Skocz do zawartości

<<Subject Name Here>>


Trollejbus

Recommended Posts

Po ponad 3 miesiącach od momentu zarejestrowania w końcu wziąłem się do napisania tematu powitalnego, wcześniej zawsze coś mi przeszkadzało, albo brak czasu, albo brak pomysłów żeby powitanie nie skróciło się do formy:
How are you holding up? BECAUSE I'M A POTATO… [clap][clap][clap]”

 

Stwierdziłem, że będę improwizować, bo nadal nie mam pomysłu o czym napisać, dlatego pomińcie fakt działalności Discorda w tym temacie, postaram się napisać trochę o sobie. :discord2:


Powitanie jest naprawdę dłuuuugie, ale jeżeli mam się przedstawić, a wy chcecie się o mnie czegoś dowiedzieć, polecam czytać dalej. Powodzenia! :aj5:
 
 

To od początku:

CZEŚĆ WSZYSTKIM
 

Na imię mam Daniel, wiekowo wpisuje się w klasyczny model Bronego (18 lat) , oraz jak mówi slogan „Gdynia – moje miasto”.
Historia jak tu się znalazłem, oraz jak zostałem Bronym jest trochę długa (zamieszczę ją, ale w odpowiednim dziale, i jak w końcu ją spiszę), dlatego w skrócie:


Serial zacząłem oglądać na początku kwietnia zeszłego roku, wraz z dwoma przyjaciółmi, po dość krótkim czasie (+-3dni) wszyscy się w to wkręciliśmy. Osobiście wcześniej nic nie wiedziałem o istnieniu tej wersji MLP, nie oglądałem żadnych przeróbek…. A nawet to nie widziałem, że sygnatury niektórych przedstawiają kucyki (tylko jakiś-tam bohaterów z jakiegoś anime)!
Oglądaliśmy chronologicznie, od początku 1 sezonu, do końca 2 sezonu (który skończył się tydzień wcześniej zanim my go nie obejrzeliśmy), czasem razem (za pierwszymi kilkoma razami specjalnie się umawialiśmy na „oglądanie kucyków”), czasem osobno po nocach.
Potem, gdy dowiedzieliśmy się, że będzie 3 sezon, nie mogliśmy się doczekać (podobnie jak teraz na 4 sezon).
W międzyczasie „znalazłem fandom”, a to forum w okolicach grudnia, ale jakoś nie zebrałem się w sobie by się wtedy zarejestrować, no ale wchodziłem i czytałem jakieś wątki które mnie zainteresowały, jakieś opowiadanie też się nawinęło, przeglądałem memy (więc jesteście przeze mnie obserwowani przez dobre pół roku
:lkBLv:).
Dezycja by się tu zarejestrować (tak to nazwę) zapadła podczas oglądania finałowego odcinka sezonu 3. Lecz jak widać, ta decyzja jak wino, musiała dojrzeć, tak jak mobilizacja do napisania tego wstępu. I na tym ta historia się kończy.


 

Co więcej o mnie? To może o mnie, ciąg dalszy.
Spokojny, trochę małomówny (chyba że rozmawiam o czymś co mnie interesuję, wtedy ciężko mi przestać) , po 18 latach jeszcze ciekawy świata, lubię wiedzieć jak wszystko działa (a jak nie wiem, to rozkładam na części pierwsze żeby się dowiedzieć), lubię czasem posiedzieć samemu (profesjonalna nazwa na to zachowanie: introwertyk), interesuję się fizyką, wolę mieć wszystko poukładane w plan (lecz rzadko taki istnieje), żeby było zrobione porządnie, od początku do końca, lubię skoncentrować się na zadaniu (pod warunkiem że jest interesujące), w sytuacjach awaryjnych zawsze próbujący pomóc jak może. (Za dużo "lubię" w tym zdaniu…
:crazytwi3:)
Ponadto wiecznie spóźniony, odkładam wszystko na później, robię wszystko na ostatnią chwilę, leniwy, wiecznie nie wyspany.


 

To teraz może… ulubiony kucyk?
Jako tako to nie mam, ale jeżeli już mam wybierać, to Rainbow Dash i Twilight.
:rd7::twilight2:
Dlaczego akurat te? Twilight może za to, że też interesuje się nauką, oraz za jej umiejętność planowania, a Rainbow za jej dynamiczność, niesamowitość i wygląd. Pewnie i więcej argumentów bym miał, ale żadne się teraz nie nasuwają… :fluttersad:
 

Jakiej muzyki słucham? :vinylspin:
Rodzajowo tu jest pod tym względem rozstrzał, ale zasadniczo to muzyka lat ’80 i ’90. Często słuchani przeze mnie wykonawcy to:
-Eurythmics (również solowa kariera Annie Lennox, rzadziej solowa Dave’a Steward’a)
-Dido
Trochę rzadziej, jednak też często
-Genesis (również solowa kariera Phill’a Collins’a)
-Anastacia
-Michael Jackson
-Tinna Turner
-Madonna
-Shania Twain
Oraz czasem dobrze posłuchać niektórych kawałków takich zespołów jak:
-Dire Straits

-Mike + the Mechanics
-Mike Oldfield
-Ace of Base
-The Cure
-Queen

(chyba wszystkie najważniejsze wypisałem)



