Skocz do zawartości

Nowe SB nie chce się otworzyć


Recommended Posts

Jak w temacie - po naciśnięciu przycisku "wejdź na ShoutBox" następuje... Nic. Tak, nic się nie dzieje. Na poprzedniej wersji ShoutBoxa tego nigdy nie doświadczyłem. Jestem pewien, że to nie z powodu jakiegoś blocka czy czegoś, bo nie napisałem nic, za co mógłbym go dostać. Jest to ewidentnie błąd nowego SB i proszę i jego naprawienie.

 

Z góry dziękuję,

Patryk

  • +1 2
Link do komentarza

[22:23:14.039] ReferenceError: io is not defined @ http://mlppolska.pl/public/js/3rd_party/jquery/shoutbox-func.js?v=3.0.1 :66

 

Narazie to niemaprawa działać.

PS. Ścieżka do socket.io.js jest oczywiście nieodpowiednia ;-P Wina prawdopodobnie cacha, jeżeli już jest naprawione to musicie wszyscy poczekać ;-D

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza


Dużo użytkowników ma ten problem. Zamiast pisać ,,ja też" czekajcie cierpliwie aż jakiś admin rozwiąże problem.

Ok, tylko że dzięki TEMU tematowi, teraz to wiemy, że to nie są pojedyncze przypadki, bo jak niby inaczej mielibyśmy się o tym przekonać, skoro nie mamy ze sobą innego kontaktu?

Link do komentarza

Dużo użytkowników ma ten problem. Zamiast pisać ,,ja też" czekajcie cierpliwie aż jakiś admin rozwiąże problem.

 

^ To.

 

Shoutbox nie działa, bo jest NOWY i jeszcze w fazie dopracowania. Ma swoje bugi, nieścisłości, ktore Skysplit wyszukuje i naprawia. Zrozumcie też, że on jest tak, jak i wy człowiekiem, jest godzina prawie 23:00 i może poszedł spać - albo po prostu robi coś innego. Naprawi to z pewnością, jednak musicie uzbroić się w cierpliwość.

  • +1 1
Link do komentarza

A ja się pytam czy takich rzeczy nie można przetestować u siebie w domu, a nie wysyłać niedziałającą wersję na forum, z którego korzystają setki osób. I to nie jakieś małe niedoróbki. Kolory były początkowo zupełnie zepsute (wszystko białe). Do tego teraz nie da się nawet wejść... Skoro nawet popełniło się błąd (każdy popełnia błędy) to powinna być kopia zapasowa starego shoutboxa i do momentu naprawienia powinno się używać starej wersji. Za dużo rzeczy robionych jest tutaj na "łapu-capu" moim zdaniem.

Oczywiście jestem wdzięczny adminom za rozwijanie forum. Nowy shoutbox prezentuje się całkiem fajnie. Można by jednak uniknąć takich problemów.

  • +1 4
Link do komentarza
Gość Arctic Fox

Widzę że remont SB jest dla użytkowników jak dla kierowców. Jak by mogli to by gonili czerwonychz batami.

Dajcie luz i odświeżcie tematy na forum.

Niech Skynet zrobi raz a dobrze.

(Znając Slowpoke do świąt Wielkanocnych zrobi :ming: )

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...