Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wkurza mnie jedna konkretna laska z meksyku .....miedzy innymi dlatego,bo oskarżyła mnie o rasizm przez jedno zdanie jakie napisałam...

 

"Meksykanin w porównaniu do europejczyka ..będzie miał troszeczkę ciemniejszą karnacje skóry"

 

....i od tego czasu ona nazywa mnie rasistką i próbuje nawracać ludzi przeciwko mnie nieprawdziwymi faktami. Ja staram się ignorować tą chora psychicznie personę ,ale czasami się nie da ...naprawdę. Ona mnie ciągle nęka prywatnie ...tak samo jak moich przyjaciół i bliskie mi osoby (mój chłopak) ,a publicznie gra niewiniątko.

 

Ona strasznie irytowała ludzi i chyba moim największym błędem jest to ,że ja wzięłam ciężar odpowiedzialności całej grupy i napisałam jej szczerze ,że ona po prostu swoim zachowaniem denerwuje i skłóca cały fandom..

 

Taki przykład: Na samym początku kiedy ona zaczynała ...poleciała do mnie z płaczem ,że chce ona mieć fajną OC z Neverhooda to jej dałam postać do adopcji....nic nie robiła z nią...nie dawała jej żadnych cech charakteru i ciągle się żaliła ,ze to nie jest interesujące i wszyscy ją olewają...Bam moja przyjaciółka zrobiła osobowość jej postaci no i się zaczęło...Zaczęła krytykować innych OC jakie to one nie są do chrzanu.......eeee? I to mówi osoba która sama nie umiała zrobić swojej i naiwniacy odwalili za nią czarną robotę?  

 

Potem zaczęła kopiować każde moje poczynania....ja dałam jakieś zdjęcie na FB ...ona po kilku minutach robiła podobne...ja narysowałam taki czy siaki obrazek...ona też to zrobiła....Ja zrobiłam model rodziny taki i siaki...ona wszystko zgapiła ode mnie..i się szczyciła jaka to ona nie jest twórcza i że ma ambitne pomysły....I CO JA USŁYSZAŁAM GDY JEJ ZWRÓCIŁAM UWAGĘ ...."STUL MOR*DE TY JESTEŚ POPULARNA I POWINNAŚ ZE WSZYSTKIMI SIĘ DZIELIĆ ZE SŁABSZYMI SWOIMI POMYSŁAMI!"

 

Dziewczyna znowu ma atak nękana mnie i moich znajomych ...ostatnio przeczytałam publicznie miedzy innymi to ,że ...ummmmmm napisze to najłagodniej jak się da....

"zaspokajam się na widok Ottoborga"..oczywiście ochrzanu nie dostała za to ,bo ona jest taka "biedna" i "poszkodowana"...jednak gdy ja dałam dla zabawy ten obrazek ...bo już mi nerwy się skończyły  ...

tumblr_mw9dnkatvt1rbmed7o4_500.png

 

 

 

....przeczytałam ,że jestem....no cóż nie napisze tutaj tego. Dziewczyna używa wobec mnie i moich przyjaciół dość intensywny stalking ..wypisuje wobec mnie jakieś wymyślone fakty jakie ona sobie wymyśliła i wszystkim to wmawia....Wszystkich chce nawrócić przeciwko mnie...Jak jej konta są blokowane ..to nic się nie dzieje..ona robi następne 

 

Tutaj koleżanka wysłała mi screena z jej typowych notatek

ee_by_ottonandpooky-d6uez7t.png

 

Tak jeszcze napisze na sam koniec...ona ciągle oskarża mnie o rasizm przez te jedno zdanie jakie napisałam na początku mojego "jadu".....Kiedy ona napisała ,ze Polska to jest poj***** kraj i ,że Polacy to są kur*** ..jej to uszło na sucho i jej nic nie możesz powiedzieć..Mam już dosyć..nie wiem co mam robić ..ignorować się jej nie da ..bo jak ona to czuje to wypisuje różne głupoty do moich najbliższych mi osób .....zaczyna nękać moich znajomych ,albo zaczyna mnie ubliżać publicznie.

