Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Ziemowit

Brony
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Status Updates posted by Ziemowit

 1. 2018 się fajnie zaczyna.

   

  1. Show previous comments  8 more
  2. Cassidy

   Cassidy

   Ale tygrys jest pierwsza klasa.

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Dlatego właśnie pytam, bo próbuję zrozumieć

  4. Cassidy

   Cassidy

   Powinni dać śmiech w tle byśmy wiedzieli kiedy się śmiać, chyba, że cały filmik jest komedią ~

 2. Niech ktoś hugnie, bo smuteg :< 

  1. Show previous comments  6 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   A przy okazji, skoro już wyhugany, to co się stanęło, Ziemowit?

  3. Ziemowit

   Ziemowit

   Wolę na privie napisać :)

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Do eet. Nie wiem czy od razu odpiszę, ale na pewno nie oleję tego, więc nie martw się w razie czego. 

 3. Dzień Dobry. Pamięta mnie Pan? 

  1. Show previous comments  6 more
  2. Zexel

   Zexel

   Albo mi się wydaje albo to Twoje nowe konto... co ze starym się stało?

  3. Ziemowit

   Ziemowit

   Dłuuga historia, pewnie nie masz czasu

  4. Zexel

   Zexel

   Ajj... teraz jakoś nie mam ochoty na długie hisotrie. Jestem zbyt zmęczony - pogadamy kiedy indziej :P

    

    

 4. Moja mikrofalówka strasznie mhroczną jest. Podgrzewałem tam sobie obiad i patrzę a tu burza z piorunami, ogniste kule. Zastanawiałem się, czy nie skusić się na dalszą obserwacje (A nóż pojawią się smoki), ale wyłączyłem ją. 

   

  Co robić z takim potworem? 

  1. Show previous comments  5 more
  2. Ziemowit

   Ziemowit

   Ma żółtego kwiatka na środku :3 

  3. Decaded

   Decaded

   Mhroczny kwiatek. Następnym razem użyj talerza bez wzorów i zjawisko nie wystąpi. Proponuję też umyć wnętrze mikrusia mhrokusia.

  4. Ziemowit

   Ziemowit

   Dziękuję bardzo za rady. 

 5. Paczcie jaki czarodziej!

   

  1. Show previous comments  4 more
  2. Ziemowit

   Ziemowit

   Mhm. W sumie i tak największą bekę mam gdy czytam komentarze typu "BÓG CHONOR OJCZYZNA JP 100%", ale dopiero śmieszne są ich argumenty.

       Dlatego, że ich nie mają i gdy nie mają racji wyzywają od pedałów itp. Sam z takimi mam do czynienia w szkole i jeszcze nie spotkałem się, żeby okazali chociaż malutki przejaw inteligencji. Najgorsze jest to, że są bronieni przez nauczycieli, bo są z biedniejszych rodzin. U nas w szkole jest system tzw. punktów zachowania, czyli najdurniejszy system ever - za przynoszenie makulatury, baterii i nakrętek dostaje się + punkty, natomiast za wszystko co negatywne dostajemy minus punkty. Pamiętam jak oni kogoś tam pobili, ja widziałem zdarzenie, zgłosiłem nauczycielowi i dostałem punkty ujemne za to, że widziałem i byłem przy całej sytuacji. Co śmieszniejsze/smutniejsze dostałem wtedy więcej ujemnych punktów niż oni. 

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   To tylko dobrze o Tobie świadczy, bo z tego co pamiętam też jesteś kibicem, ale nie kibolem. 

   Mnie rozśmiesza, że Ci co krzyczą "BÓG HONOR OJCZYZNA" chcą palić pedałów, a nawet nie wiedzą że poprzednie pokolenia Polaków walczyli o wolność między innymi homoseksualistów, murzynów i innych mniejszości w Auschwitz. :v hipokryzja much

  4. Ziemowit

   Ziemowit

   Dlatego to mnie tym bardziej śmieszy. Zwłaszcza, że u nas, żeby stać się pedałem trzeba: 

   - Mieć długie włosy 

   - Nosić stopki, albo ubierać vansy na bosą stopę zamiast skarpet za kostkę

   - Mieć chociaż jedną, pierdółkowatą różową/pomarańczową rzecz

   - Oglądanie anime 

   itp. 

