Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/01/18 in all areas

 1. Tagów obowiązkowych niet, docsa niet... No zgadnijcie, który fanfik właśnie leci do archiwum...
  2 points
 2. Tour de France. Niekoniecznie emocjonujące jest kolarstwo, ale co się wokół niego dzieje, już jest ciekawe
  2 points
 3. Co do mnie, wielu fajnych ludzi spotkałem dzięki fandomowi, skończyłem oglądać serial, niedługo przestanę się w ogóle udzielać w fandomie i misja będzie zakończona, bo co najważniejsze, będę miał ludzi z fandomu. Cóż, dla jednych strata BronyConu będzie trudna i smutna, niektórzy jej nie zauważą i zapewne gdyby nie ty, to bym w niewiedzy tkwił dalej. Cóż, ludzie będą w fandomie jeszcze długo, podejrzewam że kilka lat wprzód po zakończeniu emisji serialu, ale wiadomo, z czasem fandom będzie się kurczył niczym pieczarki na ogniu. Smutne, ale wszystko skończy się w taki sposób. Dyskusja o ostatecznym padnięciu fandomu, jest niczym dyskusja o końcu świata. Wiadomo, że kiedyś będzie, ale za cholerę ciężko wyznaczyć dokładniejszą datę. I podobnie jak ci co dyskutują o końcu świata jak ci co rozmawiają na temat końca fandomu dzielą się na grupy: Pierwsza z nich to ludzie, którzy w przypadku dysput o końcu świata mówią co chwilę, że jutro/pojutrze będzie koniec świata, czyli znafcy, którzy panikują o byle gówno. Druga z nich to ludzie myślący realnie, czyli generalnie tak jak ja, przyznam nieskromnie . Trzecia z nich to ludzie, którzy myślą, że koniec świata już był i oni z reguły mają choroby umysłowe. Bardzo porównywalni do ludzi, którzy uważają, że fandom już umarł . Czyli powoli będzie mniej meetów, eventów i ogółem aktywności wśród członków fandomu, to musiało kiedyś nadejść i nadeszło.
  2 points
 4. Nazwa kusi, ale ... czy to nazwać innowacją bym nie powiedział .
  2 points
 5. Jak na to patrzę to mi się taki kawał przypomina.
  2 points
 6. Tym razem mógłbym zapytać, czy przy takim obrazku okładkowym trzeba dodawać coś więcej, heh. W sumie coś dodać można. "Konfrontacja" jest bezpośrednią kontynuacją opowiadania Delirium pośrednio wiąże się też z pierwszą zamieszczoną przeze mnie na forum pracą, czyli Pościgiem (jego znajomość nie jest wymagana, ale oczywiście zachęcam do zapoznania się z nim). Być może powinienem wrzucić wszystkie trzy fiki do jednego tematu i przechrzcić go na serię, ale... sam nie jestem pewien. Poczekam na opinię Dolara. Do napisania "Konfrontacji" zbierałem się... długo. Nawet bardzo długo i z tego też powodu bardzo się cieszę, że jednak udało mi się ją ukończyć. Wyszło... chyba nieco eksperymentalnie. Tak, czy inaczej, pozostał mi teraz do napisania jeszcze jeden fik krążący wokół tego tematu. Z ciekawostek technicznych - na tę chwilę to moje najdłuższe opowiadanie. Tytuł: Konfrontacja Tagi: [Oneshot], [Dark] Obrazek okładkowy: Link: https://docs.google.com/document/d/1k-mzKGOD_dwZLqhJcMZfmlBZyaGrQd4uD94i6JFJfF8/edit Pre-reading&korekta: Bodzio i StyxD Opis: Historia konfrontacji Dnia i Nocy z Cieniem. Życzę miłej lektury.
  1 point
 7. Serdecznie zapraszam was na nowo stworzony serwer Minecraft! Serwer jest dostępny na wersji 1.12.2 a jego adres to: MLPSG.maxcraft.pl Na serwerze macie możliwość rozegrania rozgrywki igrzysk śmierci na cukierkowej mapie o pojemności 16 osób Jeśli serwer będzie się cieszył popularnością, zostanie dodana druga mapa lub nawet drugi tryb. Serwer na tę chwilę może pomieścić 50 graczy lecz jeśli będzie potrzeba to ta liczba zostanie zwiększona. Serdecznie zapraszam
  1 point
 8. Dying Light (ukończyłem dzisiaj Assasina i nadrabiam zaległości i już na powitanie, to... )
  1 point
 9. Wersja z napisami pojawi się prawdopodobnie najpóźniej w sobotę po amerykańskiej premierze. Yakity-Sax ma błędny numer odcinka na niektórych stronach przez wczesną premierę z okazji "Summer Surprises", ale zostało potwierdzone, że jest odcinkiem 18, a "A Matter of Principals" jest odcinkiem 14.
  1 point
 10. Chciałem się zapytać, czy wersja z napisami będzie w najbliższym czasie dostępna, czy może z powodów trzecich na razie nie jest planowana? Zadaje pytanie, bo tak głupio się wstrzymuje z obejrzeniem i nie wiem, czy warto jeszcze czekać.
  1 point
 11. 1 point
 12. Zapraszam do tematu z serwerem
  1 point
 13. Może i ja wezmę udział? Jak tylko coś mi do pustego łba przyjdzie...
  1 point
 14. Zrobiłem ostatnio eksperyment. Na stronie, gdzie wiersze piszą ludzie no tak 40+, założyłem konto i pisałem wiersze z losowych wyrazów, które do głowy mi przyszły. Często wiersze były o rzeczach absurdalnych, pisałem o niepodległości dla Śląska, o Łodzi Bałuty, pisałem o tym co mi wpadło do głowy i najczęściej było to zabawne. Ludzie wzięli to na serio, mam tam masę pozytywnych opinii i na jeden dzień często mój wiersz np. jedzeniu szynki i kiełbaski jest był najlepiej oceniany. Wniosek?
  1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. Marenlicious CTB-36 Light262
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...