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza

Było już takie coś
Klik
A po drugie temat jest tak sformułowany, że nic dobrego tutaj nie wróżę.
Jak chcesz się wyżyć to idź poboksować worek treningowy, albo opowiedz kąpielowej kaczuszce, jak Ci źle i nie dobrze.
Nie wiem jak wam, ale mnie się ten temat nie podoba.
Mam wrażenie że "napluj jadem" jest sensem co drugiej dyskusji na tym forum  :raritylaugh:

  • +1 1
Link do komentarza

@Kruczek

Nie powiedziałbym, że to klon tamtego, martwego, tematu.

Wystarczy spojrzeć na specyfikę odpowiedzi.

Tam ludzie wypisują w słupku : hejcę to, hejcę tamto.

A tutaj wylewają swoje żale w sposób bardziej opisowy.

 

Jak na razie nic się tu nie dzieje, a temat nie łamie regulaminu, ja bym go zostawił.

  • +1 1
Link do komentarza

Kruczku, tamten temat to była jedna z forumowych zabaw, a ten raczej ma podobną funkcję do "Wyżal się", z tym, że tu nie trzeba dbać o nic i pisać to, co nam leży na duszy bez potrzeby wymyślania pięknych słówek zastępujących "k*rwy" czy "ch*je". Idea tematu jest dla mnie dobra, jak mnie ktoś ostro zdenerwuje to chętnie się tu wyżyję, bo nie chce mi się sięgać worka z piwnicy :3

Link do komentarza

....i od tego czasu ona nazywa mnie rasistką i próbuje nawracać ludzi przeciwko mnie nieprawdziwymi faktami. Ja staram się ignorować tą chora psychicznie personę ,ale czasami się nie da ...naprawdę. Ona mnie ciągle nęka prywatnie ...tak samo jak moich przyjaciół i bliskie mi osoby (mój chłopak) ,a publicznie gra niewiniątko.

 

Tak jeszcze napisze na sam koniec...ona ciągle oskarża mnie o rasizm przez te jedno zdanie jakie napisałam na początku mojego "jadu".....Kiedy ona napisała ,ze Polska to jest poj***** kraj i ,że Polacy to są kur*** ..jej to uszło na sucho i jej nic nie możesz powiedzieć..Mam już dosyć..nie wiem co mam robić ..ignorować się jej nie da ..bo jak ona to czuje to wypisuje różne głupoty do moich najbliższych mi osób .....zaczyna nękać moich znajomych ,albo zaczyna mnie ubliżać publicznie.

 

A nie można gdzieś takiej zgłosić, czy to nic nie daje?

Nie spotkałam się z nigdy z czymś takim osobiście, ale potrafię sobie wyobrazić jakie przykre i męczące musi to być. Jedyny pozytyw jest taki, że mieszka daleko i nękać może tylko przez internet... prawda?

Link do komentarza

Napisała że jak jedno konto jej zbanują, to robi kolejne, więc zgłoszenie by nic nie dało. Chyba trzeba to przeczekać, kiedyś się znudzi.. Albo ignorować, bo jak pisałaś większość Twoich znajomych już miało z nią do czynienia, więc powinni wiedzieć o co chodzi nawet jak nie będziesz im tłumaczyła i sprzątała po tej kobicie z meksyku.

Link do komentarza

Jeżeli ona widzi ,ze ludzie których próbowała omamić ...orientują się ,że jest coś nie tak..zaczyna ich tak samo traktować i idzie szukać jakiegoś kolejnego "jelenia" by ją zaczął bronić ...niestety znalazła sobie ostatnio dziewczynę która nie orientuje się w tej całej sytuacji bo ona przedstawiła jej wersje i oczywiście ja jestem zua i ta dyktatorka. 

 

 

Powiem wam szczerze ,że ciężko jest ją ignorować ...zwłaszcza wtedy kiedy ona zaczyna publicznie rzucać we mnie mięsem i wypisuje na mój temat nieprawdziwe fakty ,albo zaczepia mojego chłopaka lub innych znajomych bez powodu. Kiedyś na facebooku napisałam ,że ciesze się ..bo prezent dotarł do koleżanki cały i zdrowy .....i dostałam od niej wpis na innym portalu:

 

"ale jak ja do cholerny miałam urodziny to Ty nawet nie raczyłaś mi wysyłać kartki ,a komuś bez okazji kupujesz drogie kucyki" 

 

Niestety z mojej własnej głupoty kiedyś podałam jej swój adres pocztowy ,bo dowiedziała się ,że wymieniałam się z innymi ludźmi z fandomu obrazkami..i ona też chciała....Do teraz nie wybaczam sobie własnej głupoty ludzie.

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza

Ottand, mogę Ci napisać bota, który "zbierałby" Ci IP tej zacnej osobistości. Po zdobyciu, możesz zwyczajnie poprosić administrację o blokadę zakładania kont z tego adresu. A wątpie, by zmieniała operatora specjalnie po to, by robić Ci dalej co to robi. A jak nie chcesz, to możemy całym MLPPolska zrobić jej flood na PW ;) A jak jeszcze to nie, to... Poprostu zgłoś sprawę dla organów ścigania.

Link do komentarza

Z kontaktem z administracją bardzo ciężko bo to jest deviantart i trzeba tam robić zbiorowe z wyjaśnieniem "zażalenia" na tą konkretną osobę. Z forum to trochę inna beczka ...bo ono przez długi okres czasu nie maiło administratora...i teraz prawdopodobnie przejęła tą funkcje dziewczyna która ją uparcie broni (nie znając całej sytuacji)..i prędzej ja dostane bana niż "mexicano rage". 

 

Jeżeli przytrafi się taka nieprzyjemna sytuacja ,że dostane coś niestosownego listem (jeżeli odważy się coś takiego zrobić) będzie to tylko kolejny konkretny dowód stalkingu..jednak wątpię czy jej by coś zrobili skoro ona mieszka za granicą. 

Link do komentarza

Zawsze chcę napisać krótko, zwięźle i na temat, ale mi nie wychodzi. Trudno.

Irytują mnie media. W okresie ogórkowym, gdy nie ma afer zegarkowych i innych takich robią skandal ze wszystkiego: gry, zabawki i cała masa absurdów. I nagle dochodzi do tragedii. Nie ważne jakiej. Redaktor nawija o ofiarach, a w tle pada: "przesuńcie swój wóz, bo karetka nie może przejechać". Co robią? Nic. To nie wszystko.

 

Taki TVN 48 lata w swoim fioletowym śmigłowcu nad miejscem zdarzenia i pokazuje czarne worki wynoszone z miejsca zdarzenia. Nie trudno się domyślić, że nie jest to Akcja Sprzątania Świata. Ale pół roku później robią reportaż o szkodliwości brutalnych kreskówek i ich wpływie na psychikę dziecka... Chwila. Najpierw pokazują wynoszenie zwłok i cały dzień powtarzają 10 scen z rannymi, wrakami, jak na giełdzie liczą ofiary, wywiady z zakrwawionymi ocalonymi, a później takie coś? Ciekawe co bardziej wpływa na psychikę dziecka. Wmawianie, że bajka jest "zua", czy pokazywanie kolejnych zakrwawionych twarzy. A już kompletnym absurdem była walka o odebranie dzieci "patologicznej" rodzinie, by jakiś czas później walczyć o ich odzyskanie bo okazało się, że są po prostu biedni i żyją z zasiłku, ale dają radę  :yHRvV:

  • +1 1
Link do komentarza

Oglądałem kiedyś film dokumentalny na ipla lub iplex. Niestety nie pamiętam tytułu. Tak czy inaczej dotyczył on ochrony środowiska. Na koniec padło zdanie:

"Nie będzie biblijnego armageddonu. Sami sobie zgotujemy koniec świata"

Cały czas nad tym pracujemy. Jak ostatni wybuch gazu. Kto wie czy nie dojdzie, któregoś dnia do awarii/wypadku czegoś co spowoduje trudne do wyobrażenia skutki? Edytowano przez Littlepip
Link do komentarza

Krótko - denerwują mnie DEBILE, które nie rozumieją, lub nie chcą zrozumieć, że na tym forum są osoby, które nie chcą absolutnie żadnych spoilerów. Jest od tego dział, ale nieee... trzeba wpierniczyć coś na główną. Mówię ogólnie o forach. Na serio muszę unikać jakichkolwiek stron poświęconych MLP:FiM, żeby spokojnie obejrzeć odcinki?  :yHRvV:  Najwidoczniej tak. 

