Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Lol piszesz jednego z niewielu ficków w którym eliksir to coś dobrego (zachowanie wolnej woli' date=' super moce niezależnie jaki rodzaj kuca się trafi i do tego udział w ratowaniu ziemi, kto by nie wypił ?) i uznajesz osoby które dały tak za wrogów. [/quote']

Odpowiedź leży u podstaw. Wiesz, za którą postać odpowiada Maxy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za post pod postem, ale nie toleruje głupoty moderatora działu ff.

Skasowałes mój post który twoim zdaniem nie powinien istnieć ponieważ nie zastosowałem się do odstępu czasowego. To teraz cię zaskoczę, an tym forum jest coś takiego jak scalanie postów gdy sa w zbyt krótkim odstępie czasu. Posty się nei scaliły czyli róznica czasowa była odpowiednia. Ponadto uprzejmie prosze pana Dolara weź pan się ******** bo mam dośc tego, że przyczepiliście się do TCb, mnie i moich fanficów. Mam już dość tego, że wasza debilna moderacja filtruje każdy mój post. Zróbcie coś z swoim życiem, a nie siedzicie przed kompami i sprawdzacie wszystko co pisze nolify skończone.

Za ten post możesz walić warna, mam to gdzieś tak jak i ciebie.

I bądź tak mily i nie wstawiaj swoich slów do mojego posta bo tylko debile czytają swoje posty po to aby sprawdzić czy ktos im odpisał.

Owszem dostaniesz warna, bo pewnych rzeczy tolerować nie mam zamiaru. Na przykład tego, że niektórzy mają dziwne spojrzenie na całą sytuację. Nikt tu nie jest uprzedzony do TCB, a już na pewno nie ja. A sprawdzam wszystkie tematy jednakowo i wszędzie stosuje te same zasady. Jeżeli masz problemy z tym, że działam według regulaminu, to nie widzę sensu dalszej rozmowy, ponieważ jakiegokolwiek logicznego i rozsądnego argumentu bym nie użył, to i tak nie zwrócisz na niego uwagi, gdyż pochodzi ode mnie. To Ty jesteś uprzedzony do mnie, ja do Ciebie nic nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% procent warna za post pod postem?

HAHAHAHAHAHAAH to forum jest coraz bardziej śmieszne. Ludzie, no ja juz nie mogę. Ten topic to jedyne miejsce gdzie się udzielam i jeszcze kasują moje posty. Nie no jaki żal. Od roku pisze w tym topicu post pod postem w odpowiednim odstępie i nagle pan Dolar stwierdzil, że odstęp czasowy jest za krótki.

I spróbuj polubić tutejsza ekipe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać' date=' opcja taka jest, więc nie rozumiem ani trochę chejtu wobec multipostów Maxego... Jeśli jest kontrola, to po kija zaostrzanie rygoru ? mało już tej oliwy do ognia dolano?[/quote']

Jak już pisałem na naszym forum, jest to jawne uwzięcie się na moją osobę. Teraz mam przynajmniej jawny dowod na to, że chcą mnie tu zniszczyć ile się da.

Dokładny cytat proszę gdzie cię tak uraziłem, że aż na 20% zasłużyłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% procent warna za post pod postem?

HAHAHAHAHAHAAH to forum jest coraz bardziej śmieszne. Ludzie, no ja juz nie mogę. Ten topic to jedyne miejsce gdzie się udzielam i jeszcze kasują moje posty. Nie no jaki żal. Od roku pisze w tym topicu post pod postem w odpowiednim odstępie i nagle pan Dolar stwierdzil, że odstęp czasowy jest za krótki.

I spróbuj polubić tutejsza ekipe.

"Nie no jaki żal."

A niech będzie śmieszne, wszystkim będzie milej. Jeśli coś ci nie odpowiada - wyjdź. Widać odstęp czasowy BYŁ za krótki, albo Dolar ma zamiar tego bardziej pilnować. Co do lubienia ekipy - wszyscy mnie tu uwielbiają.

A co do warnów - chcesz za offtop? Pozbędę się ciebie, bo trujesz niemiłosiernie. Rób syf gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie no jaki żal."

A niech będzie śmieszne, wszystkim będzie milej. Jeśli coś ci nie odpowiada - wyjdź. Widać odstęp czasowy BYŁ za krótki, albo Dolar ma zamiar tego bardziej pilnować. Co do lubienia ekipy - wszyscy mnie tu uwielbiają.

A co do warnów - chcesz za offtop? Pozbędę się ciebie, bo trujesz niemiłosiernie. Rób syf gdzie indziej.

Po twoim poście wnioskuje, że najchętniej walnąlbys mi bana za nic. Post wrzuciłem dziś, poprzedni był wczoraj. Postów nie scaliło czyli odstęp byl zachowany.

