Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

- No dobrze płynie - powiedziała i zobaczyła Aleksandra - Cześć - rzekła i zapytała - A co u was? Ja nie mogę się doczekac, ale trochę się boję, że tu się pogubie... ta szkoła jest ogromna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Spało się całkiem dobrze, ale strefa czasu wciąż trochę mi przeszkadza. - odparł. - Ciesze się że zaczynami. Wiesz, ja tu mam dwójkę rodzeństwa, więc można ich wykorzystać żeby nas oprowadzili - Powiedział do Ari.

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Byłoby świetnie - stwierdziła. - Sama bym nie miała kogo prosić o oprowadzenie i zgubiłabym się na pierwszym zakręcie najpewniej - mówiła Ari.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłam się dość wcześnie, ale wiele osób już nie spało. Szybko się ubrałam, i zeszłam do pokoju wspólnego. Niektórzy siedzieli na fotelach i czytali kiążki, inni dyskutowali o nowych lekcjach, jakie dostali w tym roku. Trochę mi się nudziło bez nowo poznanych przyjaciół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jestem pewna że w końcu się zgubię. - powiedziała - Ale w razie czego mam was.

W końcu więcej osób zaczęło schodzić się do pokoju wspólnego i zrobił się tłok. Można by wyjść na zewnątrz.

- Zaraz przyjdzie reszta. Może weźmiemy książki i poszukamy sali w której mamy lekcje? - zaproponowała Amy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Na razie są ustalone 2 lekcje, ale już mam plan na cały poniedziałek. Teraz każdy ma lekcje zapoznawczą ze swoim "wychowawcą")

Popatrzałam na plan lekcji. Eliksiry (np. Gryffindor ma transmutację). Później nauka latania. Poszłam do dormitorium po swoje rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłam przez zatłoczony korytarz, kierując się na pierwszą lekcję. Zaklęcia i uroki. Niewątpliwie przydatna, jeśli nie najprzydatniejsza dziedzina magii jaką czarodziej może opanować. Weszłam do sali i usiadłam w najniższej ławie, na samym brzegu, z dala od nauczycielskiej katedry. Wyjęłam książkę do zaklęć z torby i czekałam na profesora, razem z innymi Krukonami.

Edytowano przez MewTwo Percival Higgsbury
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

To jeśli tak prowadź - powiedziała Ari do Alexandra. Sama czuła się w tej szkole, jakby nie wiedziała nawet gdzie jest pierwsze piętro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander szedł korytarzem, patrząc na ścinę i licząc zbroje. - Aha. - podszedł nagle do jednej, stanął za nią, dotknął jakąś cegłę a wiele innych zaczęło tworzyć przejście. - Moja siostra jest tu już siódmy rok, i zna większość tych przejść. - powiedział wskazując na skrót. - W sumie, to ja powinienem iść przodem. - powiedział wchodząc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam tylko tyle, że eliksiry były w lochach. Nagle zobaczyłam grupkę Ślizgonów w moim wieku, więc się do nich dołączyłam. Cały czas myślałam tylko jedno: że jak przyjdę na śniadanie, to uduszę Dracona, że nawet palcem nie kiwnął, nic. Nie pokazał gdzie to jest. Nawet nie powiedział!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alderaminowi przysnęło się nieco za długo, o czym zdążył zorientować się, gdy w dormitorium tłukł się jakiś jeszcze nieznany mu dzieciak. Nie było co marnować czasu na głupoty, ubrał się więc szybko i opuścił pędem pokój wspólny Gryfonów. Dopiero wtedy zerknął na plan lekcji. Transmutacja z opiekunem domu. Tylko jak on ma tam niby trafić?

Po drodze jakiś uprzejmy czwartoklasista wyjaśnił mu którędy tam dotrzeć najlepiej, więc udał się tam czym prędzej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...