Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cipher 618

[Petycja?] Gry Freeware w dziale Brony Gaming

Recommended Posts

Witajcie. Jak wiadomo świat gier nie kończy się na Battlefieldzie i Osu. Chciałbym stworzyć większy dział poświęcony grom freeware, a tych godnych uwagi jest cała masa. Zgodnie z zasadami potrzeba minimum 12 osób, które były by zainteresowane czymś takim działem. Innymi słowy proszę zainteresowanych o podpisy. 

Proszę nie wpisywać (póki co) proponowanych gier. 

Będę edytował ten post 

Aktualizacja 15 grudnia 2013

1. Triste Cordis

2. Parabellum Edge

3. Mon

4. BitWolfPL

5. PlaguePony

6. Camed

7. Bezik

8. Zmara

9. fallout152

10. bobule

11. posealor

12. Syrenka Airlick

13. Komfiturka Zandi

14. WhiteDrakon

15. Krzysiek000

Jestem za. Jest mnóstwo tytułów freeware, które są miłe dla oka i ciekawie skonstruowane, bądź bezmyślne i stworzone tylko po to aby się odstresować. Dla tej petycji DA!

Jestem za, ale proponuję inną nazwę niż freeware, są też gry open source, a te do freeware nie należą :v

Według mnie świetny pomysł, ponieważ czasem też się trafią free multiplayer a w grupie zawsze je raźniej!

Jako ciemnogrodzianin, antysemita i fan Fallouta lubię wszystko to co stare i niezależne. Takie np Warzone2100 to jest coś pięknego. Jestem za.

Jestem za. kiedyś grało się w różne dziwne gry, a teraz, cóż mniej czasu, a i chyba jedyny serwis od którego zaczynałem swoją przygodę (z internetem) już chyba raczej dogorywa. Mowa tu oczywiście o http://www.victorygames.pl/

Triste zaktualizuj listę :P

Sam co prawda nie gram w takie gry, ale nie widzę, dlaczego miałoby nie być takiego działu. Jestem za.

(Kucykowe) Gry Freeware, hm myśle że to dobry pomysł i warto postawić na tym kopytko *macza kopytko w artamecie i odciska na liśce* innymi słowy proszę mnie wpisać

Edited by Komfiturka Zandi

Nie tylko kucykowe. Darmowe w ogóle np Trackmania Nations (gorąco polecam). Ale skoro jest już ponad 12 osób to można pisać podanie, co zrobię później (póki co zarobiony jestem).

grałem trackmanę fajna nawt gierka tylko  radze nie grać w nią na urządzeni które wykorzystuje balans ciała do sterownia, bo to naprwdę nie jest łatwe

Jestem za, ale proponuję inną nazwę niż freeware, są też gry open source, a te do freeware nie należą :v

Akurat w Polsce prawie wszystkie projekty OpenSource jak najbardziej podpadają pod wieloznaczny termin freeware.

Guest ChrisEggII

Popieram inicjatywę. Zdecydowanie przydałby się taki dział.

• Create New...