Skocz do zawartości

Ile jeszcze bedzie sezonow My little pony?


Recommended Posts

Powiem tak- nie zabija się kury, która daje złote jajka. Hasbro nie zdejmie tak dochodowej produkcji. A ponieważ bronies nie kupią największego syfu, to i jako taki poziom będą musieli trzymać, bo albo to, albo mniejszy zysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierć? To że w Polsce tak skończył rysiek i hanka ( każdy pewnie jesszcze pamięta kartony  :fluttershy5: ). MLP  raczej się skończy,że wszystkie zostaną księżniczkami.A  co do ilości sezonów to jak dla mnie to nawet Hasbro nie wie ile zrobi można tylko mieć nadzieję że będzie ich wystarczająco.Ale jak by nie patrzeć to MLP jest serialem o którym było najgłośnij i jeszcze jedynym serialem który zmienia podejście do życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo strategicznym postępowaniem, było by alicornizowanie kolejnych z mane 6, lub ich bezpośredni shipping. Takie akcje prowadzą do wypuszczania nowych serii zabawek, oraz dają instant akcje na fabułu coraz to nowych odcinków.(jeśli będą chcieli iść na łatwiznę), a jeśli chodzi o ilość takich alicornizacji/shippingów, cóż jest ona ograniczona.(nie można co odcinek tego robić, U mad Haj$bro?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLP będzie trwać dopóki będzie opłacalne dla Hasbro. Czwarty sezon raczej nie jest ostatnim, bo według statystyk Hub'a oglądalność jest ciągle większa.

Osobiście nie wyobrażam sobie niektórych alicornów. Taka Applejack czy Fluttershy nie nadają się na księżniczki. Osobiście lubie Applejack, ale to nie ten chakter. Teorie takie to stek bzdur.

Z Mane6 jako alicorny potrafię wyobrazić sobie jeszcze tylko Rarity. Pinkie alicorn - The party shall last forever!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie MLP jest najbardziej oglądanym serialem na The Hub, więc wątpię, że tak dochodowy serial utrzymujący kanał Huba przy życiu usunęli by tak szybko.. moim zdaniem jeszcze trochę pociągną aż skończą się im pomysły a kasy będzie aż za wiele.. chociaż.. to Hasbro.. oni zawsze chcą pieniędzy ;x Więc nie wiem czy tak szybko upadnie, ciągle wprowadzają nowe rzeczy, nowych złych, przez co mogą robić masę zabawek ale też zbijać na oglądalności, więc myślę, że teraz na pewno zarabiają więcej niż kosztuje ich zrobienie sezonu ;)

 

5vNmq.png

Edytowano przez Dashek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najwięcej i jak najlepszej jakości. Wątpię, aby 4 sezon miał być ostatnim, MLP FiM osiągnęło zbyt duży sukces, aby Hasbro z tego zrezygnowało. No, ale to już zostało tu dość dokładnie opisane. Ja sam raczej nie chcę wiedzieć, ile dokładnie będzie sezonów. To zabiłoby pewną magię oczekiwania. Byleby były :fluttershy4:

 

:gummy1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...