   Jak widać w naszej szkole to prawie każdy łapie się na zaszczytne miano pedała :rainderp:. Szkoda, że takie osoby nie są traktowane ostrzej, tylko nawet łagodniej od pozostałych. Pamiętam słynny cytat nauczycielki "Sebek jest bardzo grzeczny, tylko trochę bije innych. Ale jest grzeczny." Pozostaje mieć nadzieje, że w dorosłym życiu "karma się zwróci" i nieco się ogarną...

 6. ojak kisnę xDDD

  23172579_1978729629050220_14878088358386 

   

  1. Show previous comments  4 more
  2. Poranny Kapitan Scyfer

   Poranny Kapitan Scyfer

   @PervKapitan Jak to do cholery jasnej mleko jest niezdrowe, co to za ferment, skąd takie informacje? :v Jest zdrowe, chyba że masz nietolerancję laktozy albo alergię.

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Jestem na kom więc dovrego artyķuły nie znajdę ale wystarczy wpisać w google i będziesz miał wyniki badań. Tylko człowiek całe życie pije mleko

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Że mleko jest zdrowe to mit obalony dawno temu przez naukowców

 7. No dobra, pora trochę ponarzekać. Nie mam nic lepszego do roboty + nudzi mi się :v

   

  Mam sobie te 14 lat, idę do tej całej siódmej klasy. Weźmy sobie taki dzień - poniedziałek. Mam sobie na 8:55, ale jako że mam dość długą drogę do domu, muszę obudzić się wcześniej. Powiedzmy, że 8:00-8:10. Rano to się wstaje, ogarniam się i takie tam. Potem przychodzi szkoła. Siedzę sobie, wychodzę na przerwę i tak na przemian. Koniec lekcji o 16:30. W domu jestem koło 17. Godzinka jest na zjedzenie obiadu i przetrawienie, zatem 18. Kolejna godzinka to zadania domowe, mamy godzinę 19. Potem jeszcze kolejna godzinka, albo dwie na naukę. Powiedzmy, że taka 20:30. 

   

  I to jest godzina o której nie spotkasz się z kolegami, nie wyjdziesz na dwór. Po prostu siedzi się znudzonym i lekko przymulonym najczęściej przed komputerem i idzie się spać. Całe szczęście przez resztę dni kończę o 14:40, to da się porobić fajne rzeczy. 

   

  Nie wiem jak było za waszych czasów, nie mam pojęcia, czy wy też to czujecie/czuliście. Nie wiem również czy to wina szkoły, czy może po prostu ministerstwa. I nie wiem, też czy to wszystko mi się przyda w przyszłości. Może nieco przesadzam, ale co innego jak ma się 14 lat i na osiem godzin wychodzi się z domu, by się pouczyć, a co innego jak mamy 25 lat i idziemy na taki sam czas do pracy. Nie mówię broń Boże, że ci co pracują mają łatwo. W większości mają ciężej ode mnie i współczuje im, ale jednak co innego mając 14 lat, a co innego mając grubo ponad dwudziestkę. 

   

  Miło będzie jak napiszecie czy za "waszych czasów" było podobnie i ja mam coś nie tak ze sobą, czy może faktycznie mieliście mniej. Dobranoc. 

  1. Show previous comments  3 more
  2. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   U mnie odległość nie grała roli gdyż szkoła zawsze była dość niedaleko. Co innego koniec lekcji. Zdarzało się, że była to 15-16 i wtedy naprawdę był problem z czasem ale zwykle kończyliśmy około godziny 14 (zwykle po). Inna sprawa, że Triste był ostatnim rocznikiem, który uczęszczał do 7 klasy, a my byliśmy pierwszym rocznikiem gimnazjum więc zamieszanie z wprowadzania tego było odczuwalne :) Kwestię nauki i tego czy wszystko co wbijają Ci do głowy się przydaje... dyplomatycznie przemilczę. 

