Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((Danke schÖn))

 

- Zakochanie to stan związania emocjonalnego z drugą osobą. Charakteryzuje się obsesyjnymi myślami o tej osobie, pragnieniem przebywania z nią. W przypadku niedostępności obiektu miłości osoba zakochana cierpi - wybełkotałem jak robot z automatu. - Też tak miałem. Masz trzy opcje albo zrezygnować albo pozbyć się przeciwnika albo spróbować przekonać ją do haremu. Zawsze pozostaje tradycyjne odciągnięcie obiektu od adoratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Franklin wybacz muszę jeszcze coś zrobić dzięki za radę, mam nadzieje że jeszcze wieczorem wpadniesz do starej szkoły - Rin odwrócił się, poszedł przed siebie. Czyli będę musiał ukrywać swoje emocje pod maską. Rin westchnął, szedł do cichego miejsca w lesie. Chciał w końcu opanować swój Balance Breaker. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( O.o Afroamerykanin posługujący się Polską szablą? Jeśli musisz Mephisto a ile by trwał ten twój wyjazd < w postach > ))

 

Rin w końcu wstał.

- Łamacz Ładu: Król Feniksów Jibril - Rin naparł od razu na świadomość ptaka. - Słuchaj się mnie - krzyknął do niego. Nie miał zamiaru być dłużej łagodny dla tego ptaszka.

Jibril się uśmiechnął.

- Przyjmuje twoją determinacje, od teraz nie będę cię nękał. Zostaliśmy partnerami.

Rin zamienił się w Feniksa, nad głową płonęła korona z błękitnych płomieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...