Skocz do zawartości

Ile jeszcze bedzie sezonow My little pony?


Recommended Posts


A z mlp sezonów to nie może być ich przecierz 100 ,więc mają asa w kieszenie MLP EG wtedy możliwie zrobią odcinki imsezony jak w kucykach ogółem.

Po kiego wciskasz do każdego posta gif albo obrazek? ;-; Jak już to chowaj to w spoiler poprzez komendę spoiler w kwadratowym nawiasie i /spoiler również w nawiasie.

A co do tematu Zandi ma rację, 6 dobra liczba na sezony. Zwykle seriale, nie animowane, mają 8. I to chyba najwięcej ile można zaakceptować według mnie :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nie "niewyedukowanych" ale z pewnością niedoinformowanych i pewnie jest takich osób więcej. Gdzie można znaleźć taką informacje, że są przypuszczenia dotyczące trwania serialu do 2019 roku? Przy pomyślnych wiatrach to ok 4 sezony. 

 

http://www.equestriadaily.com/2014/02/discussion-5-more-years-what-do-you.html

http://www.equestriadaily.com/2014/02/hasbro-investor-webcast-information-eqg.html

Niestety oficjalny webcast został usunięty :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Tak trochę odkopując wątek to przyznam, że ciekawię się to rozwinęło skoro wszyscy przewidywali +/- 6 sezonów a za miesiąc wychodzi 8 :D
A co do samego tematu to jedynie trzymam kciuki aby było tego jak najwięcej :)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, GlaceCordis napisał:

9 sezonów.☹️

No tak ale nie wiadomo czy np. 9 będzie dłuższy czy krótszy niż reszta, a poza tym nie wiadomo co to będzie jak zrobią G5 :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to sprawa jest raczej przesądzona, czyli sezonów będzie 9. Nie to zebym mial jakies stuprocentowe dowody na to, czy coś, ale biorąc pod uwage ze informacja o tym pojawila się wraz z ostatnim duzym wyciekiem, z ktorego wszystkie spoilery jak na razie się potwierdzają, to mysle ze klamka zapadła. Na nic zdadzą się modły i zawodzenie... :F

Edytowano przez ByczekPazerny
  • +1 1
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2018 o 20:56, Orsiro napisał:

Najlepiej jak by było tyle sezonów, ile  ,,Moda na sukces''' ma wszystkich odcinków.

Znudziło by się to chyba najwytrwalszym nawet fanom. No chyba że, odcinki byłyby jakieś mega dobre, ale i tak prędzej czy później stracili by pomysły na nowe i zaczęliby je powtarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej, żeby było tego tyle ile tylko się dało i się zwyczajnie znudziło bo sam z tego zrezygnujesz, niż gdyby w pewnym momencie to urwali i było tylko płacz i zgrzytanie zębów bo ,,już nie robią nowych odcinków ulubionej bajki" 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 6.03.2018 o 17:50, Hajsiak napisał:

Jak dla mnie lepiej, żeby było tego tyle ile tylko się dało i się zwyczajnie znudziło bo sam z tego zrezygnujesz, niż gdyby w pewnym momencie to urwali i było tylko płacz i zgrzytanie zębów bo ,,już nie robią nowych odcinków ulubionej bajki" 

I powstałaby "Moda na MLP" odcinek 8299523

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...