Skocz do zawartości

Kitsun

Recommended Posts

button_mash___apple_juice_by_bdgs-d6gmdw

 
Dziwne, że nie ma jeszcze tutaj tematu na temat tematu o postaci bliskiej mojemu sercu. Button Mash jest symbolem słabych graczy, buttonmasherów, casuali i dzieci Minecrafta. Button Mash pojawił się tylko raz w samym MLP:FIM, kiedy grał na automacie do gry podczas piosenki CMC z odcinka Heart and Hooves Day ("This one's too young, this one's too old"). Button w tej postaci o której mówię jest wynikiem fanowskiej animacji użytkownika JanAnimations "Button's Adventures" (które wydaje się być serią i raczej możemy spodziewać się kolejnych odcinków przygód Buttona)

http://www.youtube.com/watch?v=S2VhC1QF7ww

No to co? Zapisujcie się na listę fanów, przesyłajcie arty tylko starajcie się nie spamować za bardzo, a tym bardziej unikać clopów (4chan/mlp/ ogłosił mamę Buttona gorącym materiałem, więc sporo się tego wala po internecie).
 

Oficjalna, nieoficjalna lista fanów Button Masha
1. Kitsun =w=
2. arameje :3
3. Losse :v
4. Scootaller
5. Damikkos :)
6. Mrs. Octavia :v

7. RainbowDash123456789 :lunaderp:

8. PatkaDashPie12

9. fanRD

10.OttonandPooky

11. InsektPL

12. emili878 :3

13. Phinbella Flynn <3

14. WładcaCiemnościIWszelkiegoZła

15.kikiz

16. Alter

17.

18.

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie i mnie.

Button Mash jest znany także z animacji "Don't mine at night" tego samego autora, w której to gra w Minecrafta razem ze Sweetie Belle, zdającej się być jego dobrą przyjaciółką.

Heh, widzę, że z tym symbolem dzieci Minecrafta to trafiłem w dziesiątkę =3. Ta "animacja" to póki co tylko Animatic (czyli dopasowanie kluczowych klatek do muzyki i dźwięku), ale to mnie trzyma w przekonaniu, że nie ostatni raz widzieliśmy Buttona =3

Jako, że mamy już trochę fanów można dać trochę artów =w=

156179__safe_sweetie%2Bbelle_sword_princ

tumblr_mrf6nutQdW1rpb34po1_500.jpg

312164__safe_sweetie%2Bbelle_sword_zombi

Nie mogło tez zabraknąć ulubionej scenki z pilota =w=

button-mash-fire-train-o.gif

up_all_night_getting_to_cloud_level_titl

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fluttershy12, to bez wątpienia jeden z najlepszych shippów, ponieważ jest heteroseksualny [nic  nie mam do homoseksualizmu, ba jestem za, ale już rzygam fickami i kucowymi shippami lesbijskimi, bo jest tego od groma i jeszcze trochę], a dodatkowo nie ocieka seksem jak pies po kąpieli w rzece. Buttona lubię. Ma ładną kreskę, a "Don't mine at night" bardzo mi się spodobało. Jednak w tym filmiku o jego przygodach był taki wkurzający. Choć z drugiej strony ja jak za dużo gram zachowuję się podobnie :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielu argumentów za (lubię go, nie ocieka seksem, jest w miarę normalny i nie jest to czyjeś OC wypromowane, tylko faktycznie postać z serialu), to jednak przez motyw Maaaajnekrafteeena (Nie ujmując oczywiście osobom, które tam tworzą ciekawe rzeczy jak np. olbrzymie modele kucyków) przepraszam, ale nie dopiszę się do listy jego fanów  :rd11:

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...