Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

E tam już problem z wielkością. Ważne, że dalej będzie kucykiem, a nie czymś-kuco-podobno-zmutowanym :|

Zresztą. Po zwiastunie można dojść do wniosku, że przemiana Twi będzie zupełnie przypadkowa. To jednak elementy ją zmienią, a nie.

Teraz myślę, że ten odcinek będzie dość epicki. A piosenka... znowu pobudziła moje pragnienie o kupieniu mikrofonu ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiki... Ta zmiana niszczy większość fików i dlatego wszyscy się pieklą o to. Niektórzy boją się, że zmieni charakter... Że zostawi przyjaciółki i tak dalej, ale póki nie będzie wiadomo (czyli w sobotę po emisji) nie ma co siać zamętu - bo po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu miała by zmieniać charakter lub zostawiać przyjaciółki??? przecież to jest ta sama twi tylko ze skrzydłami. A po za tym widzieliście kiedyś głównego bohatera/główna bohaterkę żeby po jakiejś przemianie(w jednym odcinku jakiegoś serialu) zmienił mu/jej się charakter??? ja nie widziałem.

A co do Fików to nie widzę powodu żeby się o to pieklić, można przecież zrobić ją przed i po przemianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym cały problem - Drama Theater wciąż trwa. Poza tym są plotki, że ona będzie rządziła zarówno całą Equestrią, Crystal Empire albo niczym... Po prostu durne strachy i tyle... Do soboty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno by się takowe dzieła znalazły :ming:

Ogólnie będzie wiele hałasu o nic.

I chyba zobaczymy w końcu obraz nędzy i rozpaczy, które widzieliśmy na sneak peekach kilka miesięcy temu, m.in. zrujnowaną farmę Apple xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLP głównie składa się z jednorożców (rodzina Twi to najlepszy przykład ), ale ziemskie kucyki i pegazy też mają swoje pięć minut :)

Co do ostatniego odcinka to krążą plotki, że odcinek będzie dłuższy niż 22 minuty, więc będzie więcej epickości.

http://www.fge.com.pl/2013/02/spoiler-finaowa-piosenka.html

Musimy być dzielni i wytrzymać do soboty.

Kucykowy pisarz-Meghan McCarthy mówi na EW, że w sezonie 3 uwaga skupi się na głównym kucyku: Twilight Sparkle która, postępuje w swoich magicznych badaniach/studiach "Ona jest w Ponyville tylko na chwilę, a jej podróż pójdzie nieco dalej," mówi McCarthy. To będzie również funkcja "bardzo chwytliwego i bardzo, bardzo ładnego" nowego utworu, "zwykłe pop do odniesienia kultury" i nawrót pewnego bezimiennego wentylatora villaina faworyta - jak McCarthy mówi: powróci "w sposób bardzo, bardzo niesamowity.

Meghan McCarthy mówiła o ostatnim odcinku s3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę swe stanowisko tak. Początkowo jak Siper byłem nie chętny, lecz z czasem się pogodziłem z tym. Co ma być to będzie. Póki mane6 będzie się miał dobrze, i będą miały wspólne przygody tak jak dawniej to będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja nie mogę, jest dopiero wtorek, a już są 2 proma i piosenka. :pinkie2: Jak w takim tempie będą wszystko dodawać, a każde kolejne będzie jeszcze lepsze od poprzedniego, to ja nie wytrzymam za nic do soboty. Ten odcinek będzie tak epicki, może stanie się nr 1 na mojej liście, ale czemu on jest jednoodcinkowy? Oby trwał z 30min...

W czwartek prześlą zapewne ze 2 zapowiedzi znając życie, coś to może wtedy rozjaśni bardziej dlaczego Twi stanie się alicornem. Własne zaklęcie? Raczej nie chodzi o CM... Może o to zaćmienie słońca? Powrót Nightmare Moon, która postanowiła jednak, że będzie wieczna noc? (to akurat zmyślam iż jest mało prawdopodobne xP)

I na koniec foć. Super to wygląda, skrzydła takie jak u przyszłej Twi alicorna, a w tle jeszcze scenki z różnych odcinków ;D.

529944_470806829635071_1429743840_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dość tego!

Skończcie zachowywać się jak małe dziewczynki. Wiem że ten serial do takowych jest adresowany, ale błagam ... chyba większość z Nas nie zalicza się do tej grupy.

