Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Lukiner

<<Spoilery>> sezon III

Recommended Posts

Kolejne Spoile!

MLP_313_010.jpg

No i Celestia moze zaśpiewać w 13...

No i Celestia moze zaśpiewać w 13...

Jedna piosenka z tego co widziałam trwa 3 min. czy jakoś tak... Czyli na cały odc. zostaje jeszcze mniej czasu! Mam nadzieję, że jednak będzie dłuższy

I pewnie zakonczą odcinek w jakimś tam momencie który będzie potrzebował C.D tak jak np. w Hobbicie xD

Biorąc pod uwagę, że odkręcanie problemu ze znaczkami zostanie wykonane w ciągu 1 piosenki (posłuchajcie tekstu), czyli 3 minut i 28 sekund, to na resztę fabuły nadal mamy około 19 minut. Odejmując od tego 2 piosenkę która w najgorszym wypadku będzie podsumowująca (fabuła nie pójdzie na przód w czasie jej trwania), to nadal zostaje około 16 minut. Wychodziło by więc, 5 minut na zrobienie bałaganu przez Twilight, 6 minut na ukazanie śmieszności zamiany znaczków, 5 minut na alikornizacje i koronację księżniczki.

Innymi słowy, muszą to naciągnąć bo inaczej niema bata.

Przemyślałem sprawę po raz x-ąty i doszedłem do następujących wniosków co do następnych sezonów :

- TS jako alicorn oznacza kilka dodatkowych sezonów, bo zapewne Hasbro poświęci 4 sezon dla TS, by znalazła "swoje miejsce" po przemianie, a jeśli nadal będzie nas zaskakiwało pomysłami, to "przemieni" się każda z mane 6 i też dostanie swój sezon... So much ponies :yay:

- To był najlepszy wypadek. Teraz najgorszy. TS jako Alicorn zaczyna się zachowywać jak "szlachta", porzuca przyjaciółki i serial się kończy.

- W 4 sezonie każda główna bohaterka osiąga swój cel (np. RD wstępuje do WonderBolts) i na nim serial się kończy.

- TS będzie pełniła funkcję większości postaci z kreskówek i stanie się obiektem żartów animatorów z Hasbro... Dużo śmiech by było :rd8:

- Serial dalej będzie się toczył tak jak zawsze

- Spike dostanie więcej odcinków, bo Twilight wyjedzie do Canterlotu

- TS będzie rządzić Ponyville... W końcu musi być księżniczką czegoś.

Który myślnik zawiera prawidłową informację? Dowiemy się w sobotę.

A, co do Rajzela - osobiście mi wadzi tylko zaburzenie logiki, bo przecież nasz świat jest nielogiczny, a MLP zawsze było taką odskocznią od rzeczywistości... Przynajmniej dla mnie.

Jedna piosenka z tego co widziałam trwa 3 min. czy jakoś tak... Czyli na cały odc. zostaje jeszcze mniej czasu! Mam nadzieję, że jednak będzie dłuższy

I pewnie zakonczą odcinek w jakimś tam momencie który będzie potrzebował C.D tak jak np. w Hobbicie xD

Weź mnie nie osłabiaj. Wiesz jak ja czekałam na walkę ze smokiem?! 3h filmu, a tu się okazuje, że to dopiero 1 część xD .

Dobra, musicie mi pomóc! Piosenka w tle z tego promo jak się nazywa? (To takie She's on fire, czy jakoś tak xd) Strasznie mnie to drażni, ciągle mam ją w uszach i chętnie bym sobie ją posłuchała (o ile istnieje jako całość).

A wyobraźcie sobie, co by było, gdyby 'Canterlot Wedding' ucięli w połowie (Twilight znikająca w zielonych płomieniach) i na dokończenie trzeba by było czekać ponad pół roku :rainderp:

Czyste okrucieństwo. Też myślę, że ten odcinek będzie dłuższy niż przeciętnie, natomiast nie tak długi jak poprzednie dwuczęściowce (stąd brak rozbicia na dwie połowy).

no za 2 dni dowiemy się ilu jest prawdziwych poniaczy bo prawda jest taka że prawdziwy fan czegoś kocha to bezgraniczne i nie odwraca się od tego nawet gdy jest źle, A Ja mogę uważać się za Poniacza pełną gębą, bowiem lubię G1 (ah piękne dziecięce lata moje) i G4 (dlatego, że obudziło sentyment do G1 i naprawdę ma zarąbiste postacie i fabułę). Nawet jak nie robię czegoś związanego z fandomem to kucyki zawsze gdzieś się przyplątaną i mnie natchną . Jedyne czego nie zniosę to skrajności, wszytko może być byle nie w dawce wywołujące palpitacje serca i inne sensacje

@jarrot Odcinek wciąż może być dłuższy, ale nie więcej, niż o 8 minut, zależy, czy się zgodzą nieco przyciąć reklamy (co w tego typu odcinkach, gdzie spodziewane są największe zyski raczej nie jest spotykane, ale nadzieja matką głupich, a każdą matkę należy szanować :P).

@WładcaCiemnościIWszelkiegoZła na bank seria nie skończy się tym, że Twilight odbije palma i zacznie się unosić pychą. To serial dla najmłodszych, a takie zawsze mają happy end (dany wątek co najwyżej przewinie się w trakcie któregoś odcinka). Jeśli przemiana Twily pozostanie bez zmian na dłuższy czas/na zawsze to i tak raczej nie poświęcą całego sezonu tylko jej. Nie sądzę też, by Twily wyjechała do Canterlotu (przynajmniej nie bez przyjaciółek, ewentualnie dany wątek będzie krótkotrwały, podobnie jak RD wyleciała do Akademii Wonderbolt, a w następnych odcinkach już wróciła).

