencje z przyjaźnią i w ogóle to takie zachowanie powierniczek harmonii jest całkowicie nie na miejscu. Oczywiście każdy wie, że nie miała pokojowych intencji :rainderp:. Ale tak załóżmy. Gdyby tak było to nie wiem czy bym nadal lubiała mane6 :twilight3: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Już ostatni raz tu wchodzę bo sobie tylko zabawę psuje xd


Dokładnie podpinam się pod tym

MWAHAHAHA też tak chcę Trixie zła do lamusa ją odesłać

To jest tak Jak coś się stanie Twilight to Trixie zabiję , zrobię portal do equestrii , poddam się przemianie w kuca i zrobię reżim na Trixie

Nikt nie prawa doknąć, a co gorsza zrobić Twilight Sparkle :partycannon:

Kto jest ze mną :twilight3:

Ja! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po tym spojlerze, to Trixie ma nową "mroczną moc"(w domyśle pewnie została opętana).Tylko skąd.. pewnie ten czerwony naszyjnik.. tylko teraz gdzie go znalazła(Kryształowe Królestwo) .. czy w sprawie maczała inna osoba w zamyśle Sombra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...