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Pamiętam jak zawsze gadałam jako gówniak że chce do pracy, wolę pracę itp, to mnie wyśmiewali. Poszłam do tego ogólniaka i nawet miałam ambicje na jakieś studia, które wybrałam sobie sama. Ale przy ilości stresu jakiego się tam nabawiłam rzuciłam to w pizdu i poszłam do najprostszej roboty, za minimalną krajową. Uczę się dalej, bo znalazłam darmową zaoczną szkołę o fajnym kierunku, jednak głównie chodzę do pracy i dalej jak mam iść na zajęcia to wolę do tej męczącej psychicznie jak i fizycznie pracy, bo ciężko mi usiedzieć i słuchać, słuchać, słuchać...

  4. Mielcar

   Mielcar

   No nie wiem, ja jestem w 2LO i mam sporo czasu wolnego :v Dwa dni w tygodniu mam do 16:30 i jakoś znajduję czas, by wyjść gdzieś z kolegami. Nie raz wracałem do domu po 20.

   Lecz z tą nauką muszę się nie zgodzić. Bardzo rzadko spędzam na naukę + pracę domową więcej niż 3 godziny. (No chyba że to są wypracowania, czy rozprawki, bo mam do nich słabość) Materiał z zadania domowego najczęściej wystarczał, ale są też okazyjne kartkówki i sprawdziany to troche więcej się siedzi. Zazwyczaj udaje mi się wszystko zrobić w 1,5h. I serio aż tyle czasu na przeżucie i strawienie obiadu? Nawet jeśli, to chyba można porobić wtedy coś ciekawego i wykorzystać ten czas.

   Spoiler

   Odkryłem też tajną technikę słuchania na lekcji, która pozwala nie tylko na robienie prac domowych szybciej, ale też na brak konieczności powtarzania materiału w domu. :giggle:

    

    

 8. Jak mnie wkurwiają takie Janusze co wszędzie widzą, że są Clickbaity. Co im szkodzi wejść w link i sprawdzić? Korona im z głowy spadnie, bo wsypią grosika autorowi danego artykułu? Rozumiem jeśli w nagłówku jest clickbait na granicy z oszustwem. Często tak robiłem, ale koniec końców przestałem, po prostu stwierdziłem, że drażnienie czytelników to nie jest przyjemność. Ale wracając. Jeśli w nagłówku nie ma wszystkiego dopowiedzianego to nie jest CLICKBAIT. I bez takich zabiegów dziennikarze nie mieliby z czego żyć. 

   

  Jak ja takich ludzi nienawidzę. 

  1. Show previous comments  2 more
  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Dziennikarska swołocz. 

  3. Talar

   Talar

   Warto aż tak tracić nerwy na takie sprawy?

  4. Ziemowit

   Ziemowit

   Lubię sobie ponarzekać i wypisać o tym co mnie gdzieś wkurza. Jakoś lepiej się czuję, gdy sobie pozrzędzę na różne tematy :P 

 9. kto mi ukrat ogórki

 10. Dobry Jeżu...   23622030_498302203874205_822685950096516

  1. Show previous comments  2 more
  2. Talar

   Talar

   Jak się wie, gdzie szukać, to takich postów jest na pęczki. Co dzień idzie takich z 3-4 znaleźć.

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Ja naprawdę nie rozumiem co madki widzą w tych świeżakach, przecież te pluszaki są takie brzydkie i byle jakie... 

  4. Ziemowit

   Ziemowit

   W dodatku to są do cholery Pluszowe Warzywa

   Pluszowe

   Warzywa. 

 11. żyjesz O.o 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Ziemowit

   Ziemowit

   Ano bez zmian, z tym że jestem ofiarą reformy rządzących :P. Nie ma tego złego. 

  3. Major

   Major

   Jakiej reformy ?

  4. Ziemowit

   Ziemowit

   tej z 7 i 8 klasą 

 12. Nareszcie będzie śnieg na Święta <3

 13. Polecam, może ktoś mimo wszystko się zapisze :c 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Ziemowit

   Ziemowit

   Nie planuję, żeby ta zabawa była jakąś Modą na sukces, w zasadzie nawet przed założeniem przemyślałem, że jeżeli zabawa przeżyje to przez kilka miesięcy będę ją prowadził, zrobię krótką przerwę, a potem ogarnę drugą edycję. Nawet jeżeli zniknąchęci to nic się nie stanie, bo będą też inni. Przyjąłem sobie za minimum cztery osoby zapisane, ale nawet gdyby zapisała się jedna osoba to dla niej bym poprowadził, bo po prostu uznałem, że skoro w takie coś poświęciłem wysiłek i cieszę się myśl o prowadzeniu tego typu zabawy to czemu tego nie poprowadzić, skoro ktoś chętny się zgłosił. 