Czym się interesuje?
:godpony:
Poza fizyką (przez co idzie interesowanie się techniką, urządzeniami, maszynami), to interesuję się komunikacją miejską i koleją (czyli jestem Miłośnikiem Komunikacji Miejskiej oraz Miłośnikiem Kolei) i zauważyłem że nie jestem jedynym połączeniem  MKM-a czy MK i Bronym. Większość czasu wolnego spędzam właśnie zajmując się tym moim miłośnictwem, na różne sposoby, chociażby poprzez jeżdżenie po Trójmieście i zapamiętywanie przebiegu linii wraz z rozkładem jazdy (brzmi kosmicznie, ale mi to nie sprawia żadnego kłopotu, powiedziałbym że wręcz z automatu to się dzieje), czy fotografowaniem pojazdów, infrastruktury z tym związanej. Tak na prawdę to zbyt dużo mógłbym napisać na ten temat, żeby to zmieścić w jednym poście-powitaniu, więc jak coś z tej materii chcecie wiedzieć, wyjaśnić coś - zadawajcie pytania. :rdblink:

 

W jakie gry najbardziej mi się podobają?
Są to głównie różnego typu symulatory (V-Bus, OMSI, TRS2006, MaSzyna, Traffic Gigant Gold, Simutrans, Cities In Motion), ale lubię też pograć w „majstersztyki swojej kategorii” (Minecraft, Mafia, The Neverhood) a wisienką na „torcie” (bardziej pasowałoby w tej sytuacji: wisienką na „cieście”) jest Portal
:portalface:(obydwie części).

 

Jakie filmy/seriale lubię oglądać?
Z filmów to parodie innych filmów (m.in. te z Leslie Nielsenem), komedie (tj. American Pie), klasyki uznane za naprawdę warte obejrzenia (przykładowo Pulp Fiction), oraz to stare polskie filmy ( Barei jak: Miś, Poszukiwany poszukiwana)(Poranek Kojota, Chłopaki nie Płaczą, Killer, Fuks).
A seriali to najbardziej lubię Dr. House'a…. No i oczywiście My Little Pony – Friendship is Magic.

 

I na tym zakończę, bo ile można pisać o sobie. Tym co wytrwali i przeczytali wszystko stawiam babeczkę. :muffin:... znaczy się chciałem postawić, ale ktoś je zjadł. Zgadnijcie kto? :omnom:

Jak macie jakieś pytania, czegoś o mnie więcej dowiedzieć, śmiało pisać (mogłem zapomnieć napisać o czymś co was zaciekawiło u mnie. Mogę też wytłumaczyć jakąś kwestię której nie rozumiecie a chcecie zrozumieć), a odpowiem na nie (w ulubionym przeze mnie okresie czasu: jakoś tak, ale nie później).

 

<Zobaczmy czy ktokolwiek zauważył moje pojawienie się tu>
:cadancetwi2:

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małomówny, co?

Człowieku, jakby każdy był tak małomówny (chyba że w twoim wypadku małomówny =/= małopiszący), to wszyscy waliliby powitalne posty na pół strony. Za to (i za twoje lenistwo - sam lubię się poobijać, a obiboki muszą się wspierać) dostajesz ode mnie :cydr: i repa.

Pytanie - piszesz, rysujesz, inna twórczość własna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie znalazłem czas żeby odpisać, więc nadganiam zaległości.
Powiem Wam, że na prawdę miło jest zobaczyć, jak mnie tu witacie i chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć. :giggle:
No, prosiłem o ptyania, mam pytania, więc już odpowiadam!

 

Czy lubisz tradycyjne RPG?

Ciężko stwierdzić, bo jeżeli mam nawet problem z określeniem o jaki rodzaj gier chodzi, to chyba nie grałem. Jedynie coś więcej słyszałem to o MMORPG - to takie coś mnie kompletnie nie wciąga, to nie mój typ gier.

 

Małomówny, co?

Człowieku, jakby każdy był tak małomówny (chyba że w twoim wypadku małomówny =/= małopiszący), to wszyscy waliliby powitalne posty na pół strony. Za to (i za twoje lenistwo - sam lubię się poobijać, a obiboki muszą się wspierać) dostajesz ode mnie :cydr: i repa.

Widzisz, teraz tego nie zobaczysz, bo faktycznie mogę mieć tendencje do rozpisywania się (bo teraz mam o czym), a tak to jak nie ma jakiegoś wspólnego tematu na jaki mogłbym porozmawiać, czy druga strona nie jest zainteresowana tym czym mówie, albo ja nie mam nic do powiedzenia na jakiś temat (bo nie znam się na tym tak dobrze jak reszta rozmawiających), to wszystko "nie klei się" i rozmowa się kończy (co nie znaczy że zawsze, ale dość często). Poza tym wolę bardziej posłuchać innych, niż sam mówić. Z tąd ta małomówność.
Dobrze, że są inni, którym też nic się nie chce robić (tylko u mnie jest to nadzwyczaj często). :lazyrainbow:

 

Pytanie - piszesz, rysujesz, inna twórczość własna?

Jeżeli chodzi o "sferę związaną z kucykami", to kompletnie nic (nie tworzę też żadnej muzyki).
Bo rysować to rysuję - schematy, m.in. autobusów i pociągów które sam "zaprojektowałem". :rainderp:

I chyba wiem o czym jeszcze zapomniałem w powitaniu - Czy uprawiam jakiś sport?
Tak, jeżdżę na rowerze. To tak na prawdę jedyny sport który lubie uprawiać i który w ogóle wykonuję (no.. poza "Tour de przystanek"). :pinkiep:
I na prawdę mi to wychodzi. Skromnie pochwalę się (w sumie, skoro się tym chwale to nie jest sromnie, ale mniejsza o to), że daję radę nadążyć za autobusem, który rozpędza się do ok. 50km/h, między jednym a drugim przystankiem jadąc w odległości około 1-3 metrów od tylnego zderzaka. :rd8:  Jak widać każdemu, który lubi się polenić, wskazana jest dawka adrenaliny.... I pewnie dlatego lubie RD, ta sama cecha wspólna. :x

Pozdrawiam, i czekam na więcej ptyań i przywitań.  :]
 

Edytowano przez Trollejbus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...