Link do komentarza
  • 1 month later...

Pierwszy raz to piszę, ale zirytował mnie trailer. Dzisiaj idę na film ,,Hobbit: Pustkowie Smauga'' i przez jeden, mały trailer zepsułam sobie zabawę. Fakt, moja wina, że go obejrzałam, ale i tak. No i jeszcze jedno, czego się nie spodziewałam: Irytuje mnie Nonsensopedia. Te teksty mnie denerwują. Takie nieprawdziwe i głupie. Niektóre to jeszcze można znieść, ale innych nie. I irytuje mnie fakt, że autor Hobbita musiał wybrać sobie postacie, które mi się spodobały, żeby zgineły. Najbardziej mnie irytują internetowi oszuści np. na asku. Piszą, że dadzą prezent za lajki, ale dasz im lajki, a oni nie dadzą prezentu.

Link do komentarza

A mnie irytują ludzie. Słowo do interpretacji własnej przez każdego. "Ludzie" w moim mniemaniu to każda najgorsza część gatunku ludzkiego która jakkolwiek plami gatunek homo sapiens. Bez wyjątku. Czy jest to babcia "prosząca" o miejsce w autobusie, czy dziewczyny z gimnazjum tak bardzo nie przejmujące się wyglądem innych. Nawet nauczyciele nie raz należą do tej grupy. Bo przecież po co wytłumaczyć, czy nawet wbić do pustego łba uczniów coś mądrego. Lepiej zrobić kartkówkę, zmieszać z wytworem tylnej części ciała i być pewnym, że umiejętności mi nie brak. Tak, kochani "genialni" nauczyciele. :yHRvV:

 

A tak poza tym, to już chyba nic.

Edytowano przez MewTwo
  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Lista do oplucia:

 

1: Maciej Rock

Kiedyś go nawet lubiłem, był prezenterem w Idolu i tam umilał przerwy między występami. Jednak już od paru lat nie usłyszałem ani jednego słowa z ust Maćka niż reklamy LTE. Jest we prawie wszystkich reklamach, ostatnio też był na Sylwestrze z Polsatem, by powiedzieć, że bez super-szybkiego LTE nie uda się wam(widzom) nawet zagłosować na FB! Takimi głupimi tekstami daje sobą jedynie pomiatać.

-Maciuś, powiedz, że LTE jest super.

[Maciuś mówi]

-Maciuś, chowaj się za scenę...

 

2: Krzysztof Krawczyk

Po Sylwestrze na TVP, rok temu był prawdopodobnie najbardziej hejtowaną osobą na Wykopie, jego występ był tak marny, że niektórzy nawet sugerowali mu spożycie dużej dawki. Wielu przyrzekło że już nigdy nie obejrzy Sylwestra w TVP no to gościu ostatnio zrobił niespodziankę i przyszedł do Polsatu.

 

3: Maryla Rodowicz

Artystka na poziomie Krawczyka, może i ma ładny głos, ale co z tego skoro jęczy? Nie opuści żadnego szitowego programu pseudo-rozrywkowego, jeśli akurat leci "Jaka to Melodia" to najprawdopodobniej zaraz ją zobaczymy.  

 

4: Marcin Najman

Tu aż trudno zacząć i nie obchodzi mnie, że jest moda na hejt na jego osobę, czasem nawet hejterzy mają rację. Najpierw stoczył 15 walk bokserskich, z przeciwnikami o mięśniach szachisty, słowackimi Rolnikami, bokserami na emeryturze i grubasami, z których najsłynniejszy był Cirok, choć to nie był jedyny taki przypadek. Walki z Koksem i Pudzianem nie liczę, aż w końcu resztki szacunku do Najmana straciłem po tym jak wyzwał Saletę i to dwa razy. Może i faktycznie Saleta też za wiele nie pokazał ale on ma już prawie 50 lat, a w sporcie w którym odnosi się kontuzje głowy jest to bardzo wiele.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...