Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Szkoła magii wśród gwiazd [Human][Fantasty][Adventure]


Churchille

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Mogę to zrobić, zmiana w małe zwierzę nie zużywa tyle energii co zwierzęta typu ,,niedźwiedź" których niestety jeszcze nie opanowałam, uczę się też nad wilkami...Z nimi jest tak jak z niedźwiedziem, a wiesz. Mam magię ziemską, ale skoro to przyroda to wolę jednak zwierzęta niż kwiaty... I właśnie dlatego postanowiłam podszkolić się w przemianach łatwych typu ,,papuga, kot, pies" póki co myślę , że takie zwierzęta wychodzą mi najlepiej, ale przemiany to nie wszystko. Od tygodnia próbowałam się zabrać za naukę tak zwanej ,,rozmowy z zwierzęciem" to musi być super, zamienianie się jest lepsze, bo jesteś zwierzęciem i możesz pogadać jako inne zwierzę z nim, ale jako człowiek, który nie do końca opanował jak porozumiewać się w innym ciele ... łatwiej będzie opanować to najpierw jako człowiek. 

 

Odpowiedziała, a po chwili dostała łap, ogon, uszy i w mgnieniu oka była szarym kotem z zielonymi oczami.

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kotek! A ja za to uczę się swoją świetlistą kopię... A to naprawdę trudniejsze niż wygląda. Umiem tworzyć obrazy i przedmioty, ale krótkotrwałe... Bardzo ciekawi mnie zaklęcie zamiany w światło, lecz wolę ie próbować, bo to najwyższy poziom. Jak chcesz mogę o tym więcej powiedzieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Powiem tak: Niski poziom to skupianie w jednym miejscu odpowiedniej ilości energii i tworzenie bardzo słabych przedmiotów, bądź tworzenie mostu z światła, równie krótkotrwałego. Średni to otrzymywanie trochę dłuższego efektu, zwykłe ćwiczenia, a najfajniejsze to tworzenie swojej kopii i obrazów, co u mnie jest umiejętnością specjalną. O trudnym wiem w zasadzie tylko o zamianie siebie w światło, bo postanowiłam, że nie będę się o tym uczyć dopóki nie opanuję łatwiejszych rzeczy. Pokazać ci jakiś obraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Troszkę mnie nie ma i trochę mam do czytania :/)

 

Sandro po krótkim czasie który dla niego był wiecznością postanowił się przejść po szkolę, o ile dobrze pamiętał magia ciemności była podzielona na dziedziny uczy się dwóch. Lubi tą magię, dla niego ukojenie jest w ciemności aniżeli w światle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...