Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

Ari chwilę popatrzyła za odchodzącym Alexem. Zaraz jednak się otrząsnęła i pobiegła za nim - Przecież też chcę iść - powiedziała, gdy już była na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam po całym zamku szukając klasy OPCM. Chodziłam i chodziłam. Nagle natknęłam się na Dracona

- Eee... Draco? Czy mógłbyś mnie zaprowadzić do klasy obrony przed czarną magią?- zapytałam się brata

- Oczywiście, to niedaleko- odpowiedział Draco, wyraźnie czymś ucieszony

- Czemu jesteś tak zadowolony?

- Nieważne- powiedział i zaniósł się śmiechem. Chwilę później powiedział, że na ich lekcji Neville przypalił sobie podeszwy butów

- Ach. Ha-Ha. Śmieszne- zaśmiałam się cicho

- To tu- powiedział Draco- Powodzenia

Nagle coś wymyśliłam. Pobiegłam do szkrzydła szpitalnego i odnalazłam Amelię i Alexandra

- Przepraszam, że wam przerywam, ale mam pytanie do Amy. Jesteś na siłach, by sobie coś przypomnieć z tamtego lotu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A to czemu?- zapytałam- Dlatego, że jesteśmy "wrogami"? A może dlatego, że jest tam "podły" Dracon Malfoy ze swoją "jeszcze gorszą" siostrą Sagittą Malfoy? A wiem! Bo z tamtąd pochodzi Voldemort. No jasne!- powiedziała ironicznym tonem i odeszła.

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłam przez korytarz cała zła. Starałam się być miła. Nie chciałam, żebym była jak Draco, który wyśmiewa się z Gryfonów. Rozmawiam, po przyjacielsku. Zapraszam żeby poprostu porozmawiać, a ona "Nie idźcie na spotkanie" czy coś takiego. No poprostu ona jest... W pewnym momencie na coś wpadłam

- Czemu jesteś zła?- zapytał mnie znajomy głos

- Bo mnie oszukali, Draco- powiedziałam, nie podnosząc głowy

- Kto cię oszukał?

- Gryfoni

- Widzisz! Dlatego mówiłem ci, żeby się z nimi nie zadawać! To jest zakłamany dom! Trzymaj się przy mnie, a żaden Gryfon cię nawet nie tknie

- Dobrze Draco

- Biegnij na lekcje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jawohl! - powiedział wstając. - Wracaj do zdrowia Amy. - powiedział na pożegnanie, złapał Ari za rękę i pobiegł z nią w kierunku klasy. - Choć, może się nie spóźnimy. - powidział gdy już byli za skrzydłem szpitalnym. Podszedł do jakiegoś obrazu. - Karuzzela. - powiedział (dwa z tam specjalnie dałem.) a obraz odsłonił skrót. Z którego do sali był już kawałek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dobrze, że po tej szkole chodzimy z tobą - powiedziała ponownie - Teraz obrona przed czarną magią? Może być ciekawie - stwierdziła Ari.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu korytarza pojawił się nauczyciel OPCM- profesor Remus Lupin. Wyglądał na bardzo zmęczonego, ale zadowolonego. Uśmiechnął się do nas, i otworzył drzwi do klasy.

Gdy wszyscy weszli do klasy, zobaczyli, ze ławki i krzesła sa odsunięte pod ściany, a na środku klasy stała szafa

- Panie profesorze, czy będziemy dziś robić boginy? Nauczyciel, przyznał mi racje

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Pomfrey nie dała jej dokończyć. Po prostu... Nagle przez okno wyleciała sowa Amy. Wpadła na pewien pomysł. Wzięła pergamin i pióro i napisała "zaklęcia niewidzialności, to o to chodziło". Przywiązała list do nóżki sowy i powiedziała:

-Leć do Ari i Alexa. Tylko się pośpiesz.- i ptak odleciał.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...