Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Upiór przyjmujący kształt największego lęku danej osoby- powiedziałam pod nosem.

 

Obrona przed czarną magią byłą zdecydowanie przydatnym przedmiotem, jednak ciekawym- nie. Przynajmniej nie dla mnie. Rozejrzałam się po sali, w poszukiwaniu czegoś, na czym można zawiesić wzrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wspaniale! Więc, umiecie teorię! Czas na praktykę! Powtórzcie za mną: Riddiculus!

Cała klasa, choć nie mrawo, to powtórzyła. Nagle szafa, zaczęła drżec.

- Tam w tej szafie jest bogin. Kto chce na ochotnika?


- No to moze ty- powiedział wskazując na Clarie- Clarie podejdź tutaj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez odpowiedzi podeszłam przed szafę, w miejsce które wskazał profesor. Wyjęłam swoją różdżkę.12.5 cala,sosna, włos z grzywy kelpi. Przygotowałam się na atak bogina. Jedyne, czego nie mogłam przewidzieć to to, w co się on zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czymś śmiesznym. O wiem. W jednej chwili przypomniała mi się cała dzisiejsza scena z miotłą, przeklętym kijkiem z patykami. Machnęłam różdżką i powiedziałam:

 

-Riddiculus

 

Miałam nadzieję, że zaklęcie się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu zaklęcia, klasa znów stała się normalna

- Brawo Clarie. Teraz ustawcie się w kolejkę i zaczynamy!

Ja ustawiłam się pierwsza. Przedemną pojawiła się złamana miotła. Krzyknęłam "Riddiculus!" I zamieniła się w drzewo, z którego spadał Malfoy

(Sory za nie dopisanie, ale nie chciałam zatrzymywać, bo komputer mi padł)

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander ustawił się w kolejce. Gdy nadeszła jego kolej, pojawił się przed nim sporych rozmiarów krab japoński. (to jest naprawdę paskudny stwór. Wygooglujcie sobie) 

- Riddiculus! - a w jego miejscu stał taki sam ale zrobiony z owoców. - Vorzüglich. - powiedział patrząc na owocowego kraba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdy nadeszła kolej Ari stanęła przed szafą, a przed jej oczami pojawiła się woda rozlewająca się na wszystkie strony - Riddiculus! - powiedziała szybko, a na ziemi pojawił się korek, który po chwili został wyjęty a woda opadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Oczywiście, lepiej od razu chodźmy - powiedziała i wzięła Alexa za rękę ciągnąc go w odpowiednim kierunku. O dziwo udało jej się trafić bez problemu - Cześć Amy - powiedziała gdy dotarli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...