Wasz hejt na Twilicorna wynika głównie z:

1)Burzenia logiki serialu

2)Niszczenia fanficków

3)Niezgodności z Waszym światopoglądem, gdzie powinna być równość (phi, komuniści ... no offence)

4)Nieuzasadnionej obawy przed końcem serialu

5)Zazdrości ... ludzie utożsamiający się z konkretnymi postaciami (innymi niż Twi) czują zazdrość- smutne, ale PRAWDZIWE

Przepraszam, że mówię to w tak brutalny sposób, ale nawet jeśli Twlight zostanie alikornem na stałe, to co z tego? Ogarnijcie się, beksy!

1)Burzenie logiki wyjdzie tylko na dobre. Czy nie widzicie na świecie bezsensownej poprawności politycznej, która próbuje faworyzować mniejszości (np: czarnoskórych - od razu zaznaczam, że nie jestem rasistą jakby co)? Co z tego że będą 2 pegazy, 2 ziemne, 1 jednorożec i 1 alikorn? Co w tym złego? Takie jest życie! Osobiście nawet cieszyłbym się jakby równowaga między rasami została zaburzona. To przybliżyłoby nieco Equestrię do naszego świata i poruszyło problem rasizmu. "In Your face!"

2)Co z tego, że fanficki się posypią? Dobre opowiadania na zawsze pozostaną w Naszych sercach, a przemiana Twi daje nowy grunt na ciekawsze opowieści.

3)Równość jest niewykonalna, to czysta utopia. Wbijcie to sobie do makówek (no offence). Serial dla dzieci promujący skrajne postawy byłby bezsensu. Nie rozumiecie tego? Trzeba zachować "złoty środek" między rzeczywistością a fikcją (która ma uczyć).

4)Hasbro nigdy nie doprowadziłoby do końca serialu który przynosi dochody. Na pewno zobaczymy odcinki gdzie:

a)Twiligt uczy się latać

b)Ukazanie, że Twi nie musi rezygnować z przyjaźni z przyjaciółkami przez tytuł księżniczki.

c)Olimpiadę w Kryształowym Imperium

d).. i na pewno wiele, wiele więcej! (na 100% będą morskie kuce ... choćby dla pieniędzy z zabawek)

5)Ogarnijcie się, Twi jest główną bohaterką. Serial nie ustanawia alikornów BOGAMI (tak jak fandom), a każda dziewczynka chciałaby być księżniczką. Koronacja Twi, upewni je w przekonaniu , że mogą osiągnąć SUKCES, jeśli będą ciężko pracować. Moim zdaniem to dobry pomysł.

Na koniec dodam, że w najgorszym wypadku taka zmiana podzieli fandom, oddzielając Bronies dla IDEI(dobroci etc) od całej reszty (która odejdzie). To wyjdzie fandomowi tylko na dobre.

Przepraszam Was bardzo za to wzburzenie, ale Pinkie miała wstrząsy na całym ciele. :rapidash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wasza radość z tego powodu wynika z równie głupich powodów, albo i głupszych więc taka obrona jest bezsensowna. Więc zamykamy ten durny temat, omówmy zamiany znaczków czy coś i do soboty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zamykamy ten durny temat' date=' omówmy zamiany znaczków czy coś i do soboty[/quote']

No cóż, mamy na początku Rarity, która ma znaczek RD. To będzie chyba najszybszy jednorożec w historii. :destiny:

Dalej jest Pinkie, która ma znaczek AJ. Biedne jabłka. No chyba, że ktoś ma ochotę na jabola ... :RmpP9: W sumie to Trixie powinna być zadowolona. W końcu doczekamy się jabłek hodowanych bez skórki. XD :tempt:

AJ ze znaczkiem Rarity. Rly? Nie mogę sobie tego wyobrazić, nawet jak próbuję.

RD ze znaczkiem Fluttershy. Hmm ... dziwne, ale ostatnie informacje o relacji RD-Tank sprawiają, że moim zdaniem jest to wykonalne. Hehe ... wyobraźcie sobie RD używającą SPOJRZENIA :rainpriest:

Flutteshy ze znaczkiem Twilight. Cóż, niby to pegaz, ale ostatnio dużo czytałem na różnych forach o tym, że teoretycznie wszystkie kuce potrafią używać magii, więc czemu nie? Jakaś super meteomancja czy coś? :fluttershy5:

Dziwi mnie tylko motyw Twilight ze znaczkiem PP. O ile AJ ze znaczkiem Rarity jest trudna do wyobrażenia o tyle jestem w stanie wyobrazić sobie imprezową Twilight ... i nie wygląda to dobrze.

party_hard_twilight_sparkle_wallpaper_by_bluedragonhans-d4ignrk.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...