Skocz do zawartości

A gdzie dział wcześniejszych generacji MLP?!


Turoń

Recommended Posts

Wszyscy:

 

Bardziej niż chętnie ujrzałbym tutaj taki dział. Przeglądanie anglojęzycznych for o g1 to jednak nie to samo, co wymiana zdań na ten temat z rodakami.

 

Sądzę, że możnaby w nim utworzyć poddział, z którego mogliby skorzystać także ci, którzy rozpoczęli przygodę od g4 i nie przejawiają chęci zagłębiania się w meandry przeszłości. Mam na myśli skompletowanie powiązań pomiędzy obecnie rozwijaną generacją, a poprzednimi. Baza mlpwiki oraz podobnych źródeł jest pod tym względem dosyć uboga.

 

 

 

BroniesiPegasis: 

 

 

I ja z wielką chęcią bym zobaczył tę pierwszą, od której wszystko się zaczęło i na której to się wychowałem...

 

Jeśli istotnie jeszcze tego nie uczyniłeś, sądzę że zainteresuje Cię ten link:

 

http://mylittlewiki.org/wiki/G1_TV_and_Movies

 

OttoandPooky

 

 

Może nawet dzięki temu udałoby mi się od kogoś odkupić ...moją figurkę którą uwielbiałam za dziecka i straciłam?

Była to z drugiej generacji i nazywała się Sun Sparkle ...Była ona w zestawie "Mappy meal toys" z 1999 roku 

 

Ciekawy zbieg okoliczności... wszedłem niedawno w posiadanie dwojga kucyków z tej serii - jakkolwiek, bez akcesorii. Nie omieszkam sprawdzić po powrocie do miejsca zamieszkania...

 

(Z racji niejasności, wykazanej przez Cuddly, wolę tak spytać... jakiego Symbolu winienem był wypatrywać?)

 

Cuddly Doggy:

 

 

 a jeden temat równałby się syfowi na dużą skalę.

 

Tak. Potwierdzenia tego faktu starsi stażem forumowicze mieli szansę doświadczyć. Temat był - obszerny, lecz zaiste nieogarnięty.

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

Na forum obowiązuje zasada, że można się ubiegać o dział w przypadku kiedy są zainteresowani użytkownicy. I nie mówię tutaj o 2-3 osobach, bo taka mała grupka może sobie na prywatnym czacie siedzieć. Nie będziemy zakładać działu dla pojedyńczej grupy osób. To się nie opłaca, bo najczęściej po paru tygodniach/miesiącach dział umiera i jedynie co trzeba zrobić to wykopać albo do archiwum przenieść.

 

Dlatego jeśli ubiegacie się o taki dział - nie ma najmniejszego problemu, ale jedno zasadnicze pytanie. Ile osób jest nim zainteresowane? Pokażcie, że to nie jest malutka grupka 3-4 osób, niech ktoś się zainteresuje nim jako opiekun, wymyślcie jakieś pomysły co do działu i... napiszcie PW. To tyle.

  • +1 4
Link do komentarza

Ma umrzyć xd

 

No ale, Siper i Xyz chyba chwilowo zamknęli temat. W sumie chyba wystarczyłoby zmienić tytuł tematu podanego przez Xyzia na "Pierwsze generacje MLP - dyskusja" czy coś takiego. Pytanie tylko czy to temat do dyskusji w offtopie, czy też zasługiwałby na awans do ogólnej dyskusji.

Link do komentarza

Jakoby co, dalej ubiegam się o dział. To nie jest fair, np w dziale Brony Gaming jest masa innych działów i poddziałów na pojedyncze gry, które nie mają nic wspólnego z tematem forum, i używa ich b. niewielka część użytkowników a są. Więc co stoi na przeszkodzie? To dyskryminacja! o! i to jeszcze na forum o kucykach!   :pinkie4thwall:

Link do komentarza

Jakoby co, dalej ubiegam się o dział. To nie jest fair, np w dziale Brony Gaming jest masa innych działów i poddziałów na pojedyncze gry, które nie mają nic wspólnego z tematem forum, i używa ich b. niewielka część użytkowników a są. Więc co stoi na przeszkodzie? To dyskryminacja! o! i to jeszcze na forum o kucykach! :pinkie4thwall:

To może zróbmy tę listę osób chętnych i napiszmy PW do Sipera, tak jak mówił, bo z tego co naliczyłam w tym temacie, to już jest ponad 4 osoby, więc może znaleźć się więcej.

Edit: Jakby co, to ja mogę stworzyć taką listę.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza

jak już to jest 5 osób Cudlly Doggy co prawda do generacji 3 i 3.5  ma stosunek alergiczny (figurek nigdy nie zbierałem, ani około MLPwego Stuffu, więc generacji 2 nie znam ni w ząb), ale do Generacji 1 zawszę będe mieć szacunek, może graficznie za ładna nie jest, ale fabularnie i muzycznie jest to twór porównywalny na równi z FiM, które jakby nie było sporo czerpie z serialu G1, a zatem niech dział będzie, aby nikt nie odszedł skrzywdzony, bo przecież i tak wszystkich nas łączy jedno, to że kucyki są fajne

Link do komentarza


To może zróbmy tę listę osób chętnych i napiszmy PW do Sipera, tak jak mówił, bo z tego co naliczyłam w tym temacie, to już jest ponad 4 osoby, więc może znaleźć się więcej.

Edit: Jakby co, to ja mogę stworzyć taką listę.

 

Słuchajcie tego pana powyżej. Ja temat zamykam na ten moment. Propozycję co do działu wysyłajcie na PW.

Link do komentarza
  • 5 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...