Dolar, mam rozumieć, że za obrazę która zasługuj na 20% warna uznaleś slowa debilna i nolify?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Takie rzeczy załatwia się na PM z osobą która wystawiła warna. Skoro zamierzasz pluć jadem to urwę ci paluszki i wsadzę w oczy. Walnąłbym ci bana za osobowość. Idź załatw sprawę z Dolarem na PM, kolejne posty będę usuwał albo polecą warny za offtop, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen - Nie będziesz usuwał żadnych postów, bez powiadomienia mnie o tej sytuacji. I na pewno nie bez mojej zgody. Jeżeli rzecz zajdzie za daleko, to sam usunę odpowiednie posty. A co do sugestii dotyczącej PM, to tu akurat przyznam rację. Poza tym kolego Warmen dostajesz ostrzeżenie. Twoje posty są agresywne i nawołują do shitstormu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz olać tamtycz bo mi nastrój psują.

Jakiś czas temu pewien czytelnik poprosil mnie abym wstawił w komentarzu w docsie miejsce gdzie odpalic pewna piosenke ktora świetnie pasuje do czytanego fragmentu (był pisany przy tej piosence). Co byście powiedzieli gdybysmy wrzucili kilka komentarzy z proponowanymi utworami ?

Niech odpowiadają tylko czytelnicy. Modzi jak chcą mi zawracać głowę to niech pisza na maila, bo na mlppolska nawet wiadomości nie czytam od nich(z doświadczenia wiem, że chodzi o warn/usuniecie posta/ostrzeżenie).

Pozdro Maxymilian Alexander Victor BlackHerat I / Storm Star

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym coś złośliwego... Ale ograniczę się jedynie do porady: Wpisz w google "Skłodowska Curie tu się j**nij".

To jest już paranoja, Maxy. NO CHYBA, ŻE MÓWIMY O TYM FANFIKU DELUXE, TO MASZ STUPROCENTOWĄ RACJĘ.

I nie reklamuj swojego forum u nas, za to jest warn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym coś złośliwego... Ale ograniczę się jedynie do porady: Wpisz w google "Skłodowska Curie tu się j**nij".

To jest już paranoja, Maxy. NO CHYBA, ŻE MÓWIMY O TYM FANFIKU DELUXE, TO MASZ STUPROCENTOWĄ RACJĘ.

I nie reklamuj swojego forum u nas, za to jest warn.

Aha, czyli teraz nie moge mówić nawet, że licznik jest na naszym forum?

Przed chwilą dostałem wiadomośc o 50% warnie za sygne, dziwne, że akurat tyle brakuje abyscie mogli mnie zbanowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sound spoiler!

Możliwe, że muzyka jaka pojawi się ff da wam sporo podejrzeń

https://www.youtube.com/watch?v=LJm_gYbwl6M

Aprobuje!! Ta muza świetna jest!!

Co do rozdziału Maxy, faktycznie dzisiaj zauważyłem licznik na forum!! Trochę ponad 14 dni powiadasz?? Może się uda... Bardzo możliwe... korekta jest na bieżąco :) Teraz już tylko od was zależy, w jakim czasie dopiszecie te brakujące sceny :)

BTW: Powiem od siebie, że rozdział ma obecnie 111 stron jak wczoraj patrzyłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli teraz nie moge mówić nawet, że licznik jest na naszym forum?

Przed chwilą dostałem wiadomośc o 50% warnie za sygne, dziwne, że akurat tyle brakuje abyscie mogli mnie zbanowac.

Bardzo dziwne, nie? Dziwne, że w ogóle jesteś na tym forum nie znając REGULAMINU, który obowiązuje wszystkich. Na dole masz tabelkę. Próbowałem z Tobą rozmawiać na GG i zapytać o tą reklamę, ale niezbyt uprzejmie odmówiłeś moim prośbom i mnie obraziłeś, w końcu blokując - gdzie ani razu nie wykazałem najmniejszej nieuprzejmości. Nie wiem co Ty do mnie człowieku masz, ale nic na to nie poradzę. Daję Ci czas do północy na poprawę sygnatury i zabranie z niej reklamy BA, w przeciwnym wypadku sobie więcej nie popiszemy na forum.

Przepraszam za offtop w temacie, to jedyne, co tu przekazuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emronn powiem ci co do ciebie mam. konkretnie to, że gdy trzeba mi dowalic warna pojawiasz się ty. a to,że nagle gdy brakuje mi 50 procent do bana szukacie byle powodu aby mi jest nadać. obstawiam, że specjalnie czekaliscie z tą sygna abym miał równe 100 w końcu mam ja już półtora miesiąca. Więc sry, ale póki robisz za gościa który codziennie wstawia mi warny bedemial do ciebie taki, a nie inny stosunek.

co do daty wydania, na prośbę lazarusa zmienię ja na 3 maja. mam nadzieję, że wytrzymacie. sceny do napisania zostały tylko dwie. chciałbym was zapewnić, że warto było czekać, ale to już będzie wasza opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...