Skocz do zawartości

Kram Egzorcystów - Dołącz do szkoły dla Egzorcystów.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Postanowiłem że zrobię tą zabawę < meh pewnie i tak wszyscy ją oleją ale co mi tam >.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zakon Prawdziwego Krzyża 

 

Zakon jest dużą organizacją egzorcystów którzy pozornie walczą przeciwko demonom i Szatanowi od 200 lat ( Dzięki sugestią Mephisto).

 

Nie wiadomo, jakie są rzeczywiste cele Zakonu, ponieważ nie zostały jeszcze jednoznacznie stwierdzone. Biorąc jednak pod uwagę, że zakon powstał celach obrony ludzkości przed demonami na około 2000 lat temu, to można założyć, że  egzorcyści powstali po to żeby wypędzać demony z ludzkich ciał. Ponadto Zakon bierze na siebie uzdrawianie ludzi, którzy ucierpieli przez demony. Wydaje się że, sądząc po komentarzach Mephisto Pheles 'a podczas procesu Rin'a Okamury, Zakon przez całą swoją działalność jest w obronie. Jednak perspektywa Rin'a, syna szatana, który odziedziczył niebieskie płomienie szatana, to można założyć, że Zakon stara się opracować sposób na pokonanie szatana.

 

Rangi i Specjalizacje 

426px-Exorcist_rank_chart.jpg

 

 

 

Istnieją 2 światy

Gehenna<to ta ciemna strona> i Assiah <to ta jasna strona>.

393175-ao_no_exorcist___01___large_40.jp

 

 

 

Wasz pociąg powoli jedzie tunelem, jesteście uczniami Akademii Prawdziwego Krzyża na pierwszym roku i zadecydowaliście że będziecie uczęszczać do szkoły dla egzorcystów, nagle pociąg wyjechał z tunelu i zobaczyliście ogrom waszej nowej szkoły:

 

404677-blue_exorcist_episode_3__7_.png

 

 

Dzień Rozpoczęcia 

 

Taki sam jak początek roku szkolnego, oprowadzenie po szkole i zwiedzanie klas, nagle dostrzegasz kopertę wpadającą przez okno i lądującą na twoich wyciągniętych rękach. Na kopercie było twoje imię więc postanowiłeś otworzyć i sprawdzić co kryje się w kopercie. Był tam klucz jak od starych drzwi i krótka wiadomość do ciebie: 

 

Gdy skończy się rozpoczęcie rok szkolnego wsadź klucz do byle których drzwi i przejdź przez nie, egzorcyści mają zajęcia od pierwszego dnia. Numer sali to 1450.

 

Z Poważaniem 

Jochel Isan

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

No dobra to pokaże wam jak zrobić podanie do zabawy na moim własnym podaniu.

 

Imię: Jochel

Nazwisko: Isan

Wiek: 34 lat < u was nie może wybiegać poza 20 bo jesteście uczniami>

Specjalizacje: Knight, Aria , Tamer < Wy możecie maksymalnie wybrać 2> 

Ranga: Arc Knight  jeden z 4 < wy macie rangę początkową - Rekrut 

Wygląd<wolał bym jakieś obrazki ale jeżeli nie możecie znaleźć sobie odpowiednich to możecie opisać>: 

beelzebub02_JPG_650x10000_q85.jpg

 

Opis Charakteru: 

Miły, wyrozumiały względem uczniów, opiekuńczy, ma lekkie zaburzenia psychiczne, nienawidzi kłamstw.

 

Dodatkowe Informacje: 

Broń którą używa jako Knight: Durandal

dxd-5-32-durandal.jpg

Krótki opis i możliwości miecza: Miecz tnie wszystko z czym ma kontakt, jest tak niszczycielski że tyko niektórzy najsilniejsi egzorcyści potrafią nim władać. Wystrzeliwuje niszczącą wiązkę energii gdy się nim zamachnie w stronę wroga. Miecz Jochel nosi zawsze w pochwie na plecach.

 

Bestia która jest przyzywana jako Tamer: 

 

Morkin - Strach na wróble na widłach.

Ok jeszcze wytłumaczę o co chodzi ze Specjalizacjami 

 

Aria - Walczy z demonami wypowiadając zgubne wersy czyli teksty z biblii.

Knight - Walczy bronią białą.

Dragon - Walczy bronią palną.

Tamer - Przywołuje demona mu posłusznego który atakuje wroga i pomaga egzorcyście.

Doktor - Egzorcysta obeznany w leczeniu ran zadanych przez demony.

