Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Jak w temacie, mieliście jakieś ciekawe albo i nieciekawe, (chociaż przypuszczam że każdy sen o MLP jest ciekawy ;d) sny w których wystąpiły kuce, lub było jakieś nawiązanie do nich? Jeśli nie jest to tajemnica narodowa, to możecie opowiedzieć o tym tutaj.

Ja dzisiaj miałem taki dziwny sen (jak każdy inny) byłem na czymś rodzaju zebrania sejmu. Ale nie było to w takiej normalnej sali obrad, tylko ta miała taki stół kwadratowy, przy nich były porządnej jakości krzesła (prawdopodobnie dębowe). W dali było podwyższenie na którym siedział Tusk :rainderp:. Anyways, na ścianie było wymalowane wieeeelkie logo My Little Pony Friendship is Magic, a obok taka Twillight. ;) Osoba siedząca obok była tym bardzo zainteresowana i zdziwiona.

Innym razem, ale to już jakiś czas temu więc nie pamiętam dokładnie, śniło mi się że jechałem z mane 6 samochodem w nieznanym mi kierunku. :P

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Ja chciałbym mieć jakikolwiek sen o kucykach! xD Albo żadnego nie miałem, albo po prostu nie pamiętam. Słucham kucykowej muzyki (remixy itp.), oglądam MLP, siedzę tu na forum i dużo myślę i nic to nie daje. xD Ale jeżeli będzie mi się coś śniło to napiszę. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nadejdzie dzień, że kucyki zaczną mi się śnić (co by oznaczało, że zajmują b.dużą częśc mojego umysłu :rainderp:) to chyba dam sobie z nimi spokój na 48 godzin. Nie, nie śniły mi się, ja bardzo rzadko śnię, nie licząc sytuacji gdy nocuje gdzieś w górach, ale wtedy to są jakieś chore sny piromano-psychiczne :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie do wszystkich którzy nie chcą opowiedzieć swoich snów :P

Cóż, moje sny o kucykach do sielankowych nie należały. (Warning, coś a'la grimdark)

Śnił mi się m.in. fanfic Cupcakes, chyba nie muszę opowiadać o czym jest. Śniło mi się też, że przybyłem do Equestrii akurat w tej chwili, kiedy Chrysalis przejmuje nad nią władzę (w dodatku Chrysalis miała moce Nightmare Moon), więc wszędzie krew, gwałty i inne grimdarkowe klimaty. Innym razem śniło mi się, że Rainbow Dash straciła kontrolę nad pogodą i we wszystkich strzelały pioruny, spalając ich na popiół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...