    

   Oczywiście nie żebym kogoś zmuszam, jak nie chcesz to nie chcesz i tyle :aj5:

    

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Chyba mnie nie zrozumiałeś.

  4. Ziemowit

   Ziemowit

   Myrh, dość możliwe, albo po prostu rozwinąłem jedną kwestią tak długo, że zapomniałem co faktycznie chciałem napisać :rainderp: 

 14. Miesiąc temu miałem rocznicę bytu na tym forum. 3 lata w tym błocie i jeszcze mi nie dość :v. Fajnie było usłyszeć, że w tej całej smutnej Polszy są ludzie, którzy mają coś w sobie z szaleńca i chorego pojeba i wbrew opinii smutnych, szarych ludzi robią coś nietuzinkowego, by po prostu się cieszyć. No fajne to. 

  1. Salto

   Salto

   Ty chyba chorych poje*ów nie widziałeś. 

  2. Cassidy

   Cassidy

   Ja tu jestem odkąd skończyłam 11 rok życia, aww.

  3. Major

   Major

   Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz , że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych ,tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani ;) 
    

 15. :9rovb:  22528310_1652317104778487_27742435338566

  Mam dziwne wrażanie, że tą usterkę zgłosiła moja Katechetka, która nam w bardzo podobny sposób opisywała problemy ze swoim laptopem 

  1. Talar

   Talar

   XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  2. Uszatka

   Uszatka

   To żem się uśmiała :spike: 

  3. Socks Chaser
 16. Jest ktoś z Warszawy, kto będzie dostępny 2,3,4.08 i będzie chciał zmarnować swój czas na spotkanie ze mną? 

  1. Silicius

   Silicius

   Warszawa tutaj. Będę w miarę wolny. Może nawet ktoś jeszcze się znajdzie.

  2. Silicius

   Silicius

   To jak? Umawiamy się?

  3. Ziemowit
 17.    Djb26NoW4AAbysz.jpg:large

  Stacja Metra w szwedzkim Uppsala po ulewach :V. Dobrze się bawią. 

  1. Uszatka

   Uszatka

   Chciałabym tam teraz być ;_;

  2. Talar

   Talar

   Ładna ta "woda".

  3. PervKapitan
 18. Zrobiłem ostatnio eksperyment. Na stronie, gdzie wiersze piszą ludzie no tak 40+, założyłem konto i pisałem wiersze z losowych wyrazów, które do głowy mi przyszły. Często wiersze były o rzeczach absurdalnych, pisałem o niepodległości dla Śląska, o Łodzi Bałuty, pisałem o tym co mi wpadło do głowy i najczęściej było to zabawne. Ludzie wzięli to na serio, mam tam masę pozytywnych opinii i na jeden dzień często mój wiersz np. jedzeniu szynki i kiełbaski jest był najlepiej oceniany.

  Wniosek? 

  1. Ziemowit

   Ziemowit

   Nie zastanawiać się nad metaforami i interpretacją, odbiorcy sami sobie ją ułożą w głowach. 

  2. W.B.

   W.B.

   Absurdalne rzeczy są najlepsze. Kiedyś w liceum za moje fraszki o rozjeżdżaniu rowerzystów i Gosi co wetknęła ołówek w oko dostałam najwyższą ocenę :fswhat:

  3. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Jak to ktoś kiedyś śpiewał "Dziwny jest ten świat" :dunno:

    

 19. Generalnie tak od kilkunastu/kilkudziesięciu lat kluby piłkarskie mają swoje maskotki. Najczęściej są to zwierzęta, albo stworzenia z jakiejś mitologii. Mają na celu trochę zachęcenie dzieciaków do przychodzenia na boisko i ogółem są jakąś tam rozrywką. Spoko wynalazek. Pewien klub piłkarski z Anglii, West Brom stwierdził, że ich maskotką będzie jebany boiler. Taki co może macie w łazience, na gaz.   38532443_1909139349129232_54815472481248

  Drużyna, która aspiruje do awansu do najlepszych rozgrywek w Anglii. Swoją drogą kibice rywali w ostatnim meczu temat podłapali i krzyczeli "What the fucking hell is that? 