 

 

Okej jeszcze jakaś lista koty :3 

 

1. Johel Isan <Redełe> - Nauczyciel - Święty Rycerz - Knight, Aria , Tamer.

2. Green Goblin < Turoń > - Uczeń - Rekrut - Dragon

3. Eweline Miriam Eden < Elizabeth Eden > - Uczeń - Rekrut - Aria, Knight ( Ma kota ^^)

4. Kinsei Okinare <pesus > - Uczeń - Rekrut - Tamer, doctor.

5. Aliquam Gray < Sajback Claus > - Uczeń - Rekrut - Dragon, doctor.

6. Astrid Leaver < KubaGR8 > - Uczeń  - Rekrut - Doctor.

7. Mark Hamin < Zegarmistrz > - Uczeń - Rekrut - Aria. 

8. Sigurd ,,Sisi'' Seraf < Blazing Heart > - Uczeń - Rekrut - Knight, Tamer.

9. Ahri Orochi < PlaugePony > - Uczeń - Rekrut - Dragon, Tamer

10. Inge Fjerdingen < Nocturnal Light > - Uczeń - Rekrut - Tamer.

Edytowano przez RedBalance12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Imię: Green
Nazwisko: Goblin
Wiek: 20 lat
Specjalizacje: Dragon
Ranga:  Rekrut
Wygląd : 
250px-Green_goblin2.jpg



Opis Charakteru: Sprytny i szalony ,bardzo radosny, dużo się śmieje. Zna się na technologii i chemii; zręcznie lata na swoim gliderze. Jego najulubieńszą bronią są dynio-bomby, których często używa, prócz tego posługuje się gazem i paraliżującymi rękawicami. Mało komu ufa i bywa złośliwy. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Eweline Miriam

Nazwisko: Eden

Wiek: 18 lat

Specjalizacje: Aria, Knight

Ranga: Rekrut

Wygląd:

Wersja Blond:

large.jpg

 

Wersja Black:

tumblr_static_anime-black-hair__1_.jpg

 

 

 

Opis Charakteru: W walce wściekła bestia, normalnie niewinna, miła, oczytana, zabawna, ale też niebezpieczna bo często manipuluje innymi.

Ciekawostka: Jej oczy i włosy zmieniają kolor. {cóś jak metamorfomagia}.Zwykle kiedy jest szczęśliwa ma platynowe włosy, a kiedy jest zła ma czarne.

Ma Kota Rosalie:

Deaf_odd_eye_white_cat_sebastian.jpg

 

EDIT:

Trochę zmieniłam :D

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Imię: Kinsei

Nazwisko: Okinare

Wiek: 18 lat 

Specjalizacje:  Tamer, doktor

Ranga: Rekrut 

Wygląd:

8bb61b9092770afee93bcd47e26d4c03.jpg

Opis Charakteru: Radosny, codziennie chodzi uśmiechnięty, dusza towarzystwa.

 

Dodatkowe info:

Demon jaki jest przez niego przyzywany nazywa się Ramiel. Wygląda jak mały gnom z młotem którym atakuje wszystkich wrogów.

Edytowano przez pesus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Aliquam

Nazwisko: Gray

Wiek: 19 lat

Specjalizacja: Dragon, Doktor

Wygląd: http://static4.wikia.nocookie.net/__cb20091116202938/tardis/images/f/f5/Sja-mona-lisas-revenge-7.jpg zdjęcie w stroju podróżnym.

Opis charakteru: Mało towarzyski, chociaż potrafi zawierać sojusze. Większość dni spędza na doskonaleniu swoich broni. Podczas walki skupia się na dokładności strzału. Dba o swoich sojuszników, natomiast los innych mało go obchodzi.

Dodatkowe info: Jego główną bronią są specjalne, poświęcone pistolety. Oprócz tego, jest bardzo kreatywny i wciąż udoskonala swoje wyposażenie. Na dłuższe dystanse posiada specjalną broń snajperską. W kieszeni posiada specjalny granat dymny, do szybkich ucieczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Astrid

Nazwisko: Leaver

Wiek: 18

Specjalizacje: Doktor

Ranga: Rekrut

Wygląd (opis, nigdzie nie mogłem znaleźć pasującej grafiki): Ciemnoszara koszula, obcisłe spodnie tego samego koloru, wysokie buty koloru czarnego, oraz błękitny płaszcz z kapturem

Opis charakteru: Pogodna, miła, uczynna, często zamyślona, posiada niemal stoicki spokój, nie lubi używać przemocy, zawsze próbuje znaleźć wyjście, które nie będzie wymagało użycia siły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mark

Nazwisko: Hamin

Wiek: 16

Specjalizacje: Aria, Aria

Ranga: Rekrut

Wygląd:

anime_guy_in_a_suit_by_aurikurosaki-d67l

Czarnowłosy. niezbyt wysoki chłopak. Często uśmiechnięty, lecz uśmiech nigdy nie obejmuje jego chłodnie żółtych oczu - powiadają, że to wynik skażenia przez miazmat jego matki, lecz to tam ludzie mogą wiedzieć. Zawsze w nienagannym garniturze i z teczką w której trzyma szkolne rzeczy, zarówno dokumenty jak i przybory.