Co do tego czego ewentualnie księżniczką może zostać Twilight, to czy tylko dla mnie jest oczywiste, że księżniczką przyjaźni? (w końcu o czym jest mowa w serialu i czego ona się uczy? heloł! :P).

Wielu jeszcze spekuluje ile sezonów przed nami, a to oczywiste. Będzie dokładnie tyle, ile się będzie opłacało producentom, a dam sobie łapki poucinać, że na niczym obecnie tak nie zarabiają, jak na MLP, więc to inne seriale powinny się bać :P To, że koniec sezonu przywodzi na myśl koniec serii też jest dość oczywiste, bo producenci sami nie wiedzą, czy będą kolejną serię wypuszczać, dopóki nie skończy się obecna, nie usiądą i nie przedyskutują wszystkiego, aż wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik, więc w każdej chwili wolą mieć możliwość ogłoszenia "Fajnie było, ale to już koniec, narka".

Ja się tylko obawiam jednej rzeczy. W przyszłych sezonach (tak, tak, wiem, nie ma potwierdzenia, że one powstaną) może się już zacząć wstawianie czegokolwiek, aby tylko podtrzymać serię przy życiu. Widoczne to już było w wielu serialach, gdzie przenoszono je na coraz wyższy poziom i wyższy i wyższy, aż osiągnięto szczyt możliwości, a mimo to ciągnięto je dalej robiąc fabułę absurdalną, pokręconą i nieciekawą (jak ktoś oglądał Lost-Zagubieni, to powinien wiedzieć o co mi chodzi, z początku genialny serial, a ostatnie sezony były tak zakręcone, że już nie wiadomo było kto z kim gdzie i po co).

PS Wybaczcie ten potok słów, ale mi też powoli zaczyna się udzielać panująca gorączka (gorączka sobotniej nocy:9QuUw:).

Ha! Fluttershy będzie miała znaczek Pinkie Pie!

66699_602549566429151_469754320_n.jpg

Ale super... Tylko w takim razie... Kto będzie miał znaczek Twilight? A Twilight? Jaki ona będzie miała znaczek?

Na 100% RD musi mieć znaczek Fluttershy, bo tak mówi piosenka, to Fluttershy odczarowuje RD, więc Twilight... się znaczek nie zmieni? O.o Pokręcone to wszystko ale zaczyna się od tego, że Twi pomaga Fluttershy i jedziemy takim wzorem:

Twilight -> Fluttershy -> Rainbow Dash -> Rarity -> Applejack -> Pinkie Pie. Czyli Twi musi mieć swój znaczek skoro Fluttershy ma znaczek Pinkie Pie. Wyciągając wnioski z piosenki, oczywiście.

Patrzcie prawy dolny róg screena! Czy to nasza DJ'ka? Zdejmie znów gogle? ^^

Czy ktoś zauważył że coraz częściej pojawia się Screw Loose? Czyżby coś to znaczyło?

Melodia ładna, nie powiem, ale jednak trochę nie brzmi jak Twi tutaj... Z oceną, czy to oficjalna, czy dobra jakościowo podróba, zaczekam do soboty.

[edit]

Czytając posty pod piosenką z innych stron informacyjnych, pada jakaś Sofia the First. Możliwe, że to stamtąd pochodzi, ale to tylko plotka

Piosenka fajna, ale nie pasuje mi do MLP, czymś się różni od wszystkich innych... To może być jakaś fanowska piosenka.

A i na 100% Twi będzie miała swój znaczek:

vo4o08.jpg

Fluttershy - Pinkie Pie,

Pinkie Pie - AJ,

AJ - Rarity,

Rarity - RD,

RD - Fluttershy.

To ciekawe. Może jednak będą w stanie zmieścić całą epickość w jednym odcinku. Skoro nie mogą już zrobić odcinka dwuczęściowego to jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie wydłużenie odcinka. Jeśli wszystkie udostępnione materiały "nie nakładają się na siebie" i to wszystko zebrane w jedno trwa dłużej przewidywany czas odcinka to wszystko wskazuje na to, że jednak dostaniemy wyjątkowy, dłuższy odcinek. Może nawet do trzydziestu minut?

Edited by Hoffman

Czyli ukazanie problemów z CM i ich rozwiązanie będą w większości pokazane w trakcie 2 piosenek. Hmmm, to daje jakieś 6 minut na te 2 wątki. Zanosi się na bardzo dynamiczną akcję. :soawesome:

Świetnie się zapowiada. Dodając piosenki przyśpieszają akcje, w ten sposób wyrobią się ze wszystkim! :D

Kto wie, może będzie jeszcze jakaś piosenka ^^.

Odcinek może być na prawdę epickim zakończeniem sezonu. Czekam na niego ze zniecierpliwieniem. Mam nadzieję, że uda im się to zmieścić w czasie, a nie tak, jak było z Keep Calm and Flutter On.

Zaczynam się już oswajać z Twi - alicornem, choć wciąż jestem nieco sceptyczna... ale każdemu trzeba dać szansę. Pożyjemy, zobaczymy, może będzie ciekawie. ^^ A sądząc po piosenkach będzie epicko. Nie mogę się doczekać! :pinkie2:

A i ciekawe, czy się zmieszczą w czasie. :rd8: