Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Gość Skurwysyn

Myślę, że właśnie pomimo tylu negatywnych emocji Hasbro jak w pierwszej części podciągnie tak tą część, że większość Bronies będzie jednak nastawiona pozytywnie i nie zobaczymy efektu "tylko dla pieniędzy i zabawek", nad tym filmem pracuje też ta sama ekipa co nad serialem, więc może się postarali ;)

 

Większość będzie pewnie nastawiona pozytywnie, ale możemy się spodziewać też czegoś zupełnie innego na naszej ulubionej stronie, co nie?  :crazytwi2:   avatar_6d36ff8e6962_96.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja znów odezwę się swoim gburowatym komentarzem. Obejrzałem pierwszą część i jakoś bez eteru się obyło.  Co do następnej części mam nadzieję, że dobrze przemyślą fabułę i przebieg wszystkich zdarzeń i nie wyjdą jakieś kwiatki. Co znowu pan Flash i romans? Może będą małe Tłajlatki. ( Littlebran nie obraź się) Ostatnim razem skończyło się na tym, że byli razem na balu, a potem się rozstali, więc jaka będzie reakcja naszego chłopczyka? Ot tak nic się nie stało, nie widziałem cię rok, nic się nie stało? No sorry, ale to by sensu nie miało. Widać z opakowania lalki, że nasza Azazel ma kucykowe uszka, czyli co, w gazetach pisali o tym i kryształowe imperium organizuje wycieczki na ziemię? No i znowu nasze mane6 musi zostać rozbite, bo przecież nie chcemy 13 panienek w jedym świecie i rozerwania czasoprzestrzeni czy czegoś w tym stylu, prawda? Co mi się podoba, to to, że może pokażą trochę Vinyl i Trixi. Cieszyłbym się gdyby Discord w ludzkiej postaci został menadżerem ich zespołu, bo to mogłoby być akurat ciekawe.Ok skończyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Flasha i Twilight - też się nieco zastanawiałam, ale to chyba jasne że zrobią z nich tylko przyjaciół, albo zakochanych wiedzących, że nie będą nigdy razem (niczym "Romeo i Julia"). Chociaż z drugiej strony, to raczej kwestia odcinków/sezonów gdy Twily pozna jakiegoś ogiera.

Obstawiam, że przy pierwszym spotkaniu od tak długiego czasu, Twi rzuci się Flashowi na szyje ^^.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, lecz mam kilka nowości:
Rainbow Dash-będzie grała na gitarze i śpiewała
Applejack- również będzie grała na gitarze i śpiewała
Rarity- napewno na klawiszowym instrumencie, kibordzie lub coś w tym stylu i śpiew
Faluttershy- gra na tamburynie i będzie śpiewała
Pinkie Pie- na perkusji i śpiew
Twilight Spearkle- nie ma żadnego instrumentu, śpiewa
Każda z głównych bohaterek będzie miała pasemko włosów w kolorze tęczy, oprócz rzecz jasna Rainbow Dash, która ma całe włosy tęczowe. Każda z bohaterek będzie miała znamię na oku w kształcie znaczka który ma w Equestrii.
Premiera ma być w Lipcu.

My-Little-Pony-Equestria-Girls.jpg

Edytowano przez fFankaRainbowDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, lecz mam kilka nowości:

Rainbow Dash-będzie grała na gitarze i śpiewała

Applejack- również będzie grała na gitarze i śpiewała

Rarity- napewno na klawiszowym instrumencie, kibordzie lub coś w tym stylu i śpiew

Faluttershy- gra na tamburynie i będzie śpiewała

Pinkie Pie- na perkusji i śpiew

Twilight Spearkle- nie ma żadnego instrumentu, śpiewa

Każda z głównych bohaterek będzie miała pasemko włosów w kolorze tęczy, oprócz rzecz jasna Rainbow Dash, która ma całe włosy tęczowe. Każda z bohaterek będzie miała znamię na oku w kształcie znaczka który ma w Equestrii.

Premiera ma być w Lipcu.