Opis Charakteru: 

Miły choć zdystansowany, może porozmawiać lecz sam nie zacznie rozmowy dla przyjemności. Lubi to co robi, czasami aż za bardzo.

 

Dodatkowe Informacje:

Od małego uczony na lingwistę z powodu niesamowitej pamięci. Miał zajmować się kopiowaniem wszelakich pism świętych dla wszelakich person, za równo muzealnych jak i prywatnych. Z tego powodu umie operować prawie każdym językiem(odliczyć kilka wymarłych) oraz zna gigantyczną ilość różnych tekstów które kopiował.

Ulubione powiedzonko: "Następną stronę, proszę."

 

Postanowiłem dołączyć, ot możliwość potrenowania umiejętności jako MG i jako gracz. To może być...ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinsei przekręcił kluczem w drzwiach swojego pokoju w dormitorium i wyszedł do wielkiego holu z wysoko położonym sklepieniem. 

-  1450 - Powtarzał i szukał klasy w końcu znalazł i wszedł. Był pierwszy, lecz nie zdziwiło go to bo do kramu zawsze mało uczniów uczęszczało. - Ehhh - Usiadł w pierwszej ławce i położył swoją torbę z zeszytami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień w szkole. Niby zwyczajny, jak każdy inny, gdyby nie to, że znalazłem jakiś dziwny list. Był też jakiś kluczyk i informacja że mam udać się do sali 1450. Szczerze powiedziawszy średnio mi się to widzi. Znalazłem jakiś pokuj, po czym się rozpakowałem. Chyba pierwszy raz pd dłuższego czasu będzie mi dane chodzić bez chusty na twarzy. W końcu to szkoła. W garnitury, jednak mnie nie wcisnął. Ubrałem czarne spodnie ze srebrnym paskiem, buty z ostrogami ,czarną koszulę i czarną skurzaną bluzkę na zamek. Oczywiście rozpiętom. Wyszedłem z pokoju i zacząłem szukać klasy. Przekręciłem klucz w jakiś drzwiach i znalazłem się w jakimś holu czy czymś. Po pewnym czasie, znalazłem znalazłem klasę i wszedłem do środka. Spostrzegłem jednego gościa. Zaraz potem usiadłem w ławce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jochel szedł do pokoju nauczycielskiego. Wszedł i przywitał się z resztą nauczycieli, nagle podszedł do niego dyrektor Akademii Prawdziwego Krzyża Mephisto Pheles.

- Dostajesz pod opiekę nowych więc zadbaj o nich. - Powiedział dyrektor.

- Ehhh tak jest panie dyrektorze. - Jochel zabrał dziennik swoją teczkę z książkami. Zawiesił miecz w pochwie na plecach i wyszedł w kierunku klasy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrid przeczytała notkę i po zakończeniu rozpoczęcia ((jak to brzmi)) roku podeszła do pierwszych lepszych drzwi. Przez chwilę nie była pewna, jak ma to zadziałać, lecz po chwili włożyła klucz do zamka, przekręciła i przeszła przez nie. Rozejrzała się po pomieszczeniu, po czym zaczęła szukać sali z odpowiednim numerkiem. Szukanie klasy nieco jej zajęło, jednak w końcu odnalazła odpowiednie drzwi z numerkiem podanym w notce. Otworzyła je i weszła do klasy, zamykając za sobą drzwi, po czym rozejrzała się po znajdujących się tam osobach, poszukała wolnego miejsca z tyłu, do którego po chwili podeszła i usiadła na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranek prawie taki jak inne.

Szary.

Leżał na łóżku i wpatrywał się w sufit.

Liczył.

47...48...

Raz za razem, myśląc o tym, co może mu przynieść dzisiejszy dzień.

51...52...

Podniósł dłoń i skierował ją na budzik.

57...58...

Jedno punktowe uderzenie palcem w guzik alarmu.

Zawsze tak miał, budził się przed budzikiem, przez co samo nastawianie ustrojstwa mijało się z celem. Lecz to była jedna z jego codziennych przyjemności których nie mógł sobie odmówić.

Był szybki, zwinny, słowem, typowy sportowiec. Jego ciało było niezawodne w jego odczuciu, zaś umysł potężny.

