Jump to content

Odcinek 26: Najlepsza noc w życiu


Cahir
 Share

Recommended Posts

A ja dopiero jestem na 12 czy 13 odcinku T_T. Aż wstyd się przyznać. No nic, jutro robię maraton, cały dzień MLP. Do wieczora powinienem skończyć. 13x20=260minut, jakieś 4,5h oglądania. Ale fajnie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie jestem pewien ale chyba głos pod tego księżulka podkładał ten sam aktor który był odpowiedzialny za księcia z bajki ze Shreka brzmią bardzo podobnie.Cały odcinek jeden z najlepszych w sezonie,każdy kucyk na balu wymiata szczególnie historie Fluttershy i Rarity.I zakochałem się w vocalu Rainbow Dash chyba z 100 razy albo i więcej odsłuchiwałem tego fragmentu:

Głos Rainbow Dash dodaje mi sil i poprawia humor z niecierpliwością czekam na cała piosenkę w wykonaniu Dashie w drugim sezonie.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Przez długi czas najlepszy odcinkiem (wg różnych źródeł) był "Party for the one", ale "Best night ever" wymiotła wszystko jednym machnięciem ogona/grzywy/skrzydła :) "Afraid to get dirty!?" "You`re going to love me" i "Extra sprinkles" to chyba najlepsze teksty ever! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Avro on tam kamienie żarł? Bo już się cieszyłem, że alkohol i Twilight będzie miała problemy wychowawcze ze Spikiem :giggle: No ale scena extra ... "jeszcze raz to samo". Ogólnie b.fajny odcinek, każdy kucyk miał czas dla siebie, zdziwiło mnie, że próbowały się tak długo bawić bez siebie, mogłaby jedna szukać drugiej :) A Fluttershy się pięknie zdenerwowała, dziwne, że jej nie wyszło ze zwierzakami :flutterage:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...