Skocz do zawartości

Magiczne pudełko


Sajback Gray

Recommended Posts

Może nie ma tam elementów, ale ich zamienniki?

Bo przecież Equestria ma czasami kłopoty z upierdliwymi politykami (Chrysia, Sombra) i jakoś trzrba załatać dziórę w kasie państwowej, a drzewo (jakby nie patrzeć) jest częścią Equestrii i gdyby np. podmieńce ją opanowały to prędzej czy puźniej do lasu też by się dorwały. Więc, drzewo też ma swój intes w tym żeby Equestria była chroniona.

Albo po prostu w podzięce za szlachetne oddanie elementów drzewo daje w zamian coś podobnego żeby pokazać jak ważne jest zwracanie tego co się tysiące lat temu pożyczyło bez pytania...

Edytowano przez Nimfadora Enigma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt poza mną nie powiązał tęczowej szpulki nici, którą dostała Rarity z magicznym pudełkiem? :D To zbliżenie pod koniec ostatniego odcinka mogłoby sugerować, że szpulka będzie miała jakieś większe znaczenie - np. Rarity właśnie odrobiła ważną lekcję dotyczącą elementu hojności; a tęczowe nici zmienią się później w jeden z kluczy (gdy pozostałe członkinie Mane 6 również dokonają czegoś na polu swoich elementów). Nie wiem czy ma to jakiś sens, tak sobie gdybam :P

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt poza mną nie powiązał tęczowej szpulki nici, którą dostała Rarity z magicznym pudełkiem? :D To zbliżenie pod koniec ostatniego odcinka mogłoby sugerować, że szpulka będzie miała jakieś większe znaczenie - np. Rarity właśnie odrobiła ważną lekcję dotyczącą elementu hojności; a tęczowe nici zmienią się później w jeden z kluczy (gdy pozostałe członkinie Mane 6 również dokonają czegoś na polu swoich elementów). Nie wiem czy ma to jakiś sens, tak sobie gdybam :P

Ja też tak myślę. To coś tęczopodobnego co towarzyszyło szkatułce przeszło przez szpulkę na końcu. I nawet wiem jak mogłoby być z Twilight.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odcinku "Rarity takes Manehattan" Dostała podarek, bo pomogłam komuś innemu zrozumieć magię przyjaźni. Chodź mane6 już rozumie magię przyjaźni to nadal jest tak wiele kuców, które jej nie rozumieją. Jeśli w odcinku "Twillight Time" Twillight dostanie pod koniec jakiś podarek jako podziękowanie za naukę czegoś w tej kwestii uznam to za potwierdzenie mojej tezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, co to ma być? Przecież  one w tej wersji wyglądają jak... nie wiadomo co. Oby to był jakiś spin-off bo przecież tego nie będzie się łado oglądać. Za dużo kolorów, to aż w oczy kłuje. Chyba, że zmieniałby się w te kolorowy wersje w pewnych momentach, coś na zasadzie pojawiających się klejnotów Harmonii gdy używały magii przyjaźni :P Rainbow Dash to chyba skończy jako tęczowy motyl :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaną to na kilka sekund, tak jak kryształowe wersje pod koniec "crystal empire"

 

Zauważ, że Twilight też miała być alicornem na kilka odcinków, a tak się nie stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czytając komentarz Omegi, aż się mało co nie popłakałam, ze śmiechu.  Macie się mnie bać. Rita. :lunawrath:

Ale tak serio ?

To może tak jak pisał Herudin będzie to paczuszka pandory.

Mimo tego, możliwe jest iż tam nic nie będzie, a okaże się że to cały czas było w nich.

Można wywnioskować, że będzie to tylko pułapka, zastawiona przez jednego z agonistów, a nikt o tym nie pamiętał.

Powrót Króla Sombry. No nwm. jak on by tam..... ale w tej kreskówce możliwe jest wszystko.

Tam nie będzie nic.

Tam będzie  :trollface:  Hahahah

Gdy nasze bohaterki otworzą ową paczuszkę, i będzie tam coś dziwnego. Naglę przybiegnie Dr. Whoowes, I....Tu wstaw tą rzecz.No co ?

Będzie Wieeeeeelkie Bom

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Już w drugim odcinku pojawił się motyw tęczy. Jedną tęczę zobaczyła Rarity, drugą Rainbow Dash... Czy to przypadek, że bohaterki same widzą tą tęczę,w dodatku w odcinku który mówi o ich elemencie jaki reprezentują? To się jakoś powiąże, coś mi mówi że jeszcze w 4 odcinkach pojawi się ta tęcza (dla Applejack, Pinkie Pie, Fluttershy i Twilight). Tęcza jako klucze - jak to się zgadza, to mają już 2, choć mogą o tym nie wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, w skrzynce musi być coś naprawdę wyjątkowego, jeżeli każda od nowa poznaje swój element i go odkrywa potykając się o własne błędy.. czekamy Meghan! Oby tego nie zepsuli ;P

 

tumblr_mzmc8h8bFh1r2x0k1o3_250.giftumblr_mzmc8h8bFh1r2x0k1o1_250.gif

tumblr_mzmc8h8bFh1r2x0k1o4_250.giftumblr_mzmc8h8bFh1r2x0k1o2_250.gif

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w temacie o M7, ta tęcza składa się z 6 kolorów odpowiadającym umaszczeniu M6. Po tym sądzę, że na pewno te przedmioty będę miały jakiś wpływ na całą szóstkę, chociażby właśnie jako klucze do szkatuły (chociaż pierwotnie byłem sceptyczny do tego pomysły, to jednak po najnowszym odcinku zmieniłem zdanie). Myślę, że po tym jak M6 oddało Drzewu Harmonii jego elementy, to Drzewo postanowiło dać im coś równego Elementom lub lepszego. Jednak, mogło ono stwierdzić, że tak jak M6 zdobyło Elementy wykazując się: Dobrocią, Lojalnością i tak dalej tak i teraz zanim otworzą szkatułkę będą musiały udowodnić, że są wierne swoim cechom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...