Do dzisiaj brzmią mu w głowie słowa rozczarowanego ojca.

Bo czemu zamiast celować w wysokie stanowisko, jego wspaniały syn poniża się celowaniem w stanowisko Arii.

Mark nawet nie planował tego tłumaczyć.

Walka nie była jego ulubionym zajęciem, unikał jej tak jak unikał od jakiegoś czasu swojego ojca - skutecznie i konsekwentnie.

Wstał i udał się pod prysznic, zmył z siebie zapach nocy, zastąpił go dniem.

Brak perfum, bezzapachowy dezodorant, szampon.

Mało kto wiedział, że zapach nie tylko świadczy o człowieku, ale też mógł posłużyć przeciw niemu.

Obsuszył się ręcznikiem w drodze do szafy.

Odzienie miał przygotowane już dzień wcześniej, teraz tylko otworzył mebel i zaczął je ubierać.

Czarna bielizna, biała koszula. Krawat czerwony i równie czerwone rękawiczki bez palców. Całość doprawiona fryzurą od której niejeden fryzjer by dostał szału.

Ale to był on, jego kwintesencja.

Nałożył buty do kompletu i wyszedł z pokoju. Na końcu korytarza były drzwi które często użytkował jego ojciec.

A które dzisiaj, po raz pierwszy, miał użyć on sam.

Poprawił krawat, strzepnął nieistniejące pyłki z ramienia i chwycił za swoją torbę która wisiała na wieszaku w tymże korytarzu.

Podszedł do drzwi i wyciągnął klucz który był w liście ze szkoły.

Spojrzał na drzwi a potem użył klucza, przekręcając go w zamku.

 

Chwilę później stał w kompletnie innym korytarzu, różni ludzie idący zajmować się swoimi sprawami.

Uprzejmie popytał kilkoro z nich o klasę 1450, po czym, korzystając z podanych mu wskazówek udał się do niej.

Drzwi jak każde inne, a na nich tabliczka "1450".

- To tutaj - wypowiedziane pod nosem, bardziej do siebie niż kogokolwiek innego, na dodanie odwagi.

Wziął głęboki wdech, nałożył na twarz maskę uprzejmego uśmiechu i otworzył drzwi.

Jego oczom ukazało się wnętrze klasy, widać przybył dość wcześnie bo tylko kilka osób było obecnych.

Z drugiej strony nie wiedział ile jeszcze ich będzie, więc wybrał jedno z miejsc na samym środku. Środkowy rząd i kolumna.

Tak jak robił to zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jak coś ci co nie zdążyli będą już siedzieli w klasie. 

 

Jochel wszedł do klasy i stanął przy biurku. Położył swoją teczkę i z głośnym uderzeniem odłożył swój miecz. Napisał swoje imię na tablicy. 

- Witajcie uczniowie, nazywam się Jochel Isan. Będę waszym wychowawcą i nauczycielem od Arii. Powiem wam kilka ważnych rzeczy których od was oczekuje i mam nadzieje że będziecie pracować żeby te warunki spełnić. Po pierwsze, nienawidzę kłamstw. Wszystkie kłamstwa będą surowo karane dużą ilością prac domowych z Arii. Po drugie, chcę abyście się ze sobą dogadywali i żeby panowały miedzy wami przyjacielskie stosunki. Pamiętajcie egzorcyści nie walczą sami tylko w grupach a żeby walczyć w grupie musicie być zgraną paczką. To tyle z mojej strony - Jochel podszedł do lewej strony ławki i usiadł na niej. - Teraz się wszyscy sobie przedstawimy dla zaciśnięcia więzi w naszej klasie. No dalej nie wstydźcie się - Jochel uśmiechnął się do uczniów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nogę na nogę, skrzyżowałem ręce i począłem czekać na resztę klasy i nauczyciela. Wszedło kilku uczniów, w tym jakiś facecik w garniturze i dziewczyna. Ja jednak nadal czekałem na nauczyciela. W końcu jednak raczył się pokazać. Napisał swoje imię na tablicy i zaczął tłumaczyć nam że to są zajęcia Arii i że nienawidzi kłamstw. Kłamstwa... a komu one potrzebne. Czyli że jak mu skłamię kim jestem to mnie niby przejrzy?! Mimo wszystko, średnio chce mi się o sobie opowiadać. Podniosłem głowę.

- Aliquam Grey. Specjalizacja, dragon oraz doktor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinsei w zamyśleniu patrzył na nowych. Nauczyciel mówił wszystko to co było podstawą. Patrząc po innych uczniach nie widział w nich chęci współpracy. 