My-Little-Pony-Equestria-Girls.jpg

To akurat już wiedzieliśmy od trailera xD

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blebleble, kicz w stylu HSM, MH, czy kij wie co.

"Shake you taaill" (Blues Brothers?), ciagle dają jakieś podteksty kucykowe, nie podoba mnie się to.

Niech zgadnę - Twilight przeniosła się ponownie do świata, gdyż jej korona zaczęła służyć jako nagroda w konkursie muzycznym, szóstka przyjaciółek założą zespół z kiczowatymi piosenkami typu "Szejk jooł ass teejl", lecz będzie też zespół ich przeciwniczek, w którym liderką będzie Adagio Dazzle, tak więc obie będą walczyć o koronę, jednak Twilicorn z pomocą przyjaciółek wygrają jak zawsze i zdobędą koronę. Koniec.

No i co tam robiły te dziwne kolorowe chomiki w ubrankach? XD To chyba Parasprity.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera ma być w Lipcu.

 

W Lipcu? Skąd te informacje? Jest jakieś potwierdzone źródło?

 

 

Blebleble, kicz w stylu HSM, MH, czy kij wie co.

"Shake you taaill" (Blues Brothers?), ciagle dają jakieś podteksty kucykowe, nie podoba mnie się to.

Niech zgadnę - Twilight przeniosła się ponownie do świata, gdyż jej korona zaczęła służyć jako nagroda w konkursie muzycznym, szóstka przyjaciółek założą zespół z kiczowatymi piosenkami typu "Szejk jooł ass teejl", lecz będzie też zespół ich przeciwniczek, w którym liderką będzie Adagio Dazzle, tak więc obie będą walczyć o koronę, jednak Twilicorn z pomocą przyjaciółek wygrają jak zawsze i zdobędą koronę. Koniec.

No i co tam robiły te dziwne kolorowe chomiki w ubrankach? XD

Cóż, każdy ma swoje zdanie, ja je szanuję, choć mam nadzieję że zmienisz je po obejrzeniu kontynuacji (o ile masz taki zamiar).

Musi się dziać coś strasznego skoro Twi zostanie znów człowiekiem, jej element ma drzewo, więc chyba nie o koronę tym razem tu będzie chodzić... Sama myślałam nad czymś w stylu "Chcą zburzyć/zamknąć szkołę, trzeba coś zrobić by do tego nie doszło, Twilight ratuj!", choć mam nadzieję że twórcy nas czymś zaskoczą, fabułą której jeszcze żaden musical o licealistach nie miał. Tak czy siak już po trailerze widzę, że będzie epicko (mi się piosenka podoba, a to dopiero jedna z 12).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam nadzieję że zmienisz je po obejrzeniu kontynuacji

Obejrzę z ciekawości, ale są małe szanse, żeby coś w takim stylu mnie zaciekawiło.

W takim razie w tamtym świecie i tak będzie korona, a gdy Twilight ją wygra, to będą mogły mieć Elementy...

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lipcu? Skąd te informacje? Jest jakieś potwierdzone źródło?

 

 

Cóż, każdy ma swoje zdanie, ja je szanuję, choć mam nadzieję że zmienisz je po obejrzeniu kontynuacji (o ile masz taki zamiar).

Musi się dziać coś strasznego skoro Twi zostanie znów człowiekiem, jej element ma drzewo, więc chyba nie o koronę tym razem tu będzie chodzić... Sama myślałam nad czymś w stylu "Chcą zburzyć/zamknąć szkołę, trzeba coś zrobić by do tego nie doszło, Twilight ratuj!", choć mam nadzieję że twórcy nas czymś zaskoczą, fabułą której jeszcze żaden musical o licealistach nie miał. Tak czy siak już po trailerze widzę, że będzie epicko (mi się piosenka podoba, a to dopiero jedna z 12).

Tak, w lipcu. było w opisie filmiku z zapowiedzią, ale znając życie będzie opóźnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w lipcu. było w opisie filmiku z zapowiedzią, ale znając życie będzie opóźnienie.

