Skocz do zawartości

Hu hu, Uszatka się wita


Sowenia

Recommended Posts

Od chyba dwóch dni coś tam pisuję na forum, a jeszcze się nie przywitałam. Mój błąd. Już się poprawiam, wszak nieładnie tak z buciorami do ludzi. 

 

Otóż na imię mi Natalia lecz znajomi mówią na mnie Budyń i bardzo lubię tę ksywkę. Niestety w internetach rzadko mogę wybierać taki nick stąd Uszatka. Czemu Uszatka? Cóż, to mój ulubiony gatunek sowy <3 

Macie więc kolejną informację. Kocham sowy i wszelkie ptactwo. Ale sowy najbardziej~ Inne zwierzęta oczywiście także uwielbiam. 

- Lat mam 18. 

- Jestem nie tylko Pegasis, ale także Otaku. Mam niczego sobie zbiór mang i 4 figurki. 

- Poza tym kocham horrory, duchy i upiory~ A do tego gore (nie wiesz co to to lepiej nie sprawdzaj) i wszelkie zboczone rzeczy. Głównie te dziwne. 

- Lubię pisać. 

- Kocham piratów. Gdyby nie te czasy to sama chciałabym być piratem, ale mówi się trudno. 

- Kocham fantastykę i z chęcią sięgam po książki. Głównie z tegoż gatunku. 

 

Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy. No..więc to tyle o mnie i mam nadzieję, że długo zostanę na forum i miło mnie powitacie ^^

 

 

 

I jeszcze taki drobiazg. Dość kontrowersyjny i z góry mówię, że nikogo nie chcę obrazić. Brzydzę się swoją rasą. Mianowicie ludźmi. Nie wszystkimi, ale podłych, zdradzieckich, bezmózgich, okrutnych i egoistycznych jest tak wiele, że mówię już ogólnikowo...spaczyliśmy się w czasie ewolucji. 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Witaj na forum i baw się dobrze :hug:.

- Oprócz sów jakie jeszcze ptaki wyjątkowo lubisz?

- Ulubiony kraj?

- Elfy czy ludzie?

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Życzę dobrej zabawy.

 

Jeśli mam być szczera ja też brzydzę się tego typu ludzi.

 

Przy okazji... czy ja widzę Vincenta z PH w ID na dA? <3 (Pandorka to moja ulubiona manga)

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikogo nie witałem, to w sumie warto jakoś zacząć :D Tak więc witam Cię, droga Uszatko na forum :3 Mój nick sprawia, iż muszę najpierw wypełnić pewną formalność. Tak więc łap tu huga ode mnie na przywitanie  :twihug: Tak przy okazji, świetny awatar i sygnatura, Twoje dzieło?

 

Taa, pierwsze pytanie już zadałem, ale mam tu jeszcze inne dla Ciebie :D

 

1. "Inne zwierzęta też uwielbiam" - jak wysoko wilki są na liście? :3

2. Jakiej muzyki słuchasz?

3. Skąd takie zainteresowania w kwestii filmów? (nie mówię, że to złe, sam lubię horrory, z tym, że mnie bardziej interesują te "psychologiczne", niż nastawione na gore)

4. Jakieś ulubione tytuły jeśli chodzi o książki z gatunki fantastyki?

5. A cóż takiego lubisz pisać? Można gdzieś Twoje prace zobaczyć?

6. Czy to powitanie było dobre jak na moje pierwsze? XD I powiedz, że czujesz się wyróżniona! Prooooszęęęęę

 

 

7. Skąd takie negatywne nastawienie do ludzi jako ogółu? Nie da się ukryć, iż nie brakuje wśród nas osób o takich cechach, jakie podałaś i nawet nie zamierzam się tu kłócić, lecz nadal są również dobrzy przedstawiciele naszej rasy. 

 

Baw się dobrze na forum! I jak szukasz kogoś do pogadania - zapraszam do siebie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin!

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png

 
 
1.Jakie są Twoje ulubione anime i jakich postaci masz figurki? :)
2.Jakie kraje chciałabyś zwiedzić?
3.Co sądzisz o Skandynawii?
4.Lubisz Maskonury?
5.Jaki język uważasz za najtrudniejszy?
6.Ulubiony kuc drugoplanowy?
7.Myślisz, że ile tu wytrzymasz?
Bez przesady, nie każdy jest taki. Oczywiście, są takie "przypadki" ale aż taka nienawiść? 
Þakka ykkur fyrir svörin og hafa gaman :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rarityhug:  Łapię huga <3 

A teraz po kolei:

 

1. Dziękuję. Avatar i sygna to moje dzieła c: Nie licząc obrazka Rarity samego w sobie. 

2. Wilki są naprawdę baaaardzo wysoko na liście~

3. Głównie gotycki rock/metal w typie Within Temptation i Evanescence, a także Skillet, Breaking Benjamin itp. No i mhroczne soundtracki jak większość w Harrym Potterze na przykład. 

