Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rin poczuł ból emocjonalny płynący od Lorance. 

- Mam nadzieje że przyjdziesz jeszcze dzisiaj wieczorem do starej szkoły mam coś co muszę ci dać, teraz muszę biec do Lorance - Rin pobiegł sprintem w stronę Lorance, znalazł się przy niej w jakieś dwie minuty. Podszedł do niej i położył jej rękę na ramieniu. Jemu też łzy leciały z oczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ok, to może ja już wrzucę te nowe kp.))

Imię i nazwisko: Elesis Scarlet


Wiek: wygląda na 19 ale jest nieco starsza.
Rasa: Wskrzeszony diabeł, dawny człowiek.
Przynależność: Kiedyś: rodzina Paymon - Grupa piąta. Obecnie brak. (potem i tak będzie Rodzina Bael - Młoda Grupa Bael - Klub Okultystyczny)
Pozycja: Średnio klasowy diabeł.
Funkcja: Goniec
Boski Dar: Płomienne Serce (daje możliwość manipulacji ogniem)
Oręż: nie używa. moce Boskiego Daru wystarczą.
Umiejętności: Płomienny Pocisk - wystrzeliwuje pocisk ognia który wybucha w kontakcie z przeszkodą.
Spopielająca Fala - uderza w ziemie przez co w przód od niej leci fala ognia.
Wieczny Ogień - wokół Elesis pojawia się krąg z którego wylatuje słup ognia, (około metr od Elesis)
Ogień Starożytnych -


(może używać tego bardzo rzadko i bardzo ją to męczy)
Wygląd:
Całość (razem z chowańcem)
tumblr_n52hy3NBoa1rl08zzo1_500.jpg
twarz
tumblr_n03fcjuVhj1rl08zzo4_1280.pngCharakter: władcza, zarozumiała, inteligenta. Chociaż na ogół jest wesoła i przyjacielska.
Historia: Elesis urodziła się na Nowej Zelandii i najpewniej nigdy by nie opuszczała rodzimej wyspy gdyby nie fakt że umarła. Została jednak wskrzeszona i wcielona do rodziny diabłów. Nie była z tego powodu zbyt szczęśliwa zwłaszcza że musiała opuścić wyspę ale jej nowy pracodawca raczej się tym nie przejmował. Robiła to co w każdej typowej diabelskiej drużynie. Jednak pewnego dnia to się zmieniło. Anioł zabił całą grupę do której należała poza nią. Stała się bezpańskim demonem. Wiedziała że w takim stanie długo nie pociągnie. Zaczęła więc szukać nowej rodziny.
Chowaniec: Biały wilk imieniem Chung
Ludzki wygląd chowańca:
tumblr_msckgzNh451sn5q4io1_1280.jpg
(Elesis często mówi na niego Pikachung przez co on się denerwuje)

Wszelakie podobieństwa do Erzy Scarlet są przypadkowe.

 

Jonathan wszedł do szkoły i usiadł na fotelu. Nie wiedział co ma robić. Nie chciał wyjeżdżać. Nie chciał zostawać Lorence. Czuł się źle, złapał się za głowę i spuścił wzrok. Miał ochotę się rozpłakać.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Elesis szła przez miasto, pierwszy raz była w Japonii, nie znała jeszcze języka bardzo dobrze, ale dawała radę. Czuła gdzieś w pobliżu dwa diabły więc zaczęła zmierzać w ich kierunku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin chwycił ją delikatnie za twarz. 

- Lorance, popatrz na mnie - Rin'owi nadal ściekały łzy z oczu - Czy myślisz że dałbym radę gdym zostawił cię samą?

Przez sekundę przebiegła mu myśl o pocałowaniu Lorance na znak tego że ją kocha ale nie mógł by zrobić tego teraz gdy ona jest w takim stanie.

- Nie chcę żebyś znikła z mojego życia, a Jonathan wróci za rok. Diabły żyją o wiele dużej niż 100 lat więc to mały okres czasu na jaki nas opuści. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie ma pewności czy on w ogóle wróci. - mruknęła. - Chociaż... Po co ja się tym w ogóle przejmuję. Nie ma sensu się martwić... Przecież wszystko... Będzie dobrze... - wyjąkała i uśmiechnęła się pod nosem.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis z każdym krokiem coraz bardziej wyczuwała aurę diabłów. Wysoko i nisko klasowy. - Co o tym sądzisz Pikachung? - zapytała blond chłopaka idącego za nią. 

- Nic Elesis. I przestań mnie tak nazywać! - powiedział wkurzony. 

- Wyglądasz słodko jak się wkurzasz Pikachung. - powiedziała rozbawiona.

- Zamknij się. - mruknął blondyn i odwrócił głowę tak żeby Elesis nie widziała że się zarumienił. Byli już blisko. 

- Zmień się w wilka. - powiedziała cicho do chowańca i weszła do pustej uliczki. Chowaniec wszedł za nią i wykonał rozkaz. - Dobra, chodź. - dodała poważnie, ruszyła w kierunku diabłów. Wciąż nie była pewna czy nie będą chcieli jej zabić. Była bezpańskim diabłem od prawie miesiąca. To źle na nią działa.

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...