Skocz do zawartości

Magiczne pudełko


Sajback Gray

Recommended Posts

Ja tam uważam, że odnawiają go, bo lokal Zecory okazał się za mały na imprezy.

A poważnie- nie wiem po co. Tam potrzeba ekipy budowlanej, a nie ścierania kurzy. A odcinki "z innej beczki" były 4. A to pudełko może zostać otwarte równie dobrze w sezonie 17. A w środku będzie... figurka modnej Pinkie Pie z rogiem świecącym na czerwono i skrzydłami z papieru. Jedyne 89.99$, do kupienia w dobrych sklepach z zabawkami...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meghan napisała wcześniej w swoim live na twitterze, że w tym sezonie wdrążyli coś nowego, to jest pewnie to pudełko, ale czy słowo, że w tym sezonie oznacza, że to zabawa tylko na ten sezon? Nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolejną ( na pewno bezsensowną) teorię XD

Może w skrzyneczce są wspomnienia Celestii i Luny? Może nie pamiętają wszystkiego?

Bo w końcu w odc3 sezonu 4 Twilight znalazła pamiętnik księżniczek o którym one same nie pamiętały...  :rapidash:

This is sooo strenge  :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym powiedział , że nie jest. Czemu nie powiedział od razu o nasionach ?

Bo to jest Discord. Oczekiwać logicznego działania od ucieleśnienia Chaosu...

I to jest właśnie magia Discorda, nikt oprócz niego nie wie, co on zrobi w następnej chwili. Może i nie jest zresocjalizowany. A może jest. Drzwi są otwarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie tylko Discord wie co jest w środku?

Może tam jest najpotężniejsza magia Chaosu?

O Celestio jestem podekscytowana! *^*

@edit

Przemyślałam trochę co nieco i myślę, że te pudełko ma w sobie jakieś wielkie szczęście, które mogłoby uszczęśliwić wiele kucyków, między innymi Scootaloo, która ma za małe skrzydła by latać. Zawartość pudełka może jej pomóc i np. gdy dorośnie będzie miała największe skrzydła w Equestrii =3

Czyli mamy kolejną teorię XD

Edytowano przez Gosutokage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając twórców zaskoczą nas całkowicie inną rzeczą lub magią w pudełku niż nam się to wydaje, zaskoczą pozytywnie ale też mogą zaskoczyć negatywnie (THANKS MA LARSON!) Jest taak wiele spekulacji, że Bronies o tym zapomną i jak wiele postów powyżej twórcy przywrócą pamięć o pudełku pod koniec sezonu lub w nowym sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...