4. Mówiąc o horrorach miałam na myśli właśnie te psychologiczne. Cóż..od zawsze fascynowało mnie to co mroczne i tajemnicze ;3

5. Ulubione tytuły to "Wiedźmin", "Harry Potter" i "Siedem królestw". 

6. Opowiadania głównie. Mam jakiegoś porzuconego bloga, którego nie usuwałam..mogę podesłać linka jeśli chcesz, ale to takie trochę yaoi więc nie wiem czy twoje klimaty. 

7. Było świetne! Czuję się wyróżniona~ Naprawdę! : D

 

A teraz dalej. 

1.  Magi, SAO, Madoka, Kuroshitsuji, Ao no exorcist, Jigoku Shoujo, Kuroko no basket, Pandora Hearts, Hetalia i Elfen Lied. Co do figurek to Deidara, Francja, petit nendoroid Sayaki i nendoroid Kirito. 

2. Hmm..Japonię, Indie, Kanadę i Hiszpanię. 

3. Co sądzę o Skandynawii? Zimno xD Szczerze to nie wiem. Ładnie tam mają i zdrowe powietrze. 

4. Oczywiście, wszak to też ptaki~

5. Polski i Arabski. 

6. Lyra i Dr, Whooves

7. Wszystko zależy od atmosfery i życia forum c: 

 

Napisałam, że nie sądzę tak o wszystkich. Są ludzie dobrzy, wiem o tym i dlatego nie chcę by nasza rasa wyginęła lub coś podobnego. Nie jest też tak, że nienawidzę wszystkich w okół nawet jeśli ich nie poznam. Moją niechęć kieruję do rasy samej w sobie. Do naszej wrodzonej zawiści. Głównie zawiści i egoizmu. 

 

Ah i jeszcze: 

- Ulubione kolory to wszystkie zimne jak biały, blady niebieski, lawendowy, jasny szary itp. 

- Ulubione zwierzę to sowa, kot, szczur, motyl i koń. 

- Szopy pracze są przeurocze i niezłe z nich złodziejaszki, heh~ 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Przez moją edycję chyba nie zauważyłaś pytań, trudno powtórzę :):

- Oprócz sów jakie jeszcze ptaki wyjątkowo lubisz?

- Ulubiony kraj?

- Elfy czy ludzie?

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Zwykle nie zadaję pytań, ale nie mogę się powstrzymać. Dlaczego mówią na Ciebie Budyń?

 

Rozumiem, że w naszym społeczeństwie występują takie osobniki oraz że człowiek ma wrodzoną zawiść i egoizm. Smutne, ale prawdziwe... Ale mnie bardziej smuci to, że tych co robią coś dobrego nie brakuje, ale nic się o nich nie mówi i zawsze pozostaną w cieniu tych złych...

 

To tyle ode mnie. Życzę miłego korzystania z forum, spotkania samych porządnych ludzi i jak najwięcej postów :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Oprócz sów jakie jeszcze ptaki wyjątkowo lubisz?
- Ulubiony kraj?
- Elfy czy ludzie?

 

-  Oprócz sów to pawie, łabędzie, pierwiosnki i papugi. 

- Kanada. 

- Elfy (ale nie te z Wiedźmina, tam ich nie lubię za bardzo) 

 


Przy okazji... czy ja widzę Vincenta z PH w ID na dA? <3 (Pandorka to moja ulubiona manga)

 

Tak, to Vincent. Też kocham Pandorę, właśnie czytam mangę <3 Vincent, Jack i Alice są moimi uluionymi postaciami <3

 


Dlaczego mówią na Ciebie Budyń?

 

A nie pamiętam, ale chyba przez moje nazwisko. 

 


Rozumiem, że w naszym społeczeństwie występują takie osobniki oraz że człowiek ma wrodzoną zawiść i egoizm. Smutne, ale prawdziwe... Ale mnie bardziej smuci to, że tych co robią coś dobrego nie brakuje, ale nic się o nich nie mówi i zawsze pozostaną w cieniu tych złych...

