Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Tak szczerze, to powinna w końcu nauczyć się o co chodzi z tą przyjaźnią, bo aż wstyd. Uważam, że Twilight powinno być coraz mniej, ponieważ po alikornizacji stała się tępą i przemądrzałą chabetą. Jej metody rozwiązywania problemów z przyjaźnią są tak złe, że Spike lepiej sprawdziłby się w tej roli. No i niestety, ale jej otoczenie tego nie zauważa, w końcu Twilight jest mądra (nie widać) i najlepsza. Kiedyś lubiłam tego ponika i jego spektrum autyzmu, ale niestety księżniczkowanie nie wyszło jej na dobre.
  2. Tort orzechowy mojej babci, tort rosyjski orzechowy mojej babci, gęś z jabłkami, kaczka z jabłkami, biała kiełbasa, uszka, pierogi z kapustą i grzybami.
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  6. Cahan

    Wyżal się.

    A wybacz, nie wiem czemu, ale Was pomyliłam. To chyba zmęczenie i braki we śnie. Zarówno Ciebie jak i Uszatkę przepraszam .
  7. Cahan

    Wyżal się.

    @Uszatka, @Decaded Jako jedna z tych osób powiem wprost: Socks mocno przesadza i przeinacza jak to wszystko wyglądało. Choćby nikt nie zasugerował jej autyzmu, do tego wniosku, że jej go wciskamy doszła sama i potem nam wciskała, że robimy z niej chorą psychicznie i takie tam. Socks widzi atak wszędzie tam gdzie ktoś ma inne zdanie niż ona, nie chce by poruszać tematu gwałtów, a uwaga, uwaga: SAMA WIEDZIE W TYM PRYM. Zważywszy na zachowanie naszej koleżanki i na to jak wyglądała z nią rozmowa w pewnym momencie wyszła sugestia, że przydałaby się jej wizyta u psychologa lub u psychiatry, bo jeśli dziewczyna wszędzie widzi ataki na siebie i wredotę (akurat wtedy byłam bardzo miła, przynajmniej do pewnego czasu), to chyba jest jej taka pomoc potrzebna. ZA zasugerowałam ja i to nie jako pewniaka, a że wykazuje pewne symptomy. Obrażanie się o to, wynikające z niewiedzy, nieuctwa i ignorancji Socks pozostawię bez komentarza. A i uwaga! To ona zaczęła nas obrażać, ale nie pamiętam już jak to szło, bo zwyczajnie nie mam pamięci do tego kto i jak mnie obraził w Internecie. Medal zawsze ma 2 strony, także tego
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Cahan

    Wasze przezwiska

    Normalnie to wabię się Cahan, ale nazywana jestem też Tryfidem i Chwastem.
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Wiem już jak przy pomocy jednego garnka zupy rozwiązać problem głodu na świecie :]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [18 więcej]
    2. WhiteHood

      WhiteHood

      E tam bombowe. Najlepsze są proste metody. Nakarmić głodujących bezrobotnymi.

    3. Cahan

      Cahan

      Ale kto nie pracuje, ten nie je.

    4. WhiteHood

      WhiteHood

      Nie w tych czasach.

  14. Cahan

    Dyskusja o Snach

    Zazwyczaj śni mi się jakaś porządna sieczka. Walę z miecza i magii, rozszarpuję wrogów kłami i pazurami. Czasami też umieram. I często w tym wszystkim są ryby, koty i rosiczki. Ale raz miałam koszmar. Miała być wielka bitwa, stoję sobie w drugiej linii, wszystko pięknie i w ogóle, a tu wrogowie się pogodzili i zamiast wielkiej bitwy z armią Mordoru to zrobili potańcówkę. Na której Sauron do mnie zarywał. Brrrrrr...
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Kogut sąsiada piał po południu Zresztą żodyn kogut mnie nie obudzi. Żodyn. Zdecydowanie wieś. Nie lubię ludzi, tłoku, spalin i hałasu. Marzy mi się domek z ogrodem na jakimś odludziu. W górach, blisko lasu.
  18. No mnie trochę repek umknęło, ale to chyba repki za nieistniejące statusy, bo ludziom konta wywaliło.
  19. A aby data tych powiadomień to nie jest "20 godzin temu"? Dostaję zdublowane (żeby tylko zdublowane) powiadomienia sprzed kilkunastu godzin.
  20. Btw. czasami nie mam też powiadomień, które dostać powinnam.
  21. No siema! Dostaję za dużo powiadomień. Czyt. ktoś napisze posta w obserwowanym temacie i przez następne parę godzin ciągle dostaję nowe powiadomienia o tym właśnie poście. Trochę wkurzające i ten no.
  22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  23. Przeczytałam. Nie uważam bym naruszyła ostrzeżenie. A nawet jeśli... to było warto. Bo przyznaję, że Twoje zachowanie mnie zwyczajnie irytuje. Zresztą, szkodzisz sam sobie. Wszyscy by zapomnieli o NzN gdybyś ładnie przeprosił, publicznie przyznał się do winy i zaczął ciężko pracować na inną reputację.
  24. Nie ubliża Ci. Powiedział prawdę, jak bardzo niewygodna by nie była. Kłamstwo ma krótkie nogi Poret. Udowodniono Ci plagiat, a tamte rozmowy jak i tekst NzN nie przepadły z odmętów Internetu. Schyliłbyś łeb, przeprosił i okazał pokorę, a byłoby Ci wybaczone. Ale tak nie sposób patrzeć na postawę jaką reprezentujesz inaczej niż z pogardą i obrzydzeniem. Na wtorek dostaniesz wypracowanie. W tym temacie. Niech wszyscy widzą i wiedzą. Czas ujawnić teczki. Gdzie i kiedy? Tylko nie na Pomorzu, bo to daleko. Wschodnia Polska też odpada. Ale zjaw się na jakimś wrocławskim/krakowskim/warszawskim i ogłoś to, a przybędę tylko w tym celu.
  25. Cahan

    Bycie Brony i nie oglądanie MLP.

    Prawdziwy brony musi obejrzeć każdy odcinek serialu i Equestria Girls minimum raz. Powinien też biegać na meety i napisać maturę z fandomu. Bez papierów to może być tylko kiepską podróbą kucofila. I nie zapominaj o pasie cnoty z przypinek i pluszaku ulubionej klaczy z Mane 6. A na końcu musisz otrzymać błogosławieństwo starszyzny fandomu.
×
×
  • Utwórz nowe...