 

73ySs.png

 

73yUA.png

 

:rainderp:

 

EDIT:

Przedłużona reklama filmu Rainbow Rocks: (REAL HUMANS INVOLVED)

 

(czarna Rarity, rasiści w fandomie się budzą :rainderp:)

 

Zacytuję tylko pewnego Pana:

74gmM.png

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu reklamy jakoś nie jestem pewny czy chcę to obejrzeć ,ale przyciągają mnie piosenki ,bo ta w tle wydaje się naprawdę spoko jak dla mnie i ciekawi mnie  skąd będą miały skrzydła ,bo przecież chyba nie będzie żadnego zagrożenia isin't ?

Zobaczymy ale jestem pewny że będzie ciekawie :rarityexcited:

Edytowano przez Joker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki i same postacie wydają się być nawet interesujące.

Mam za to pomysł fabularny...

Flash Sentry wyskoczy z tego lustra w CE i będzie się tak zalecać do Twi, że ta w desperacji pójdzie do Haj Skul Mjusikal i jak każda dobra Mary Sue założy zespół z psiapsiółami- bo prócz śpiewu nic nie potrafi w ludzkim świecie...

To co jest w tym spoilerze powyżej, to tylko głupi żart in Cahan style, ponieważ Cahan nie wyobraża sobie tego filmu pod względem fabularnym, ale ma nadzieję, że będzie dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot beznadziejny. Jak już chcieli wcisnąć dziewczynkę murzynkę to do Twillight bo fiolet jest jakby nie patrzeć ciemnym kolorem, a nie do Rarity, no ludzie. Bały a ciemny brązowy to dwa różne światy. No nic, ale film i tak mam zamiar obejrzeć. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigga Rarity is nigga.
Nie widzę większych perspektyw dla sequela EqG niż szukanie backgroundów.
Gdyby tak bohaterki spotkały miłych i potrafiących śpiewać coś normalnego bronies jak Whateverer, czy AcousticBrony...
Niestety to tylko marzenia, choć może któraś z bohaterek zrobi sobie fryzurę w stylu Kurta Cobaina :rainderp:

Moderator tu był :v Wybacz Khornel, ale takich obrazków też tutaj nie tolerujemy... :C ~Draques

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to swietne nowiny.Ze zwiastunu wynika ze Dj Pon-3 bedzie miala wieksza role.Albo pokazali jedyne momenty w ktorych wystepuje by podjarac fanow :rainderp: Jedyna rozkmina to jak pojsc na to do kina z taka dysjrecja by znajomi nie zobaczyli ;______; No coz najwyzej mnie odkryja :bonbon:
Nastepna rozkmina:
Skoro Dj Pon-3 to kucykowy nick dla Vinyl od ,,Pony'' to jak bedzie brzmiec ten nick w Equestia Girls ? Dj Hum-3 od ,,human''? :badumts:


Adiago Dazzle. Ona się nazywa Adiago Dazzle.


Tez tak sadzilem na poczatku lecz mam dowod iz nie jest to imie Vinyl.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9ySk-61pp3ElaHy5u-cYwjy4HJmMrMiKSFFUUH-Uo5ncCoQDHfGdsKfQJ

Jak sie przyjzysz uwaznie pudelku znajdziesz odpowiedz :D Sory ze nie zrobilem spoilera lecz nie umiem :rainderp: Pierwszy dzien na forum.


Adiago Dazzle. Ona się nazywa Adiago Dazzle.


Tez tak sadzilem na poczatku lecz mam dowod iz nie jest to imie Vinyl.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9ySk-61pp3ElaHy5u-cYwjy4HJmMrMiKSFFUUH-Uo5ncCoQDHfGdsKfQJ

Jak sie przyjzysz uwaznie pudelku znajdziesz odpowiedz :D Sory ze nie zrobilem spoilera lecz nie umiem :rainderp: Pierwszy dzien na forum.
Glupi troll fon.Wyslal razy dwa

Na przyszłość polecam użycie opcji "Edytuj". Nie piszemy posta pod postem ~Draques.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...