 

Niestety to prawda. Nawet w mojej wypowiedzi to widać..ale naprawdę mam wrażenie, że tych spaczonych jest więcej. Albo bardziej rzucają się w oczy, kto wie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już zdążyliśmy się wcześniej poznać poprzez inny temat, ale oficjalnie Witaj :pinkie: życzę ci dobrej zabawy na forum, łap muffina :muffin: ode mnie na strat. :RPHVO:

PS: Tęż lubię sowy :pinkie4:  ,często widzę puchacza który siedzi w pasie drzew obok mojego domu. :portalface:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*łapie muffina: Mmmm~ Przepyszny, dziękuję ^^

 

Puchacze akurat są straszne XD Co nie znaczy, że ich nie lubię~ Eh, fajnie masz. Ja mieszkam w zbyt zabudowanym osiedlu żeby sowy zaglądały do okien aczkolwiek raz jakaś przeleciała w nocy jak na balkonie byłam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, to Vincent. Też kocham Pandorę, właśnie czytam mangę <3 Vincent, Jack i Alice są moimi uluionymi postaciami <3

A moimi Oz, Echo, Gil, Alicja i Break... a i młody Vincent jest taki uroczy. Przy okazji ja też lubię horrory i gore... przez co dostałam bana.

 

Chyba już cię polubiłam. :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A moimi Oz, Echo, Gil, Alicja i Break... a i młody Vincent jest taki uroczy. Przy okazji ja też lubię horrory i gore... przez co dostałam bana.
 
Chyba już cię polubiłam.

 

Oz i Break dawniej znajdowali się na mojej liście tych naj naj, ale to jak tylko anime oglądałam. Po przeczytaniu mangi spadli niżej.

 

Heh, oj tak, ja też ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak odnośnie sów, to przypomniałem sobie, że u mnie na osiedlu całe ich stada siadały na drzewach przy blokach. Niestety gałęzie drzew ścieli, bo mieszkańcy się skarżyli na to, że się zlatują. Od tej pory nie pokazała się już ani jedna w mojej okolicy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze :enjoy:

Mam pytania:

-Celestia czy Luna?

-Lubisz czytać fanfiki?

-Grywasz w gry?

-Od kiedy interesujesz się kucykami?

 

A tego typu ludźmi po prostu nie warto się przejmować. Mimo, że doskonale wiem, że takich osób jest wielu i przez nich można zwątpić w ludzkość, warto pamiętać jednak, że są też osoby, które nie są takie jak inni.

Edytowano przez Arey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... tak odnośnie sów, to przypomniałem sobie, że u mnie na osiedlu całe ich stada siadały na drzewach przy blokach. Niestety gałęzie drzew ścieli, bo mieszkańcy się skarżyli na to, że się zlatują. Od tej pory nie pokazała się już ani jedna w mojej okolicy...

 

 Jak to się skarżyli? A co im sowy przeszkadzały? Przecież to takie piękne stworzenia, powinni być zaszczyceni :C 


-Celestia czy Luna?
-Lubisz czytać fanfiki?
-Grywasz w gry?
-Od kiedy interesujesz się kucykami?

 

1. Trudny wybór. Obie bardzo lubię, ale chyba jednak wolę Lunę. 

2. Tak chociaż ostatnio jak mam ochotę poczytać sięgam po zaległe książki. 

3. Owszem, bywa, że pogram. 

4. Mniej więcej od kiedy pojawiła się druga fala kuców w McDonaldzie. To będą jakieś 2 lata chyba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak to się skarżyli? A co im sowy przeszkadzały? Przecież to takie piękne stworzenia, powinni być zaszczyceni :C 

 

Oficjalna wersja podana przez spółdzielnię, brzmiała, że sowy działały negatywnie na zwierzęta mieszkańców (jest w tym trochę prawdy, bo mój królik był przestraszony ich pohukiwaniem i lotami blisko bloków, ale nie było to często) i rozrywały worki na śmieci podczas szukając czegoś do jedzenia na okolicznych śmietnikach (nigdy nie widziałem żadnego rozerwanego worka i walających się śmieci). Nieoficjalnie (i tu trzeba doszukiwać się prawdy) w tej okolicy mieszka/ł ktoś, kto sów i ogólnie ptaków nie lubił, a miał znajomego w urzędzie miejskim, który pomógł wysiedlić sowy... i jednocześnie oszpecił nam osiedle. Na szczęście (chyba pierwszy raz w moim mieście) po ponad trzech latach ktoś ruszył głową i zdecydował wyciąć w całości pocięte wcześniej drzewa i posadzić na ich miejsce nowe. Mam więc nadzieję, że kiedyś wrócą, bo brakuje mi ich... :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...