Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Czy wy rozumiecie że ja nie chce zastąpić Twi tylko żeby ktoś doszedł a twi nadal by była w drużynie ale jako alicorn/skrzydlaty jednorożec a nie unicorn/jednorożec więc przydała by się osoba która by była dla utrzymania równowagi w drużynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hawajek1 dodanie Trixie do drużyny było by zarąbiste. Twilight jest uczennicą Celesti, a Trixie była na wielu artach przedstawiana jako uczennica Luny. Więc według mnie to ciekawy pomysł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, tylko ktoś się wybił na piedestał a już go chcecie wykopać, zastąpić. Strasznie nie lubię tego mówić, ale "to typowo polskie".

Jasne, Twilight jest teraz ope bossem, więc dla równowagi żeby wszyscy byli na równym poziomie, trzeba dodać kogoś kto nie jest alicornem. Dajmy Trixie! (ależ to śmierdzi komuną... wszystkim równo, wszystkim g****)

Ja Was błagam, to nawet sensu niema przez wzgląd na to, iż Trixie nie jest lubiana przez M6. A tak właściwie to czego miałaby być elementem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie będzie tym powiernikiem. Ale mi przeszkadza sam fakt bycia alicornem (chociaż podobno to tylko na 1 odcinek) a jeżeli to jest takie typowo polskie to co? Najwyżej mogę się pochwalić, że jestem Polakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli ktoś zaproponowałby dodanie do Mane 6 Lyry, byłabym przeciwna. A co do Twilight alicorna, nie jestem szczęśliwa z tego powodu, ale przecież nie mamy wpływu na to, co będzie w tym odcinku. Wystarczy czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja was czytam to śmiać mi się chce, dosłownie :lol:

Zamienić Twilight?! W jaki sposób niby? Nikt nie wziął pod uwagę chociażby EoH (czyli, że nagle jak coś będzie nie tak to reszta poleci ładnie po Twi, zostawią "nowego", załatwią sprawę i koniec? No proszę...), albo 23 odcinek? Mane 6 jest zbyt ze sobą powiązane, żeby coś teraz zmieniać w składzie.

Poza tym, Twilight na 99% będzie alicornem tylko na 1 odcinek. Widzieliście spoilery z czasów kiedy nie było jeszcze 3 sezonu? Fluttershy smokiem, butik Rarity, etc? Opis najnowszego odcinka, że mają zamienić się swoim przeznaczeniami? No to kurcze na logikę, Twi dostała przeznaczenie Celestii/Luny/Cadance/ktośnowy(?), Fluttershy np. Spike'a... Dlaczego niby wszystko miałoby wrócić do normy na koniec poza zmianą Twi w Alicorna? I don't get it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie wkleić tu opis odcinaka z wiki MLP:

Twilight rzuca zaklęcie, która zamienia znaczki oraz przeznaczenia wszystkich jej przyjaciół, a jedynym sposobem na odwrócenie go jest napisanie swojego własnego zaklęcia. Nie zdaje jednak sobie sprawy z tego, że dokonując tego wielkiego wyczynu, wypełni swoje przeznaczenie, zostając księżniczką.Otrzymuje również skrzydła i staje się alicornem.

i filmik z zapowiedzią gdzie w opisie jest to samo napisane ale po angielsku:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...