Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rin zaczął biec, nadal rozmyślał nad swoimi emocjami. Nic nie mógł poradzić że nagle się pojawiły. Teraz musi już nad nimi panować ponieważ Lorance ma już chłopaka. Gdy Rin sobie przypomniał jego pierwszą próbę wyznania miłości uśmiechnął się pod nosem. Było to upokarzające i wolał nie przechodzić przez to ponownie. Rin puścił sobie w MP3 utwór: A Perfect Circle - Weak and Powerless.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XtvvzxET1GI    <<<<< Ogólnie fajna nutka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Tak, ale po jednej dostaniecie po obozie, ja już dla swojej postaci wymyśliłem kilka *^* ))

 

 

Rin biegł, nie mógł jednak przestać myśleć o Lorance. 

- Szczeniaku, źle skończysz jak na niej się będziesz skupiał - Jibril odezwał się w jego głowie.

- Od kiedy się o mnie w ten sposób troszczysz, he? 

- Od teraz, nie dam swoich mocy byle komu ale martwić się będę, uważaj bo możesz w końcu zniszczyć swoją rodzinę przez te "uczucie".

Rin przystanął, oparł się o drzewo i uderzył w nie pięścią zirytowany.

- Ehhh. - Zaczął biec dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spędziłam z nim dzisiaj dość sporo czasu... Ale co mnie zdziwiło najbardziej to to że płakał przez sen, mówił że nie chce już być sam... Niesamowite, on taki uśmiechnięty i zawsze wesoły. Normalnie niemożliwe... - powiedziała, i spuściła wzrok. - To ja prawie od zawsze jestem sama. Przyjaciele... Oni nie zostaną ze mną na zawsze. Ale to tylko i wyłącznie moja wina. Ale on, niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Powiedzmy że może być, ale z powodu tego iż to wygląda na wielki atak i dość silny użycie go będzie kosztowało na początku większość sił potem będziesz pisał że postać ćwiczy i będziesz mógł używać kilka razy, wiecie chodzi o to by postacie ciągle się rozwijały i przybierały na sile a nie wszystko dookoła potrafi was zabić  :squee:  ))

 

- Och przepraszam - Rin zwolnił równając się z Franklinem - Po prostu nie wiem co robić. Ehhh to nie jest coś co można sobie ot tak załatwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...