Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1. Tak jak wiele innych kuców miało się tak bardzo zmienić po pewnych odcinkach. No i cóż' date=' one są jednak praktycznie takie same. Jak dla mnie w dwóch pierwszych odcinkach pierwszego sezonu Twili raczej nie wątpiła w siebie i była normalna (tylko nie miała na początku przyjaciółek u boku i w ogóle przyjaźń była dla niej zua).[/quote']

Tak, ale w odcinku z Discordem, coś chyba jednak zrozumiała....

Dlaczego bez sensu?

Trixie została pokonana i ośmieszona przez TS, więc logiczne, że chce zemsty teraz .

Możliwe, że zwiększył jej złość i nie nawiść, ale przecież była już poniekąd taka jeszcze w pierwszym sezonie, a teraz jak została wzmocniona przez magię Sombry, który też ma na pieńku z mane 6, to wiadomo jak się to skończy ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w każdym razie chciał zemsty.

Jak dla mnie to jest logiczne i w 100% pewne, że leci tam o zemstę, a jeśli faktycznie Trixie, połączyła siły z tym Królem, to już na 200%, bo on też jest wrogo nastawiony do mane6 .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest logiczne i w 100% pewne, że leci tam o zemstę, a jeśli faktycznie Trixie, połączyła siły z tym Królem, to już na 200%, bo on też jest wrogo nastawiony do mane6 .

Wolał bym żeby Trixie jeżeli pod takowym jest to pod koniec odcinka uwolniła się z pod tego wpływu, ona jest niezależna i twarda nie ma takiej opcji by służyła jakiemuś królowi, sama jest sobie królową
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym żeby Trixie jeżeli pod takowym jest to pod koniec odcinka uwolniła się z pod tego wpływu' date=' ona jest niezależna i twarda nie ma takiej opcji by służyła jakiemuś królowi, sama jest sobie królową[/quote']

No tak, ale jeśli jesteś za słaby aby wygrać ze swoim wrogiem, to co robisz ???

Szukasz sojuszników, a to że Sombra i Trixie, mają ten sam cel to wiadomo, że była by dobrana para nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombra i Trixie' date=' mają ten sam cel to wiadomo, że była by dobrana para nie ?[/quote']

Shipping!!!

A tak serio, to czuję, że Sombra będzie takim "nie ma, a jest" sezonu. i na końcu walną takie coś

Z ciemności wyłania się widmowa sylwetka króla. Spogląda na Twilight i przyjaciółki i mówi:

- [Cristallsss :rainpriest:] Więc, moje małe kucyki... [ gadka o tym jak jest zły]. Jednak nie przejrzeliście mojego planu do końca. Chciałem was zniszczyć posługując się jeziorem... ale sobie z tym poradziliście... Potem Trixie, pokładałem w nią nadzieję, ale zawiodła....

Taki motyw byłby świetny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym dobra mój ulubiony odcinek a zadaje głupie pytania. Ale ja tam chciał bym żeby wygrała Trixie, później dogrywkę Twilight, a Trixie się z tej przyczyny załamała, a inni próbowali pocieszyć (ja pierniczę co za ambitna wypowiedź)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym dobra mój ulubiony odcinek a zadaje głupie pytania. Ale ja tam chciał bym żeby wygrała Trixie' date=' później dogrywkę Twilight, a Trixie się z tej przyczyny załamała, a inni próbowali pocieszyć (ja pierniczę co za ambitna wypowiedź)[/quote']

No popieram, taki sam motyw jak AJ, przegrała walkę o farmę w drugim sezonie, a po chwili zwrot akcji ....

I tutaj np. TS przegrywa ten pojedynek i won z miasta, a tłum zamiast podziwiać Trixie, nagle ją wygwizduje i ona odchodzi z miasta ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie rozumiem ...

2. Nie o to mi chodziło :facehoof: Chodziło mi raczej o to, że TS w dwóch pierwszych odcinkach pierwszego sezonu chce bić się z NMM, a w odcinku z Trixie nagle boi się pokazać swoje umiejętności... Chodziło mi właśnie w takim sensie, że to nie miało sensu ... Jeśli chodzi o powód zemsty to ja nigdzie nie napisałam, że to nie ma sensu. Powód zemsty jest oczywisty i logiczny więc nie wiem co wy wszyscy nagle na mnie naskakujecie, że tego nie rozumiem :twilight9:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie rozumiem ...

No zrozumiała, że bez swoich koleżanek nic nie zdziała ( ten moment czytania listów od Celestii ).

2. Nie o to mi chodziło Chodziło mi raczej o to' date=' że TS w dwóch pierwszych odcinkach pierwszego sezonu chce bić się z NMM, a w odcinku z Trixie nagle boi się pokazać swoje umiejętności... [/quote']

I znowu ... w tych pierwszych odcinkach tak faktycznie chciała się bić z NMM, w pojedynkę, bo nie znała mane 6 jeszcze.

Natomiast po spotkaniu się z Trixie, to TS nie chce szpanować swoją mocą, bo właśnie boi się utracić swoje koleżanki, ale pod koniec odcinka okazało się to bezpodstawną obawą i teraz jest już bardziej śmiała przy kontakcie z nową Trixie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twixon... Od nowego odcinka :P (tak ja wcześniej pisałem spowodowane jest to jej nowym naszyjnikiem(ja gorąco liczę to na ' date='że ma to związek z Sombrą)).[/quote']

Natomiast ja obstawiam Kamień Filozoficzny (lub coś podobnego), albo magię zebr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...