  1. Talar

   Talar

   W sumie to szanuję takie podejście, o ile to jest dla beki czy coś.

  2. ByczekPazerny

   ByczekPazerny

   Zdaje mi się że to jest pójście za pieniądzem - drużynę sponsoruje firma która produkuje bojlery, to też dorzucili nieco więcej mamony i wprowadzili własną maskotkę jako formę reklamy. Z punktu widzenia kibiców to faktycznie - wieje absurdem i sandałami na mile, jednakże jeśli o marketing chodzi to najwyraźniej podziałało - poszło jeszcze dalej niż ten smród, bo gadamy o tym nawet my - Polacy na forum poświęconym bajkowym zwierzątkom. ;)

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Czy to pójście za pieniądzem czy to pójście pod skandal czy pod cokolwiek - to jest kurwa piękne XD

 20. Rosyjskie władze kilka miesięcy przed Mistrzostwami Świata w okolicach miejsc rozgrywania meczów nakazały zabić wszystkie bezdomne psy, koty a nawet część ptaków w okolicy. Tak to jest jeżeli daje się organizacje Mundialu, tym co więcej zapłacili. Rosja to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu Imprezę. Niestety, ale FIFA nic z tym nie zrobiła, mimo próśb. O Mistrzostwa walczyła m.in Hiszpania wraz z Portugalią, Belgia wspólnie z Holandią oraz Anglia. Każda opcja byłaby dobra, poza tą rosyjską. 

  1. Mielcar

   Mielcar

   Wiem że smutne itd. ale jak czytałem to mi się to przypomniało xD

   Spoiler

    

    

  2. Ziemowit

   Ziemowit

   Tyle, że jest to potwierdzone przez rosyjskie serwisy, był o tym materiał w TVN24 i do takiej sytuacji doszło. Z angielskich? Proszę bardzo - Daily Mail, bardzo zaufane źródło. Poza tym w Rosji nie istnieje coś takiego jak Prawa Zwierząt, więc tym bardziej jest to możliwe. 

 21. Fajnie jak się sprawia komuś radość, bo chyba po to są inni ludzie. 

  1. Lolita

   Lolita

   Więc spraw mi radość kotku :sjf1O:

  2. Twister
 22. No to ten. Miałem pojebany sen, który wiele was nauczy. Nigdy nie obrażajcie swojego komputera. Ostatnim czasem mój komp łapie ciągle bluescreeny i ostatnio też go obrażam. 

   

  We śnie było podobnie. Szkalowałem swój sprzęt, nazywałem ciotą, złomem itp. To w śnie komputer zaczął mnie gonić i strzelać do mnie nożami z ekranu. Wsiadłem w panice i w piżamie z resztą też, do autobusy MZK. Tam siedziały wszystkie komputery z których korzystałem. Zaczęły rzucać we mnie kamieniami i postawili na mnie flagę ZSRR. Dalej nie pamiętam. 

   

  Traktuję to jako cenne pouczenie. 

  1. misterspauls

   misterspauls

   Hihihihi.... dziwne sny masz. ja miałem gorzej. śniło mi się że moje postacie z gry fallout 3 mnie goniły bo go/ją(grałem dwoma postaciami tej gry) mnie goniły i strzelały do mnie bo zabiłem ich dla zabawy tej grze. Dalej do się obudziłem. (dalej już nie grałem bo się bałem że się zemszczą za to).

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   ~ sajuz nieruszymyj riespublik swabodnych~ :salut:

 23. Wszystkiego najlepszego! 

  1. Bertram Quist

   Bertram Quist

   Aaaaa ! Zdążyłem :D Wszystkiego dobrego ! Zdrowia szczęścia i radości oraz dalszych chęci do prowadzenia działu :party:

  2. Uszatka

   Uszatka

   Dziękuję wam bardzo za życzenia <3 

×
×
 • Create New...