Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

[No smutek... Jonathana nie będzie ;-;

Ale przynajmniej Rin ma szansę :v]

Lorence zjadła ciasto i zaczęła się bawić widelczykiem. Zastanawiała się nad czymś.

- Pamiętasz może jak mówiłam że odejdę? - zapytała.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Trenowałem w ogródku za domem na manekinie. Nagle naszła mnie myśl.

- Skoro jestem diabłem i mam te dwie szable i podobno jakieś moce to może... - wyciągnąłem rękę przed siebie skierowaną w stronę szabli trzymanej w drugiej ręce. Myślałem czym można by je zapalić aż wymyśliłem czarną iskrę, która po chwili koncentracji pojawiła się w mojej dłoni.

- Coś nowego - przejechałem nią po całej długości ostrza, które stanęło w ogniu czarnym jak noc.

- Nieźle. Teraz to mogę trenować - powiedziałem oglądając szablę. Uderzyłem manekina, który spłonął w ciągu 2-3 sekund. Nagle płomień zniknął a ja poczułem lekkie zmęczenie.

- Najwyraźniej to kwestia treningu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Najwyraźniej tak już musiało być. - powiedziała lekko beztroskim tonem. Czuła jednak jakby coś rozrywało ją od środka. Ale nie chciała żeby Jonathan się o nią martwił. Uśmiechnęła się więc do niego. - Mam nadzieję że przynajmniej będzie ci miło tam gdzie jedziesz.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin w końcu opadł na ziemie. Wyłączył Łamacz. Nagle poczuł smutek Lorance i Jonathan'a więc postanowił pójść do nich. Pamiętając by nie dać opanować się emocją które Rin zaczął czuć do Lorance, Rin przybrał maskę zwykłego uśmiechu. Doszedł do kawiarenki i zobaczył siedzącą dwójkę, podszedł do nich i zapytał:

- Czy coś się stało? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...