- Nazywam się Kinsei Okinare zamierzam uczyć się maister'a w kierunku Tamer'a i Doctora. Miło mi was poznać - Powiedział przyjaźnie do reszty "przyjaciół".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał w bok na mówiącego.

Tak, zdecydowanie ciekawe.

- Nazywam się Mark Hamin, cieszę się, że mogę tutaj dzisiaj z wami przebywać.Lubię kilka rzeczy, kilka innych już nie. Miło mi was poznać.

Jego słowa mogły być dla niektórych dziwne, bowiem zaczął swoje zdanie w płynnym japońskim, przeszedł przez niemiecki i hiszpański a na francuskim skończył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym spoilerze jest karta postaci. 

Imię i nazwisko: Sigurd ,,Sisi'' Seraf

Wiek: 18

Specjalista:Knight, Tamer. Posiada trzy demony. Dwa ifryty Płomyk i Ognik oraz jednego którego trudno kontrolować i potrafi go utrzymać przez od 10 do 25 sekund Władca Cierpienia Valak. Przywołanie = kac na kilka godzin. 

Demony kolejno.

Płomyk

manonfirebytobiee.jpg

Ognik

ifrit.png

Oraz  Valak http://static.zerochan.net/Valak.full.1613205.jpg

(tu tylko link)

 

Broń jako rycerz 

http://larp.com.pl/images/products/pl/Miecz_Chaos_2nd_Edition_Devil_Claymore_150_cm_C2150T01N.jpg Claymore Artemis zdaje się stale mamrotać ,,Głowy'' bądź ,,głów!'' w kilkunastu językach.

Wygląd:W okolicy serca ma wytatuowany krąg który pozwala na utrzymanie Valaka, ma 201 cm wzrostu.

http://www.zerochan.net/896309  też tylko spoiler bo zerochan

Charakter: Chamski, nieusłuchliwy, narwany, wesoły.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy ja wiecznie muszę się spóźniać? Sigurd biegł przez korytarz w poszukiwaniu sali przy okazji dokańczają śniadanie. 1450, 1450 gdzie jesteś. Taś taś. 1450 DO NOGI! Krzyczał w myślach. Po kilku minutach znalazł rzeczoną sale. Przystanął na chwilę aby ustabilizować oddech. No to jedziem. Otworzył drzwi i wszedł do klasy.

- Siemka. Jestem Sigurd Seraf ale możecie mi mówić Sisi. Przybyłem aby zostać egzorcystą. Miło mi poznać. Może.- 

Po tych słowach. Usiadł w ostatnim rzędzie z dala od innych przy okazji rzucając miecz na ziemie z którego wyrwało się tylko głuche ,,Heads!''. Rozsiadł się na krześle i czekał na dalszy ciąg lekcji. 

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(W tym jest natomiast moja KP)



Imię: Ahri

Nazwisko: Orochi

Przezwisko: Morgana

Wiek: 20 lat

Specjalizacje: Dragon, Tamer

Ranga: Rekrut

Wygląd:

Ludzki wygląd
http://dreamuniverse.files.wordpress.com/2010/09/anime-girls.jpg



Przemieniona wersja:

http://images2.layoutsparks.com/1/195093/dark-anime-cartoon-image.jpg



Demonem, którego przyzywa na pomoc w walce jest Voro.

http://fc09.deviantart.net/fs50/f/2009/265/e/b/cerberus_by_kyo888.jpg



Natomiast bronią, którą używa jest muszkiet Valentine, który mimo wyglądu jest potężną bronią na demony.

http://www.saguaromike.com/sklep/galerie/m/muszkiet-skalkowy-dog-lo_1690.jpg



Opis Charakteru:

W zwykłej postaci: Opanowana, cicha, miła, uprzejma i uczciwa.

W złej wersji: Bezlitosna, kusicielska, arogancka, egoistyczna i kłamliwa.

 

- O nie czemu zaspałam, nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło - pomyślałam biegnąc przez korytarze Zakonu, dokańczając rogalika. - Gdzie jest ta klasa 1450?!. Po chwili zadyszana znalazłam tę salę. Nabrałam powietrza w płuca i weszłam do sali.

- Cześć, nazywam się Ahri Orochi, ale wystarczy Ahri. Chciałam zostać egzorcystką - rzekłam do grupy i do nauczyciela cichym, nieśmiałym głosem - Siemka frajerzy jestem Morgan i macie się mnie słuchać - dodała Morgan w myślach. Po czym usiadłam w tyle opierając o szafkę swój muszkiet i słuchając słów nauczyciela.

 

(No faktycznie zaraz poprawię)

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...