Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamiiru

Gra My Little Pony Android

Recommended Posts

2 minuty temu, eni napisał:

Jak przechodzę z jednego miasta do drugiego to na mapie przy każdej lokalizacji od kilku dni mam 3, tak jakbym miała jakieś 3 zadania do wykonania. Ale żadnych zadań nie ma. Wszystko mam już dawno zrobione. Ostatnio były zadania z Klugetown, ale te też już zrobiłam. Ktoś jeszcze tak ma? Co to może oznaczać?

Mam tak samo, więc się nie martw.

Dnia 6.11.2017 o 19:43, eni napisał:

Jak przechodzę z jednego miasta do drugiego to na mapie przy każdej lokalizacji od kilku dni mam 3, tak jakbym miała jakieś 3 zadania do wykonania. Ale żadnych zadań nie ma. Wszystko mam już dawno zrobione. Ostatnio były zadania z Klugetown, ale te też już zrobiłam. Ktoś jeszcze tak ma? Co to może oznaczać?

Screenshot_2017-11-06-20-11-24.png

u mnie jest ok. nie wyswietla nic, same pieniazki.....

Dnia 8.11.2017 o 08:56, olciasek25 napisał:

To jest błąd.  Też tak miałam napisałam do nich i misje wróciły :)

Napisałabym, ale słabo znam angielski. Mogę poprosić o wzór?

Trochę się nudziłem dlatego postanowiłem wrócić do gry. Ostatnio grałem w to w ubiegłym roku, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem kiedy to się stało, ale na dzień dzisiejszy ta gra jest ledwie grywalna. A wszystko przez lawinę niesamowicie upierdliwych reklam. Jeśli Gameloft chce przebić EA pod względem wyciągania kasy od gracza, to jest na dobrej drodze. Poza tym, nowości cieszą (mogę się mylić, ale chyba poprawili trochę grafikę). 

• Haha 1

@Kredke Na razie to według google, moje urządzenie (samsung s7) nie obsługuje nowej aplikacji i nie mogę zaktualizować gry... Ciekawe

Celestia została upiększona. Jest mniej kanciata, ma fajniejszą grzywę i ogon, oraz przyjemniejszy ryj:

Spoiler

full.jpg

Princess_Celestia_Character.png

Pjg97jxRxR__Z9aV-gOsdtEI7O_P5LXJeI7CYuUk

Chyba ją co jakiś czas poprawiają, w końcu stara jest i trzeba liftingu.

Edited by fallout152

Przed chwilą, Uszatka napisał:

Znacie jakiś sposób żeby móc w to grać na komputerze? 

Emulator andrioda o nazwie Nox, albo Windows 10 i wersja pod windows

• Upvote 1

1 minutę temu, ATIMKOS napisał:

albo Windows 10 i wersja pod windows

Nawet nie wiedziałam, że udostępnili to dla komputerów :P Dzięki ^^ 

Miałem o to pytać dawno, ale spytam teraz, czy tylko ja od paru miesięcy nie mogę updatować gry? Nawet jak ja odinstaluję i od nowa pobiorę.

5 minut temu, Chief napisał:

@ATIMKOS Pobierz plik apk ze sklepu play i zainstaluj ręcznie aktualizacje. Możliwe, że skończyło się wsparcie dla twojego telefonu. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM&hl=pl - tutaj powinno być napisane, czy gra wspiera twój telefon/tablet

Aplikacja jest zgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.

Jeżeli połączysz z kontem google, to masz nazwe od google, jeżeli od FB to z FB. Nie wiem czy to działa bez konta premium w grze

• Like 1

Cześć, potrzebuję małej pomocy. 
Albowiem kiedyś już grałam w tą grę, byłam zalogowana przez facebooka. Ale niestety dwa miesiące temu musiałam grę odinstalować, bo telefon mi się zawieszał. 
Dziś chciałam sobie na nowo w nią pograć. Więc zainstalowałam ją, zalogowałam się znów na facebooka przez grę. I co? Mam 1 level! A już miałam naprawdę spory D: 
Czy da się to jakoś cofnąć, czy raczej już nie? 
Wszyscy znajomi co byli w grze to wrócili.. Ale reszta nie ;___; 

Spróbuj zalogować przez google, a nie przez facebooka. W razie konieczności zawsze możesz skontatkować z supportem, oni przywracają save

12 minut temu, Chief napisał:

Spróbuj zalogować przez google, a nie przez facebooka. W razie konieczności zawsze możesz skontatkować z supportem, oni przywracają save

Dobrze, spróbuje pierw przez google, a potem z supportem się skontaktuje, jakby się nie udało